עוד חוק מטומטם בישראל - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד חוק מטומטם בישראל

stone cold

Recommended Posts

כול החוק הזה זו שטות אחת גדולה!

האלימות במועדונים היא לא בגלל אלכוהול בנאדם שאלים כשהו שותה הוא בדרך כלל בנאדם אלים בלי קשר.

כול מקרי הדקירות/יריות במועדונים היו של כול מני עברייני צעצוע שתפסו תחת בגלל שאבא שלהם לא הרביץ להם בתחת או שהרביץ יותר מדי כשהם היו קטנים.

ובקשר לנהיגה תחת השפעת אלכוהול כאילו שאם יזיזו את השעה ל-3 אנשים לא יספיקו להשתכר שטויות במיץ אבל ככה זה בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בסוף יעשו כמו בתאילנד מועדונים שם נסגרים ב-2 בלילה כולל גם מכירת משקאות עד-2, ורק שתדעו לכם שזה עובד תחשבו על זה אצלנו במדינה החרא הזאת אתה חי בשביל לעבוד ועובד בשביל לחיות כל השבוע עובד כמו חמור, ימי שישי, חגים, שבתות, הכל בשביל משכורת מסריחה, קחו למשל מדינה כמו בנורווגיה במקרה יש לי שם דודים ,והם מרוויחים שם משכורות שמתחילות בערך מ-6000 שקל ויש להם פעם בשנה לכולם 5 שבועות חופש מהעבודה תראו איזה כייף אפשר לנסוע לחול, פה אצלינו אתה רק אומר שאתה חולה לוקח יום חופש מפטרים אותך ,,,בקיצור מה אני מנסה להגיד פה אתה קורע את עצמך כל השבוע בעבודה כולל יום שישי יוצא למועדון שותה מחוץ למועדון כי בפנים משקה מינימום 30 שקל ובשביל לתפוס ראש צריך איזה 3 או 4 אז קונים בקבוב בחוץ כמה חברים שותים עד שאתה נכנס למועדון עם כל הסלקציה והבלאגן כבר 2 בלילה אתה כבר עייף ירדה לך כל הסטלה אתה שותה בפנים עוד ואז באיזה 6 בבוקר אתה חוזר הביתה ממועדון שרחוק בכמה עשרות קילומטרים מהבית ,חורף ,הכביש חלק, קר לחברה שלך אז אתה מדליק חימום וכל העייפות של השבוע המסריח שעברת בארץ שהעבודה בה לא נגמרת נופלת עליך ואז בום אתה בתוך עץ, אז בתאילנד או במדינות אחרות אנשים לא עובדים כמו פה עד 6 בערב במקרה הטוב, פחות עייפים בסוף שבוע יום שישי נכנסים למועדון בשעה 9 או 10 כמו בתאילנד ונסגר ב-2 זה מצחיק אבל אלו הדברים שהביאו לתוצאות ,ואני פונה גם לחיילים שביינכם שיוצאים חמשוש או אחרי 14 , 28 לא יודע מתלהבים לקחת את האוטו של אבא וכל השבוע בבסיס פתחו לכם את התחת ואז תאונה , בקיצור יש לי 32 נקודות עוד 4 בשלילה אני נרגעתי מה איתכם אתם לא רוצים לשבת כל החיים שלכם ולחשוב על זה שהרגתם איזו משפחה בגלל ששתיתם כמה דרינקים נכון אז חברה תהנו עד גבול מסויים קצת נסחפתי אבל ..... :hi:

מה לעשות, אנחנו מדינה יותר עניה מנורווגיה, נורווגיה לא במלחמה, היא מדינה מלאה במשאבים טבע ואנחנו לא... למזלנו ארה"ב תומכת בנו כספית ויש לנו מלא אנשים אינטלגנטים במדינה ולכן אתה יכול היום לחיות באיכות חיים גבוהה יחסית ואתה לא חיי כמו הערבים שנמצאים לידך. ואתה עוד מתלונן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובקשר לנהיגה תחת השפעת אלכוהול כאילו שאם יזיזו את השעה ל-3 אנשים לא יספיקו להשתכר שטויות במיץ אבל ככה זה בישראל.

אבל אם הם יפסיקו לשתות בשלוש אז עד שהם יחזרו הביתה ההשפעה של האלכהול כבר תירד... אולי הם עדיין יהיו שיכורים (תלוי כמה הם שתו ומתי הם חוזרים הביתה...) אבל בכל מקרה הם לא יהיו שיכורים כמו שאם הם היו שותים עד 5 ואז הולכים הביתה ישר אחרי שהורידו עוד איזה בירה או משהו.... זה עובד טוב מאוד בהמון מדינות בעולם... למה לא פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים מה יותר עצוב?

