אני על הרצפה מרוב צחוק...התרגומים של nazgol.co.il - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני על הרצפה מרוב צחוק...התרגומים של nazgol.co.il

tombcatz

Recommended Posts

אתם מודעים לזה שאף אחד לא תירגם את זה? אתה מכניס טקסט וזה מתרגם,זה לא מישו ישב שם ותירגם שם דפים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Play Lineage II Israel

שחק שלשלת שתיים ישראל

The environments vary, giving you outdoor and indoor levels to play in. You'll run through some Los Angeles-like streets,

הסביבות גיוון, נתינה אתה מבחוץ ושבתוך הבית רמות לשחק ב. אתה רץ דרך כמה לוס אנג'לס-כמו רחובים,

זה הרג אותי :

Graphically, the game isn't much to look at. The bland environments and generic character animation stick out,

בצורה גרפית, המשחק הוא לא הרבה לחפש בתוך. המרגיע סביבות וכללי אנימציה של אופי מקל בחוץ,

עריכה! רגע עוד משהו!!!

fuck you

מזיין אותך!

suck my dick

מצוץ שלי דיק

fucking ass hole

מזיין אתון חור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבלו, טקסט מתורגם מאחד הכתבות של האתר BIT-tech בנזגול:

Clear your mind. I'm going to ask you a simple question and you should give the first answer you think of, without taking any time to consider your answer. Ready?

Name one graphics chipset. Quick!

The chances are that many of you will have said 'GeForce 7800 GTX'. Many more might have said '6800 Ultra'. The reason for that is that these top-of-the-range cards receive a lot of press, despite the fact they retail for hundreds of pounds / dollars and relatively few people buy them compared with the total market.

I would bet an entire sheet of bit-tech case badges that not one of you shouted out 'GeForce 6200 with TurboCache!" Am I right?

It's called the 'halo effect': make a lot of noise about a highly desirable, range-topping product and get customers interested. It doesn't matter than 99% of them go home with a lesser model - there is usually a greater profit margin in the low and mid-range products than the top-of-the-range. Capture their hearts with the 2.0 litre turbo Focus RS and they go home with the 1.4 litre and some free floor matts, happy that their new car looks a bit like the one zooming around snow-laden forests in the World Rally Championship.

The same is true with graphics cards. With NVIDIA's previous generation, everyone lusted after GeForce 6800 Ultra SLI but many settled for a more economical 6600 GT. Even entry-level customers could claim to have a 'GeForce 6' by spending less than US$100 on a GeForce 6200 TurboCache. It was 9.0c compliant, supported Shader Model 3.0 and utilised PureVideo to make video spangley.

Having moved on to and successfully launched both the 7800 GTX and 7800 GT, it was time to revamp their highest volume card and introduce something new at the entry level.

התרגום:

ברור שלך דעה. אני ללכת לשאל אתה שאלה פשוטה ואתה צריך נתן הראשון תשובה אתה חושב של, ללא לקחת בזמן כלשהו לשקול תשובתך. מוכן?

שם אחד נוידיה גרפיקה צ'יפסאת. מהיר!

הסיכויים את זה הרבה מאתה אמר 'גאפורכ 7800 גטקס' [ :lol: :lol: :lol: :lol:]. עוד הרבה אולי תהיה בעלת אמר '6800 קיצוני'. הסיבה לזה הוא זה אלה עליון -של -ה -טווח כרטיסים קבל הרבה לוחץ, למרות העובדה הם קמעוני עבור מאות לירות / דולרים ובאופן יחסי מעט אנשים קנה אותם לעומת הסך הכל שוק.

אני הייתי הימור הגיליון כולו של בית - מקרה תגים שלא מישהו מכם שאג בחוץ 'גאפורכ 6200 עם טארבוכאצ'!" אם אני צודק?

זה נקרא ה'התרשמות בדעה קדומה': עשה הרבה רעש על במידה רבה רצוי, טווח -להציין מוצר ונעשה לקוחות מעוניין. זה לא חשוב מ99% מהם חזור הבייתה עם פחות דגם - שם בדרך כלל מתקדם יותר שולי רווח בנמוך ושבאמצע-טווח מוצרים מהחלק העליון-של -ה -טווח. לכד שלהם לבבות עם ה2.0 ליטר טורבו התמקד רס והם חזור הבייתה ( :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:) עם ה1.4 ליטר וכמה חינם רצפה מבהי, שמח זה שלהם מכונית חדשה מסתכל קצת כמו המישהו לנסוק מסביב השלג -עמוס יערות בעולם כנס אליפות.

אותו אמתי עם כרטיסי גרפיקה. עם nvidia's קודם דור, כל אחד חסון אחרי גאפורכ 6800 קיצוני סלי אבל הרבה נוח עבור יותר חסכוני 6600 גת. אפילו כניסה -השוה לקוחות יכול טען לקבל 'גאפורכ 6' על ידי לשלם פחות מאשר אותנו $100 על גאפורכ 6200 טארבוכאצ' . זה היה דיראכטקס 9.0כ מתרצה, תמוך צללית דגם 3.0 ואטיליסאד פאראוידאו לבצע נפלא ספאנגלאי.

