הוספת זיכרון למערכת AMD - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוספת זיכרון למערכת AMD

tal hw king

Recommended Posts

שלום (הרבה זמן שלא היתי פה....)

עבר הזמן וזה עשה את שלו וזה פגע גם במערכת שלי, שבינתיים תפסה את הגיל המופלג, שנה וחצי....

אני הולך להזמין מפנדה את העכבר במכירה הקבוצתית ועל הדרך חשבתי להזמין גם זיכרון

המערכת שיש לי הינה

AMD 64 3000+ סוקת:754

הזיכרון הקיים הינו: SAMSUNG 512 PC3200

אני מעוניין לשדרג זיכרון כדיי לתת למערכת טווח חיים טוב יותר לחצי שנה עד שנה הקרובה (הגיוס ככול הנראה בסוף יולי)

האם כדיי לי לקנות 512 וע"י כך להגיע ל 1G? או שמא כדיי לי לקנות ג'יגה ושיהיה לי 1.5G?

חשבתי על הזיכרון של PQI ב-300~ שקל (נקזז משלוח 20 שקל, 10 על העכבר, 10 על הזיכרון)

OC, היה ניסיון שנכשל (העלתי את הבס ב-20 שזה המקס' של המערכת ללא מיוחד) וגם הסוקת הזו (754) איננה מפורסמת ביכולות שלה, ולכן אין OC (נשקלת אפשרות לכרטיס מסך אבל זה סיפור אחר)

אני רוצה להדגיש שהמערכת פועל טוב+- אבל עדיין מרגישים שהזמן חלף ולכן אני רוצה את השידרוג הזה (באטלפילד ישמח לזה) ולכן אני רוצה מינימום הוצאות אך עם זאת אני לא מגביל את המחיר הרבה זמן שלא התעדכנתי ולכן אני ממש לא יודע מימיני ומשמאלי

תודה ויום טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יודע שהסטיק הזה יקר בחנות הזאת

http://ksp.co.il/hmain.php?uin=133

אפילו לא שקל יותר

אבל העכבר, אני קונה את הזיכרון כי ממילה אני משלם משלוח על העכבר, אז חשבתי למה לא לקנות על הדרך זיכורן (זה גורם דירבון)

ומכוון שאין הבדל במחיר בין הPQI שפנדה מציעה לבין הסמסונג שKSP מציעה אז מה כדיי לי שורה תחתונה (יש לציין שאינ הולך לקחת לחק במחירה הקבוצתית הזו)

שינה סדר עדיפויות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...