Club3d Radeon x850 xt pci-e - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Club3d Radeon x850 xt pci-e

dennis14

Recommended Posts

הוא מציע לו אותו כי הוא חושב שעדיף איכות תמונה+ריאליזים גבוה יותר במשחק מאשר קצת FPS יותר ואני מסכים איתו למרות שאני מעדיף X850XT בגלל דברים שאני עובד איתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פעם שמינית, לא בדיוק עוזר לריאליזם.

פילטרים עדיף בהרבה. וזו לא דעה, זו עובדה

מישהו כאן שיחק בפאר קריי עם בשלב הריסרץ'? נראה מגוחך.

מצד שני, שלב ה pier נראה מצוין. המקרים שבהם מוסיף או גורע הולכים בערך 70:30

שב 70 אחוז מהמקרים הוא מוסיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

X8XX*

X8XXX זה אומר X8000 או משהו כזה, הלוואי P:

ולידיעתך, אם תפעיל אנסיו על X16, זה נותן לך הרבה. בשילוב עם FSAA*4 או 6, זה נותן יותר מ .

HDR לפעמים עושה את התמונה מציאותית, ולפעמים מגוחכת לגמרי

גם אם הכרטיס הבא שלי יתמוך , אני עדיין מעדיף פילטרים (אם יש את שניהם מה טוב).

ולא ראית את האופציה כי היא מופעלת אוטומטית.

:lol:טעות שלי...בכל מיקרה אם משחקים רגיל ולא בוחנים כל דבר אם זכוכית מגדלת אז אין הבדל בין 8AA ל2AA אם ביכלל משחקים ב1024*748 אז אין בעיות ואפילו אם כן אז עולים טיפה ל1280*1024 ושם כבר בטוח ךא תראה בעיות והפילטרים סתם מורידים FPS בטרוף!

^^^

HDR רק עוזר והוא פי 8 על הפילטרים!

ולא ידעתי שאתה בונה סטטיסטיקות מדויקות כל כך 70/30 פשש איזה דיוק...לפי כל המידע שראיתי הHDR עוזר 100/100 כי הוא משקף בדיוק את מה שצריך להיות אם הוא מוגזם אז זה בגלל שככה זה צריך להיות זה כמו שלנוראה של 100 אין יתן רק אור של 40 זה לא מיצאותי!

ואפילו לא הזכרנו כאן את SM3......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה ההבדל בדיוק בין SM2b ל 3. ב 90% מהדברים הוא כלום.

ו לא מוסיף 100/100.

ספלינטר סל ופאר קריי יש לא קצת מצבים שהוא גורם לתמונה להיראות טיפשית. בעיקר בספלינטר סל, שזה נראה כאילו מישהו מכוון פנס אל מנורה שכבר דולקת

ובמקרה שאתה מדבר על AA, יש הבדל ע-צ-ו-ם בין 2 ל 8, בלי זכוכית מגדלת ובלי כלום.

ואל תסתכל לפי "מידע", תנסה בעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה לא מוסיף שום דבר לגרפיקה......לא אפקטים ולא כלום........פילטרים רק גורמים לתמונה להיות טיפה יותר נעימה לעין אבל ברזולוציית נורמליות הם כבר לא דרושים.......hdr לעומת זאת מוסיף דיי הרבה......אם שיחקת בhalf life: lost cost אני בטוח שראית איזה הבדל רציני היה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה ההבדל בדיוק בין SM2b ל 3. ב 90% מהדברים הוא כלום.

ו לא מוסיף 100/100.

מעניין מאיפה הנתונים הכל כך נכונים והמדויקים האלו... ::)

HDR תורם המון הרבה יותר מאיזה 4AA....וגם ברזולוציה סבירה+ אין הבדל.....וזה כבר בדוק!

(חפש תמונות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדויק.

שיחקתי ב HL2 lost coast

בשביל קטע אחד במשחק אחד שבו ה באמת עושה הבדל, זו לא סיבה.

AA מוריד את המדרגות המעצבנות בסוף של כל אובייקט, אני מציע לנסות את זה על משחק כמו UT2004, תסתכל פתאום איך האובייקטים נראים הרבה יותר טוב, והרבה יותר מציאותיים (*אהמ* מים *אהמ* עץ *אהמ*)

לגבי Ansiotropic Filtering- ב 2, זה לא עושה הבדל. ב 4 גם לא. ב 8 קצת, ב 16 רואים הבדל ברור

הטקסטורות נראות הרבה יותר טוב.

בשילוב של AAX4 ו AFX16 תאמין לי שיש הבדל עצום. לצלם לכם תמונה מ UT2004? תבחרו לי שלב לצלם

אני מדבר מניסיון. לגבי הכל.

ולמה שנפעיל 4XAA לבד אם אפשר להוסיף לו חבר שנקרא 16XAF?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צלם חופשי כמה מUT2K4 משחק מאוד נחמד :yelclap:

בכל מיקרה תצלם ב16AF+8AA

ברזולוציה 1024*768

ועוד תמונה בלי פילטרים אבל ברזולוציה הכי גדולה של המסך שלך....

*אבל שזאת תהיה תמונה כללית ולא של חפץ אחד וגם תצלם את אותה התמונה בדיוק רק בהגדרות שונות :xyxthumbs:

**לא יודע מה אצל הרוב פה אבל אני לא רואה הבדל ביכלל בין 0AF ל8AF זה סתם לוקח FPS(ומלא! :screwy:)יכול להיות באמת ש16 עושים משהו אבל לא נראה לי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לכרטיס שלי 8XAA, רק 6

אם אני רוצה 8 צריך להשתמש ב Software rendering שזה מבאס. אבל לא מפריע לי, אין הבדל בין 6 ל 8

אגב, AF דווקא מאוד מרחם על הפריימרייט. זה הפילטר הכי קל, והבדל רואים רק שהוא בא ביחד עם AA

אני אצלם 3 -

1024X768 בלי כלום

1024X768 פילטרים מלאים

1600X1200 בלי כלום (מקווה שהמסך הישן הזה תומך בכלל |: )

יש לכם שלב לבחור לי? אני בעד Hyperblast 2 או Face_classic רק כי אני אוהב את שניהם P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למה שאמרת על lost coast אתה טועה...עכשיו זה רק שלב אחד, אבל המשחק עצמו יהיה עמוס בhdr והוא ייראה מדהים, ואוליי תנסה להשיג כמה תמונות של עם hdr אבל בלי פילטרים ותמונות של בלי אבל עם פילטרים מקסימליים, נראה מי נראה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...