אני על הרצפה מרוב צחוק...התרגומים של nazgol.co.il - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני על הרצפה מרוב צחוק...התרגומים של nazgol.co.il

tombcatz

Recommended Posts

אם ידעתם או לא ידעתם

www.nazgol.co.il

הוציאו שירות חדש לתרגום אתרים...

החלטתי לבדוק מה שוות יכולות התרגום שלו ולכן לקחתי אתר מלא סלנגים,והתוצאות-אני על הרצפה עם דמעות מרוב צחוק :lol:

קצת דוגמאות: [קודם טקסט מקורי אח"כ מתורגם מנזגול]

Latest SA Mods

הכי מאחר סא מגב

Can it be? LCS for PS2 + New Handheld GTA

Well here's a bit of news for you, Liberty City Stories has been officially announced for release on the 2, coming out in Q2, 2006.

Here's the official word:

Additional products expected for fiscal 2006 include the newly announced Grand Theft Auto: Liberty City Stories for 2, tentatively planned for release in the second quarter

There you have it. Also, Take-Two announced that the next game for the PSP will be an "all-new property."

two new titles for the PSP handheld system, including an all-new Grand Theft Auto

The entire Take 2 page can be found here.

יכול זה ב? לכס עבור פס2+חדש שמחזיקים ביד גטא

טוב כאן בית של חדשות עבור אתה, חירות עיר סיפורים בעלת היה רשמית הוודע עבור שחרר על הפלאיסטאטיון 2, לבוא בחוץ בק2, 2006.

להלן הרשמי מילה:

נוסף מוצרים צפוי עבור פיסקלי 2006 הכל החד הוודע גדול גניבה מכונית: חירות עיר סיפורים עבור פלאיסטאטיון 2, לא סופי מתוכנן עבור שחרר בהשניה רבע

שם אתה בעלת זה. גם, take-two הוודע שההבא גטא משחק עבור הפ.ס.פ. רצון ב "all-new רכוש."

שניים חדש כותרות עבור הפ.ס.פ. שמחזיקים ביד מערכת, לכלול all-new גדול גניבה מכונית

השלם קח 2 עמוד יכול ב מצא כאן.

Merry Christmas!

Well, it's that time again! I hope you all have a great holiday with friends and family, and enjoy some new stuff you might've acquired! Now to open a bottle of champagne and kick back.

Take care out there.

שמח חג המולד!

טוב, זה הזמן הזה שוב! אני תקווה אתה כל בעלת גדול חג עם ידידים ומשפחה, וההנה כמה חדש חומר אתה might've נרכש! עכשיו לפתוח בקבוק של שמפנייה ובעט חזרה.

קח טיפול בחוץ שם.

GTA:VICE CITY

גטא:עיר של הרגל רע

SA Gone HL2

Here are two very cool mods for San Andreas that will bring a taste of Half-Life 2 to your game. Both converted by AlexSergeev, the HL2 Buggy (left) and Airboat (right) are great replacements for the Bandito and Vortex, respectively.

סא לך הל2

כאן הינם שניים מאוד התקרר מגב עבור סן אנדראאס שרצון הבא טעם של half-life 2 לשלך משחק. שניהם הומר על ידי אלאקססארגאאו, ההל2 חול (שמאל) ואירבואת (צודק) הינם גדול חילופיים עבור הבאנדיטו ומערבולת, בהתאמה.

Have fun pretending you're Gordon Freeman!

בעלת כיף פראטאנדינג אתה גורדון בן חורין!

לאחר מכן בדקתי מה קורה כשמתגרמים מהאתר PLANETGRANDTHEFTAUTO.COM

והתוצאות:

Liberty City

עיר של דרור

Now, it's the early 90s. Carl's got to go home. His mother has been murdered, his family has fallen apart and his childhood friends are all heading towards disaster.

On his return to the neighborhood, a couple of corrupt cops frame him for homicide. CJ is forced on a journey that takes him across the entire state of San Andreas, to save his family and to take control of the streets.

חמש שנים לפני כארל ג'והנסון נברח מהדחקים של חיים בל.ו.ס. סאנטוס, סן אנדראאס... עיר קריעה עצמו בנפרד עם כנופיה בעיה, תרופות ושחיתות. היכן פילמסטארס ומיליונרים עשה שלהם הכי טוב להמנע הסוחרים וגאנגבאנגארס.

