כאבי ראש מטורפים, חר"פ לא נותן ג'..מה לעזאזל אני עושה? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כאבי ראש מטורפים, חר"פ לא נותן ג'..מה לעזאזל אני עושה?

liav12

Recommended Posts

וואי נראה לי האחות בבצפר שלי הייתה בצבא כל דבר אצלה זה "לך תשתה מים" שברת רגל לך לשתות מים נחתכת ביד ברגל לך לשתות מים דפקת את

הראש בעמוד וכמעט פתחת את הראש לך לשתות מים

בתור אחד שאמא שלו הייתה אחות בביה"ס, שאלתי אותה כמה פעמים למה כל האחיות בבכל בית ספר בארץ אומרות לך תשתה תה, או מים תמיד בכל מצב...

אז היא ענתה לי דווקא תשובה הגיונית , שאי אפשר לשחרר כל תלמיד שבא עם כאב ראש או כאב ביצים , גם אם זה נראה חמור ( רק במקרים של חום מותר לשחרר וגם זה רק אם ההורים מסכימים - שואלים אותם טלפונית ) מה גם שיש בתי ספר שלאחיות אסור לשחרר אלה רק להמליץ לשחרר, והמורה/מנהל מחליט אם לשחרר או לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 131
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

vitnir יש לך מזל ששרדת, איך הרופא בבי"ח בחיפה לא שלח אותך לצילום חזה?! זה הדבר הראשון שצריך לעשות למי שמשתעל ככה ויש לו כאבים בריאות

כי רופאים מאנייאקים, נקודה. יכול להיות גם בגלל שהייתי בדיוק בריתוק של שבועיים אז הם החליטו שאני עושה את זה בכוונה. למה לא הלכתי לבי"ח אזרחי על דעת עצמי? כי הייתי עוד בסרטים של טירונות/קורס בהם אני צריכה כמו מפגרת לא לפליץ בלי פקודה, ובאמת גם היו לי מפקדים מנייאקים שהיו לוקחים לנו זמנים שהיינו הולכות להשתין (וזה לא בטירונות כבר!!!). גם חרא של רופאי שיניים. שן שטיפלו בה בצבא, מתה קצת אחרי שהשתחררתי והיה לי נמק שם של המיח של השן וזיהום בדם, איזה כיף! אכלתי חודשיים אנטיביוטיקה וקיבלתי טיפול שורש וחבל"ז איזה כאבים היו לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לרופאים חארות..הרופא בחרפ שיקר לי ולא ידעתי, הוא עוד אומר לי שאין לו סמכות לתת לי גימלים..מה זה השטויות האלו..רק שיצאתי מהחדר שלו נפל לי האסימון..ועוד אחת האחיות אמרה לי שיש לו ועוד איך סמכות. חתיכת מניאק..

יום שני יש לי תור לנוירולוג כי כנראה יש לי מגרנות..

בטח גם על זה יתנו לי עוד פעם אטרופן ארטופן מה שזה לא יהיה כבר שתיתי איזה 9 סוגים של אנטיביוטיקות וכדורים. :-\

בכל מקרה, אני לא חוזר במצב שלי ככה לבסיס מחר, אבא לא רוצה שאני יצא מהבית בכלל. אין לי מושג מה לומר למפקדת שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחיל בזה שתבקש את ההפניות של לבי"ח אזרחי.. אני את שלי עושה באיכילוב..

דבר שני, המפקד שלך אחראי לך ולבריאותך ואם אתה לא מקבל טיפול כמו שצריך מתפקידו לזרז עניינים. תבקש שילך אתך למרפאה או משהו..

ואם לא הוא אז הקצין שמעליו, וכן הלאה. ואם בורכת במפקדים מניאקים תתחיל לקבול רופאים, מהר מאוד תגיע למפקד מרפאה שיתיחס אליך בקצת יותר רצינות.

עלי כל הארטופנים האלה כבר לא עובדים עלי.. וזה מה שעשיתי.. מסיבות אחרות אמנם..

בסוף תקבל מה שאתה צריך.. השאלה כמה יש לך כוח להלחם בשביל זה..

איחולי שלמה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, בקשר לפיתרון מיידי, אם יש לך סמל נורמלי ו/או קצין (מאוד לא סביר, סגמת היא מחלה מאוד נפוצה) נורמלי, אתה יכול פשוט להסביר לו את המצב ולבקש ממנו שיתן לך להישאר בבית..

הוא בהחלט יכול לעשות את זה, אם הוא רוצה... זה תלוי אך ורק בו (אני מדבר על רמת סמל/מ"מ, כן?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Musair הרגת אותי ישרוט...חח

מממ המפקדת שלי בדרגת רבט...המפקד שלי הוא סמל. אבל אמא שלי תתקשר אליה להגיד לה שאין מצב שהיא שולחת אותי ככה לבסיס, אני גמור אני סתם קם מהמיטה ולהתלבש בבוקר בשבילי זה כמו לבעוט לי בראש...

תודה כולכם על העצות עזרתם לי המון...מקווה שאמא תעזור לי עם המפקד!

ול Pissed Nymph

ממ מפקדת המרפאה או אחראית מרפאה היא חברה טובה של אבא, היא מתייחסת אלי הכי יפה שם רק שלא תמיד היא נמצאת \=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...