NB FAN ? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NB FAN ?

idanmal

Recommended Posts

מנסיון.. לא יתן לך כלום.

עזוב את הצי'פסט במנוחה.. ;D גי'גבייט לא חשבו על OC אחרת היו נותנים מקום... כשחושבים על זה אפילו לבלוק קרור מים לצי'פסט אין מקום.. מה שהלוח נותן.. זה מה שהוא נותן.. ככה ולא יעזור.

אז אם זה ל-OC או אם זה סתם כי בא לך דווקא כי אי אפשר...

תפנים את זה.. אי אפשר.. אלא אם תקח כרטיס גרפי אחר.. מה שאני בטוח שאתה לא רוצה...

או שאתה כמוני.... תחליף לוח :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מגזים לחלוטין...עם לוח של ג'יגהבייט הוצאתי 2700 מניוקאסטל עם סטאפינג מעפאן...

אמנם אני לא חסיד של ג'יגהבייט(ואפילו שונא אותם על החצי יום מלחמה מול הלוח הזה,והצ'יפסט השרוף,וכרטיס הקול המת,ו חריץ הPCI שלא עובד...)

אבל אפשר להסתדר איתם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי גי'גבייט הם גיג'בייט.... ובשביל זה אחרי שקניתי לוח ב-1400 שקל (K8NXP-SLI) הלוח הטופ שלהם קניתי לוח של אסוס.. A8N PREMIUM .....

ולמה אתה רוצה לקרר את הצי'פסט? עזוב אותו ככה.

אין לך מושג כמה אתה צודק!בושה שלוח שהוא ספינת הדגל של החברה שגם לי יש אותו כל כך מעצבן :bash: לעבוד איתו.הייתי צריך לאפס ביוס ויצאה לי הנשמה להגיע לג'מפר.

הכרטיס יושב בדיוק על הצ'יפ ואם אתה צריך להחליף או לקרר אותו חבל על הזמן.

הדואל ביוס עובד כמו שהבחירות בעזה עבדו..בקריסה של הביוס הוא לא נכנס לגיבוי..חחחחחחחח לכן הייתי צריך להלחם עם הג'מפר.

ואם אתה מרכיב קירור לכ.מסך אז תשכח מ-.. :bash:.

בקיצור:מעצבן לשלם כל כך הרבה כסף על "הלוח" שלהם וככה להתעצבן.מה גם שחלק מתוכנות הניתור לא מתמודדות עם הלוח הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי את הלוח הזה עד לפני יומיים והתקנתי עליו מאוורר קטן שהברגתי לגוף קירור רק עם שני ברגים כשהוא חצי באוויר, אבל עדיין קירר מאוד את הצ'יפסט.

אם זה לגמרי בלתי אפשרי אצלך - באסה, הצ'יפסט עמיד לטמפרטורות גבוהות גם ככה.

מקסימום תעשה איזה מוד עם מאוורר שיזרוק עליו אויר.

ויש מעט מאוד לוחות ששמים שני סלוטים בין חריצי ה PCI-e x16 ומאפשרים עם עם מאסיבי, ככה שזו לא דוגמא טובה.

אפילו ה ultra-d לא מאפשר את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מגזים לחלוטין...עם לוח של ג'יגהבייט הוצאתי 2700 מניוקאסטל עם סטאפינג מעפאן...

אמנם אני לא חסיד של ג'יגהבייט(ואפילו שונא אותם על החצי יום מלחמה מול הלוח הזה,והצ'יפסט השרוף,וכרטיס הקול המת,ו חריץ הPCI שלא עובד...)

אבל אפשר להסתדר איתם...

:lol:

shirNoshe

תשמע גי'גבייט הם חברה טובה למשתמש הממוצע שלא צריך יותר מסטוק, הם חברה מספיק טובה בשבילו.

היה לי את הלוח הזה עד לפני יומיים והתקנתי עליו מאוורר קטן שהברגתי לגוף רק עם שני ברגים כשהוא חצי באוויר, אבל עדיין קירר מאוד את הצ'יפסט.

אם זה לגמרי בלתי אפשרי אצלך - באסה, הצ'יפסט עמיד לטמפרטורות גבוהות גם ככה.

מקסימום תעשה איזה מוד עם מאוורר שיזרוק עליו אויר.

ויש מעט מאוד לוחות ששמים שני סלוטים בין חריצי ה PCI-e x16 ומאפשרים עם עם מאסיבי, ככה שזו לא דוגמא טובה.

אפילו ה ultra-d לא מאפשר את זה.

לא ניתן לשים עליו מאוורר וזה לא בדיוק באסה. אני לא יודע למה הוא רוצה לשים מאוורר.. אפשר להגיע ל-OC נחמד עם הלוח הזה... כמו שאמרת הצ'פסט שלהם עמיד בטמפרטורה מאוד גבוהה

ובקשר ללוחות אולי זה נכון שאין שני סלוטים בין חריצי ה PCI-e x16 ומאפשרים SLI עם כרטיסי מסך עם קירור מאסיבי בשביל זה קניתי את A8N PREMIUM שהוא מעולה ב-OC רווח ענק בין שני הסלוטים וקרור מעולה לצי'פסט + אפשרות לשים קרור מכאן ועד מחר......

ואני לא יודע למה תמיד שמדברים על גי'גבייט נהיה כזה דיון ;D באמת שאני חושב שהם אחלה למשתמש הרגיל שוב שהכל אצלו בסטוק + אולי OC נחמד מאוד....

סתם לידע כללי אני הגעתי ל-238 ומה שהגביל אותי זה היה הזכרונות אז...... (הכל בסטוק-קרור)

טוב מאוד גלשנו אז...

סיכום:

אין צורך לשים קרור אחר לא ממש יעזור וגם אין לך ממש אפשרות בלוח הזה עם הכרטיז שלך..

אם זה ל-OC אתה תגיע למשהו נחמד גם ככה...

אם זה לא ל-OC אז.... :nixweiss:

בכל מקרה עזוב את הצי'פסט. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא אמר שהם חברה לא טובה.אבל מקריאת חומר וגם מהרצה של תוכנות ג'יגה יש להם לא מעט בעיות.

לדוגמא SPEEDFAN תוקע לי את המחשב.נכנסתי לאתר של כותב התוכנה ואיזה לוח וכרטיס מסך הוא אומר שלא הצליח להפעיל בצורה אופטימלית?נכון!!GB.

אני חושב שחברה ברמה הזאת צריכה להקשיב לרחשי ליבם של המשתמשים הממוצעים ומעלה.משתמש רגיל לא קונה את הלוח שלי/שלך(NXP) ,ואין שום סיבה בעולם שאני לא אוכל לשנות את מאורר ה-NB.ומה עושים אם המאורר הולך?צריכים בדיוק כזה כי אין אופציה אחרת.

אני כבדר לא מדבר על השירות של CDLOG שהם לא מכירים באחריות צד שלישי(אבל זה כבר חורג מהדיון ומהפורום).

האמת?לא מעט אנשים אני פוגש/שומע/קורא שאומרים אני GB לא קונה.למה?שמעת את זה על DFI?לא!שמעת את זה על ASUS?לא!(ויש לי עוד מחשב עם ASUS).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תארגן קומבינה, אם המאורר קטן אז אל תשים אותו שיהיה על הצ'יפסט, תשים אותו שיהיה על אחד מצדדיו שיזרוק את האויר החם לצד שממולו...

קצת דבק חם אמור לעזור, מקסימוםםםם דבק 3 שניות...

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...