עכשיו, זה המוקדם 90ם. carl's העשה ללך בית. שלו אמא להיות נרצח, שלו משפחה בעלת נפל בנפרד ושלו ילדות ידידים הינם כל כותרת בכיוון אסון.

על שלו חזרה להשכונה, זוג של מושחת שוטרים מסגרת אותו עבור רצח. כג הוא מאולץ על נסיעה שליטול אותו לעבר השלם מצב של סן אנדראאס, לשמור שלו משפחה ול קח שליטה של הרחובים.

שימו לב לזה:

now its the early 90`s

ובעברית- עכשיו,זה המוקדם 90ם [יעני תשעמים ]

ולסיום-סקר מ-PLANETGT.COM

Have you installed the San Andreas patch?

בעלת אתה הותקן הגטא סן אנדראאס טלאי?

-Yes, it fixed some of the problems I was experiencing.

-כן, זה קבוע כמה מהבעיות אני היה התנסות.

-I installed it, but removed it soon after

-אני הותקן זה, אבל נסר זה בקרוב אחרי.

-No, but I may do so in the future.

-לא, אבל אני האם עשה אז בפעמים הבאות.

-Nope, I'm never going to install it.

-לא, אני מעולם לא ללכת להתקין זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה הכי חזק לטעמי

Merry Christmas!

Well, it's that time again! I hope you all have a great holiday with friends and family, and enjoy some new stuff you might've acquired! Now to open a bottle of champagne and kick back.

Take care out there.

שמח חג המולד!

טוב, זה הזמן הזה שוב! אני תקווה אתה כל בעלת גדול חג עם ידידים ומשפחה, וההנה כמה חדש חומר אתה might've נרכש! עכשיו לפתוח בקבוק של שמפנייה ובעט חזרה.

קח טיפול בחוץ שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עכשיו תרגומים מPLANETGTA.COM

Liberty City

עיר של דרור

Now, it's the early 90s. Carl's got to go home. His mother has been murdered, his family has fallen apart and his childhood friends are all heading towards disaster.

On his return to the neighborhood, a couple of corrupt cops frame him for homicide. CJ is forced on a journey that takes him across the entire state of San Andreas, to save his family and to take control of the streets.

חמש שנים לפני כארל ג'והנסון נברח מהדחקים של חיים בל.ו.ס. סאנטוס, סן אנדראאס... עיר קריעה עצמו בנפרד עם כנופיה בעיה, תרופות ושחיתות. היכן פילמסטארס ומיליונרים עשה שלהם הכי טוב להמנע הסוחרים וגאנגבאנגארס.

עכשיו, זה המוקדם 90ם. carl's העשה ללך בית. שלו אמא להיות נרצח, שלו משפחה בעלת נפל בנפרד ושלו ילדות ידידים הינם כל כותרת בכיוון אסון.

על שלו חזרה להשכונה, זוג של מושחת שוטרים מסגרת אותו עבור רצח. כג הוא מאולץ על נסיעה שליטול אותו לעבר השלם מצב של סן אנדראאס, לשמור שלו משפחה ול קח שליטה של הרחובים.

שימו לב לזה:

now its the early 90`s

ובעברית- עכשיו,זה המוקדם 90ם [יעני תשעמים :lol:]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lol:]

:lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלו אמא להיות נרצח, שלו משפחה בעלת נפל בנפרד ושלו ילדות ידידים הינם כל כותרת בכיוון אסון

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו לסקר מPLANETGTA [השאלה קודם ואח"כ כל תשובה ותשובה]

Have you installed the San Andreas patch?

בעלת אתה הותקן הגטא סן אנדראאס טלאי?

-Yes, it fixed some of the problems I was experiencing.

-כן, זה קבוע כמה מהבעיות אני היה התנסות.

-I installed it, but removed it soon after

-אני הותקן זה, אבל נסר זה בקרוב אחרי.

-No, but I may do so in the future.

-לא, אבל אני האם עשה אז בפעמים הבאות.

-Nope, I'm never going to install it.

-לא, אני מעולם לא ללכת להתקין זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...