שאח שלי נהרג לפני שנה וחצי כשהוא יצא לחגוג את יום הולדתו ה-22 בתאונת דרכים בגלל האלכוהול המזדיין הזה!

שיט :-\

אני חששתי מזה שנפגעת מדבר כזה. קראתי את התגובות שלך וחששתי... משתתף בצערך!

להפסיק את מכירת האלכוהול אי אפשר. אנשים, אי אפשר להפסיק את מכירת הסמים אז איך לעזאזל אתם מצפים להפסיק את מכירת האלכוהול?

בראש ובראשונה אציין כי אלכוהול נמצא ביין, כפי שכולכם יודעים. האם היין המועשר באלכוהול יהפוך לבלתי חוקי? אני לא חושב כך!

על אבסולוט, סקס על החוף, שיתוק ושאר המשקאות אני גם חושב שלא יוציאו מהחוק! להלן מספר סיבות :

א. חיסול התיירות בצורה שתגרום נזקים גדולים מאוד למדינה!

ב. פגיעה בבורסה ובכל הכלכלה הישראלית. אולי רובכם לא כ"כ מתמצאים בזה אך אני יכול להבטיח לכם שזה יגרום להמון, אבל המון בעיות!

ג. הפגנות ופגיעה בפוליטיקה עצמה. המצביעים יבקשו להחליף את ראש הממשלה שנתן לחוק כזה לצאת לאור ואפילו להבחן!

אפשר להמשיך עוד ועוד אך לצערי אי אפשר לחסל תמידית את בעיית האלכוהוליזם בקרב הנהגים בכביש. עוד קורבנות ימשיכו להיערם ואני אומר שוב, לצערי, לצערי ולצערי! חיי אדם רבים מושפעים מהבעיה הזו ובאמת במידה שלנו יש בעיה מאוד חמורה שהמדינה שלנו לא עושה מספיק כדי למנוע אותה, היא אפילו לא משתדלת!

לדעתי צריך פשוט לנהוג כמו בבריטניה, אם אני לא טועה, ששם, כפי שמישהו כבר אמר, נהוגה הדרך בה ה"שיכור" מתקשר אל שירות מיוחד שינתן במחיר זול יחסית [השירות הזה ימומן ברובו ע"י המדינה] ואז נשלח אל השיכור נהג שבא ולוקח את השיכור ואולי גם את חבריו אל ביתם. הבעיות שיכולות לצוץ הן בעיות בהן השיכורים יתקפו את הנהג ו\או יפריעו לו במלך הנסיעה, הנהג ייגרר אחרי השיכורים, הנהג ישדוד את השיכורים וכן הלאה.[לכו תדעו מה הישראלים יכולים לעשות ולנצל במצבים כאלה... אני בטוח שאפילו יהיו מקרי אונס של נשים שיכורות ע"י הנהגים האלו]

אפשר גם אולי למצוא איזשהו "נוגדן" סטלה מיוחד שיפסיק קצת את השכרות כדי שהאנשים יוכלו להגיע הביתה ללא תאונה. אבל פה עומדת הבעיה שהאם האנשים יוותרו על הסטלה שלקחה מהם כסף וזמן? לא חושב!

אני חייב לציין כי הסרטון באתר ואללה לא עבד לי אבל אני מנחש ממה שאמרתם פה מה החוק. לדעתי החוק הזה הוא סתם כדי להרגיע רוחות בישראל, כלומר, הממשלה הייתה חייבת להרגיע את האנשים שנלחמים נגד האלכוהוליזם בדרכים והיא עשה זאת בחוק הזה שכאמור, לא אמור להפריע לרובנו [גם אני שותה אבל לא עד כדי כך שאני לא יכול לשלוט בעצמי וגם אם היה לי רישיון לא הייתי בא עם מכונית... הן בגלל שזה סתם כסף על דלק וחנייה והן בגלל שזה סתם מעצבן.. למה לעזאזל צריך לבוא עם מכונית אם יש מוניות? אם זה רחוק לוקחים עם עוד איזה 7 חברים מונית שירות וכל אחד איזה 10 שקל 15 שקל ומסודרים עד לאדמס בת"א...]

