כל פעם נדפק הלוח מה יכולה להיות הבעיה? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל פעם נדפק הלוח מה יכולה להיות הבעיה?

Jack_g

Recommended Posts

אז ככה הבעיה הייתה שהמחשב היה נכבה בעצמו וגם היה נדלק בעצמו ככה סתם.

ניסיתי להחליף את החלקים הבאים:

כ.מסך

זכרון

ספק כוח

לא עזר כלום הוא המשיך להתנהג במוזרות.

החלפתי לוח והכל הסתדר.

לאחר יומיים של עבודה הבעיה עוד פעם הופיע אז בדקתי שוב וראיתי שהלוח נדפק, הגעתי למסכנה שיש בעיה של ספק ואולי בעיה בחשמל בבית אז החלפתי לוח וספק כוח חיברתי אל-פסק.

המחשב עבד יומיםם והבעיה עכשיו שוב חזרה.

מה לכל הרוחות יכולה להיות הבעיה?

בבקשה תעזרו אני כבר משתגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחפש בפורומים שונים אנשים עם לוח כמו שלך ותשאל אותם אם הם נתקלו בבעיה דומה. תבדוק גם באתר הרשמי, למרות שמאד לא סביר שהם יכתבו שם שיש בעיה כלשהי עם הלוחות שלהם.

לי למשל הייתה בעיה עם לוח של (עם הקבלים) והחלפתי אותו 5 פעמים, ובמקרה אחת יום לאחר ההחלפה הקודמת, עד שבסוף קיבלתי דגם אחר.

חוץ מזה, במקרה שלך כבר בדקת את החשוד העיקרי - ספק הכח, מה שאומר שהאפשרויות הן שכל סידרת הלוחות האלו לא תקינה, שיש בעיה אחרת אצלך במחשב (התנגשות עם חומרה כלשהי, קצר), שהלוח הורכב לא נכון או פשוט - "טעות אנוש" (אתה עושה משהו לא נכון, כולל הגדרות).

אגב, אם החליפו לך לוח, סימן שיש לך אחריות. במקרה כזה פשוט תן את המחשב לחנות ושהם ישברו את הראש. במקרה הכי גרוע, תבקש שיחליפו לך את הלוח לדגם אחר, אולי זה ייפתור את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללוחות של Gigabyte יש בד"כ 3 שנות אחריות. אם יש לך אחריות - תממש אותה.

כבר רשמתי לך את האפשרויות שלדעתי יש לבדוק.

אגב, האם הבעיה מתרחשת גם ללא מערכת הפעלה (גם ב BIOS)? אם כן - תנסה לנתק כל חומרה מלבד הלוח, זיכרון (כרטיס אחד), כרטיס מסך ומעבד. אם הבעיה לא חוזרת - אחד הרכיבים שניתקת פיזית מקצר.

עריכה:

יכול להיות שאין קשר בין 2 הבעיות - הכיבוי וההדלקה.

כיבוי אוטומטי יכול לנבוע מטמפרטורות גבוהות, בעוד שהדלקה אוטומטית יכול לנבוע מאירועי wake on שמוגדרים ב (הדלקה לפי פקודה מעכבר, מקלדת, כרטיס , מודם או טיימר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו לא כיבוי והדלקה אוטומטיים לא בגלל חום ולא בגלל WAKE ON LAN.

הכיבוי וההדלקה היא בגלל קצר כלשהו שגורם ללוח אם להתחרפן ככה.

וניסיתי כבר את כל מה שאמרתה זאת פעם השלישית שאני ממש את האחריות זה לא עניין של אחריות אני פשוט רוצה לפתור את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...