ארטיפקטים עם 6800GT@Ultra ב aaX2 afX2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ארטיפקטים עם 6800GT@Ultra ב aaX2 afX2

Ninja

Recommended Posts

אמממ אז ככה,עד היום עבדתי עם הכרטיס הנ"ל במהיריות של 400/1100

הוא אמור לעמוד בזה נכון? זו הרי אותה כמו של האולטרה. (גם עשיתי בדיקת ארטיפקטים ב ATI TOOL למשך שעה שלמה והבדיקה עברה בהצלחה ללא ארטיפקטים).

עכשיו,שיניתי בדרייברים שלושה פרמטרים :

AA Off =>AAX2

AF Off =>AFX2

Image Qualty -Qualty- =>Hige Qualty

הרצתי בדיקת ארטיפקטים של חצי שעה ב ATI TOOL הייתה בדיקה נקייה,עברה בהצלחה.

טמפרטורות - נותרו כמו שהן,ללא שינוי. 46 מנוחה,72 מאמץ.

נכנסתי למשחק NFS-MW

אני רואה מן נקודות צבעוניות בכניסה למשחק (איפה שבוחרים את הפרופילים למי שמכיר) וגם בזמני טעינה,בקיצור כשיש שחור על המסך אני מבחין בנקודות צבעוניות (ארטיפקטים ככל הנראה)

אך במשחק הכל נקי.

הורדתי OC לראות אם זה בגלל זה,ואכן אחריי שהורדתי את ה OC הנקודות נעלמו.

מישהו חושב שהוא יכול להסביר לי איך זה הגיוני שהליבה לא עומדת במהירות הזאת? או שזה זכרונות?

זה לא אותו כרטיס כמו האולטרא אלא שהוא עם DOWNCLOCK?

תודה רבה לפותרי התעלומה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMG האפשרות לבדיקת ארטיפקטים ב ATI TOOL ניתנת גם לכרטיסים של נוידיה. (כל השאר לא)

idanp צדקת,זה אכן נבע מהזכרונות,עליתי איתם עכשיו לאט לאט ובדקתי כל פעם,ומעל 1.08 יש ארטיפקטים..כנראה שזהו הגבול.

בסדר עוד 20 מגה הרץ לא כזה קריטי..אבל מה יכול להיות שזה מה שאפשר לסחוט מהזכרונות האלו בסך הכל? 100 מגה הרץ כולה?!

אתם חושבים שמקרר ארטיקים יעזור לי להעלות מעבר לזה או שפשוט הזכרונות האלו לא מוצלחים?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קירור כמאט ולא עוזר לזכרונות, הזכרונות שם ה שלא מי יודע מה מתחחמים... הקירור לא יעזור הרבה בכלל ! למרות שזה מוזר... כי אני עם ה GT שלי עשיתי בקלות 450/1200, 24/7 !! ויותר מי זה ב 3DMARKים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ככה,אז לא נראה לי שאני ישקיע בקירור,גם ככה הכרטיס הזה הוא מעל ומעבר בשביל המערכת שלי.

נסתפק ב 400/1.08

בכל מקרה אני אשמח לשמוע עוד תגובות.

אהה ולאנזר השארתי לך הודעה בפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה נראה לך?

כל עוד אתה עושה את ה OC כמו שצריך אין שום סיבה שהכרטיס יינזק.

הריי המון כרטיסים היום מגיעים עם ליבות זהות,וחלקם נמכרים בזול עם מהיריות נמוכות,וחלקם נמכרים ביוקר עם מהיריות גבוהות (ואלו אותם כרטיסים בדיוק)

כשאתה עושה OC אתה בסך הכל צריך לדאוג לשמור על טמפרטורות טובות,ולא להפריז עם המהיריות.

כמובן שלא לעבוד במהיריות שעושות לך ארטיפקטים.

שמעתי כבר על כמה מקרים שאנשים עבדו במהיריות שהליבה\זכרון שלהם לא עמדו בזה ולבסוף הכרטיס ניזוק ברמה בלתי הפיכה ונותר רק לשלוח לאחריות(במידה ויש)או פשוט לזרוק לפח חחחח הפתרון הלא כל כך נעים.

אני בעצמי הייתי עם 9700np@pro 380/350

עובד 24/7

במשך שנה וחצי,והוא מתפקד מצויין גם היום.

(המהירויות המקוריות שלו הן 270/270)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...