לסיכום, אני חושב שהחוק הזה סתם חוקק כדי להרגיע רוחות ואין הרבה מה לעשות בקשר לנהגים השיכורים [אפשר להלחם בזה עוד קצת עם לשים מכשיר נשיפה לבדיקת אלכוהול ביציאה מחנייה משעה 1 וחצי אבל גם זה לא נראה לי ממש יעזור... אולי קצת אך בכל מקרה המדינה לא תשקיע בזה "תקציב חשוב" שיכול לשמש לדברים "חשובים יותר" כמו - מכונית חדשה לפנינה או כבש לאריק שרון, שיהיה בריא.]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חוקים יותר טובים לעשות לדוגמה

היום יש תשיטה שאתה משלם סכום קבוע למורה נהיגה ואתה לא צריך לשלם לו יותר עד שאתה מקבל רשיון

וזה פתח לשחיטות גדולה

אני אישית לקחתי טרמפים והנהגים לא ידעו לינהוג

אני לא אומר שכולם כאלה אבל יש נהגים שלא הגיוני שעברו טסט

פעם אחרונה שמישהו הקפיץ אותי הוא כימאת דרס 3 אנשים בדרך ואפילו צעק על אחד שהוא כימאת דרס

למה הוא לא ניזהר שהוא חוצה תכביש :kopfpatsch:

אני אומר לכם יש היום הרבה נהגים שבמדינה נורמלית לא היו נותנים להם רישיון על מכונית צעצוע אבל הם עברו טסט

איך הם עברו :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום יש תשיטה שאתה משלם סכום קבוע למורה נהיגה ואתה לא צריך לשלם לו יותר עד שאתה מקבל רשיון

וזה פתח לשחיטות גדולה

מה הקשר, לעזאזל ?

אתה משלם סכום קבוע מראש על השיעורים של המורה, את הטסט במילא עושה לך טסטר חיצוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר, לעזאזל ?

אתה משלם סכום קבוע מראש על השיעורים של המורה, את הטסט במילא עושה לך טסטר חיצוני.

כבר היו מיקרים שהמורה והטסטר שיתפו פעולה ובשיטה כזות יש אינטרס למורה להעביר תתלמיד בכח

בשיטה רגילה-תשלום על כל שיעור למורה אין שום סיבה להעביר תתלמיד בכח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתה

ברור שעל הטסט אתה משלם בניפרד אבל זה לא אומר שהמורה לא יכול לשחד חלק קטן מהטסטרים כדי לא ללמד הרבה שיעורים

תלמיד דפוק

לא כל תלמיד עובר טסט ראשון אחרי ה28 שעורי חובה

ודרך אגב היו מיקרים שמורים לימדו 10 שיעורים בערך שלחו לטסטר והתלמידים עברו-אתה רוצה להגיד לי שכולם יודעים לינהוג

פעם בכמה זמן ניתפשים טסטרים ומורים ששיתפו פעולה אבל כמה תלמידים קיבלו רשיון להרוג בזמן שהם פעלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מבין מה אתה אומר? שכל בנאדם רביעי במדינה הזאת בעצם לא יודע לנהוג, שהוא שיחד את המורה לנהיגה שלו בשביל רישיון, ושכל רגע הוא עלול להרוג מישהו ?

נשמע לך הגיוני?

אתה מדבר שטויות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר כל בן אדם רביעי

אני אומר שיש אנשים כאלה ומיתוכם חלקם לא יודעים לינהוג

בטח לא אחד מ4

אבל לתאונה צריך רק 1

עריכה-ולא שהוא שיחד תמורה לנהיגה אלה שהמורה שיחד איזה טסטר מיזדין שמוכן לקבל כסף בימקום לידאוג לביטחון בכבישים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ודרך אגב היו מיקרים שמורים לימדו 10 שיעורים בערך שלחו לטסטר והתלמידים עברו-אתה רוצה להגיד לי שכולם יודעים לינהוג

מה זה משנה כמה שיעורים הוא עשה?

עבר טסט - עבר טסט.

אני מכיר אנשים שגם למדו 40 שיעורים, עברו טסט, והם עדיין לא יודעים לנהוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי החוק חיבים 28 +- (לא זוכר בדיוק) וחוץ מילעבור על החוקים שוחד קטן והמורה הרויח הטסטר הרויח

והתלמיד למרות שהוא חושב שהרויח הפסיד ואנחנו מפסידים(בחלק מהמיקרים)

ובהרבה מיקרים אתה לא יכול להוכיח את זה כי ברישומים בטח יהיה 28 שיעורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...