יש זוז בל ובהצלחה הופעל שניהם ה גאפורכ 7800 גטקס ו גאפורכ 7800 גת , זה היה זמן לחדש שלהם הכי גבוה כרך כרטיס והכר משהו חדש ברמה התחלתית.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

זה כזה מפיללל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד משהו חביב:

Hey friends, can you imagine it? A mere three months after ATI released the Radeon X1800 XT they again release a new high-end product, one that needs to match NVIDIA's 7800 GTX 512 MB version. The one card to rule them all? This youngest animal from the ATI clan, well beast of a brute actually, has been developed under codename R580 and was due to arrive for a while now actually.

תרגום:

היי ידידים, יכולים אותך לדמין את זה? רק שלושה חודשים אחרי א.ט.י. שחררו את הראדאון קס1800 ק.ס.ט. הם שוב משחררים מוצר של סוף גבוה חדש, אחד הצרכים הזה לזוג את נוידיה גאפורך 7800 גטקס 512 מגבייט גירסה. הכרטיס האחד לשלוט אותם כל? בעל החיים הכי צעיר הזה מהשבט של א.ט.י., טוב חיה של חיה למעשה, פותח מתחת לשם קוד ר580 ובגלל הוגע לזמן מה עכשיו למעשה.

:lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה משהו אחר?

הנה השתמשתי בNAZGOL כדי לתרגם בדיחות באנגלית

A girl asks her boyfriend to come over Friday night and have

dinner with her parents. Since this is such a big event, the

girl announces to her boyfriend that after dinner, she would

like to go out and make love for the first time.

* * * * * * * * * *

Well, the boy is ecstatic, but he has never had sex before, so

he takes a trip to the pharmacist to get some condoms. The

pharmacist helps the boy for about an hour. He tells the boy

everything there is to know about condoms and sex.

* * * * * * * * * *

At the register, the pharmacist asks the boy how many condoms

he'd like to buy, a 3-pack, 10-pack, or family pack. The boy

insists on the family pack because he thinks he will be rather

busy, it being his first time and all.

* * * * * * * * * *

That night, the boy shows up at the girl's parents house and

meets his girlfriend at the door. "Oh, I'm so excited for you to

meet my parents, come on in!"

* * * * * * * * * *

The boy goes inside and is taken to the dinner table where the

girl's parents are seated. The boy quickly offers to say grace

and bows his head.

* * * * * * * * * *

A minute passes, and the boy is still deep in prayer, with his

head down.

* * * * * * * * * *

10 minutes pass, and still no movement from the boy.

* * * * * * * * * *

Finally, after 20 minutes with his head down, the girlfriend

leans over and whispers to the boyfriend, "I had no idea you

were this religious."

* * * * * * * * * *

The boy turns, and whispers back, "I had no idea your father was

a pharmacist."

בדיחה מצחיקה,אבל עכשיו נראה כמה היא מצחיקה בעברית:

ילדה הצגות שאלות החבר שלה לבוא מעל לילה של יום השישי ובעלת ארוחת ערב עם ההורים שלה

מאחר זה הוא כזה גדול מאורע, הילדה מודיע להחבר שלה שאחרי ארוחת ערב,היא רצה ליצא ועושה אהבה לפעם הראשונה.

טוב, הבחור הוא נלהב, אבל הוא מעולם לא היה בעל מין לפני, אז הוא לוקח טיול לרוקח לקבל כמה קונדומים

הרוקח עזרה הבחור לעל שעה. הוא אומר הבחור כל דבר יש לדעת על קונדומים ומין.

בהרגיסטר, הרוקח הצגות שאלות הבחור כמה קונדומים הוא היה כמו לקנות, 3-ארז, 10-ארז, או משפחה ארז.

ההבחור מתעקש על המשפחה ארז כי הוא חושב הוא [ב] מוטב שעסוק, זה היה שלו פעם ראשונה וכל.

הלילה הזה, הבחור מציג למעלה בהילדה'[ס] הורים בית ולהיפגש החברה שלו בדלת.

"הו, אני כל כך התרגש בשבילך להפגש הורי, קדימה ב! "

הבחור הולך פנימה וקח לה ארוחת ערב טבלה איפה ה של הנערה הורים הינם הושב.

הבחור במהירות הצעות לומר מכבד וקשות שלו ראש.

דקה מיושן, והבחור עדיין עמוק בתפילה, עם שלו ראש למטה.

10 דקות העבר, ועדיין לא תנועה מה בחור.

לבסוף, אחרי 20 דקות עם שלו ראש למטה, החברה סומך מעל לו לוחש לחבר,"אני [האד] אין כל רעיון אתה

היו זה דתי."

הבחור סיבוב, ולוחש חזרה, "אני [האד] אין כל רעיון שלך אבא היה רוקח."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחח

אוי אלוהים

חחח

fuck you you little fucking cock sucking ass fucking prick

---

מזיין אותך אתה קטן מזיין תרנגול שאיבה ישבן מזיין דקר

u shit when u go to the toilet

---

קבוץ חרא כאשר קבוץ לך לשרותים

אויייי זה חזק :: !!!

Pussy licker

---

חתול מהירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...