המפלצת החדשה שלי! - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המפלצת החדשה שלי!

montigo

Recommended Posts

כמעט סיימתי את בניית המפלצת החדשה שלי!

כעט נשארו לי מספר שאלות לשאות לגבי Modding/Overclocking, וכמו כן המון תמונות לפרסם ואינפורמציה לספר.

במקום לזבל את הפורומים, החלטתי לאחד את הכל תחת Thread אחד, ופורום Overclocking נראה כפורום המתאים ביותר.

טוב, אז למי שלא מכיר, הנה הספציפיקציות...

דברים חדשים שקניתי:

Chieftec Dragon DX-01BLD Black Case with Window

Gigabyte 8IEXP Board - read specs

Intel Pentium 4 2.2GHz 400MHz FSB 0.13m

Transcend 512MB DDR333 PC2700 DIMM (Actually I asked for Samsung so I'm going to replace it)

ThermalTake Volcano 7 Plus

Arctic Silver III

10" Blue Cold Cathode Fluorescent

Deep Blue ElectroLuminescent Cable

Antec 80mm 3 Color Fan (Blue-Green-Red)

2 Blue LEDs

Two ATA133 Rounded IDE, One Rounded Floppy Cable (Didn't arrive yet)

דברים שהיו לי מקודם:

Enermax EG365P-VE 350W Power Supply

Creative 3D Blaster GeForce2 GTS

Mag DJ707 17" Screen

Creative SB Live! Value

Cambridge PCWorks FourPointSurround Speakers

Sennheiser HD 200 Master Headphones

Creative Modem Blaster PCI

Alcatel Speed Touch Home ADSL Modem

Edimax EN-9130TX Network Adapter

Maxtor D740X 7200RPM 60GB Hard Disk

IBM Deskstar 60GV 7200RPM 60GB Hard Disk

Western Digital 5400RPM 6.4GB Hard Disk

3 Hard Disk Draw Cases

AOpen DVD-1640 x16 DVD

Yamaha CRW8824EZ x8 x8 x24 CD-Writer

Microsoft Internet Keyboard

Microsoft IntelliMouse Explorer Mouse

Microsoft SideWinder Game Pad Pro

Five Port USB Hub

HP DeskJet 930C Printer

Epson Perfection 610 Scanner

והתוכנית כמובן:

- עשיתי מוד למעבד כדי להרים את ה-Default VCore שלו מ-1.5 ל-1.7

- כבר הכל מותקן כרגע באופן מאולתר (זו המכונה שאני עובד עליה), רק כדי לבדוק שהדברים פועלים

- החלפתי את ה-LEDs של הכוח ושל ההארדיסק בלדים כחולים, וואו יפה!

- צבעתי את המאחזים של המאווררים (אלה הסגולים) בצבע שחור גלוסי, גם מוסיף (לפחות לא גורע כמו הסגול המזעזע)

- אני הולך לחתוך את הלוח שמאחורי הבורד, להחביא את כל הכבלים

- השאיפה היא לדחוף את המעבד מ-2.2 ל-3 גה"צ באמצעות העלאת הבאס ל-137, אם יותר, סבבה, אם פחות, לא נורא :smoke:

- יש לשים לב שהמטרה היא לא אוברקלוקינג בכל מכיר, אלא מחשב שהוא שקט ויפה, ובנוסף גם מהיר.

הנה 2 טיזרים, יש לי עוד המון (מעל 100) תמונות, צילמתי כל שלב, בהזדמנות אני אעלה:

טיזר 1

טיזר 2

ועכשיו לשאלה:

מחר אני כנראה הולך לחתוך את הפלטה מאחורי הבורד, הבאתי Jigsaw מחבר.

אני רוצה לחתוך מימין לבורד מלבן צר (2-3 ס"מ) וגבוה, בגובה כל הבורד או כמעט כל הבורד (תסתכלו על טיזר 2)

מה אתם אומרים, האם זה מוגזם? לדעתי זה יעיל כי זה קרוב לכל ההארדיסקים, לכונן דיסקטים, לחשמל ATX, ל-4 חיבורי ה-IDE ולחיבור ה-Floppy.

אני יכול באותה מידה לעשות מלבן קטן, אבל אז אני אצטרך למתוח הרבה כבלים מעל הבורד וזה פוגע בזרימת האוויר ויוצר בלאגן.

דעתכם בנושא?

נ.ב. לדעתי יש איזה חצי ס"מ בלחץ (!) בין הפלטה של הבורד לבין הדלת הימנית ב-Enermax/Antec/Chieftec, האם זה מספיק כדי לדחוס שם כבלים כמו כבל IDE Rounded או כבל חשמל של בורד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מצטער, אני לא יכול לעזור לך כי לא כל כך הבנתי מה אתה רוצה, או שהבנתי ואני לא יודע איך לבצי את זה, אם אני לא טועה e-pitam עשה את זה אז אתה יכול לשאול אותו את זה...

באמת תתחדש על המארז!!! :yelclap:

אבל שאלה אחת... אם אתה רוצה לעשות o\c עצבני אז למה של gygabite ולמה vulcano 7?

יכלתי לקחת מוצרים הרבה יותר טובים במקום לקנות לדים...

אבל איך שאתה רוצה!

נ.ב.

התמונות לא עובדות ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער, אני לא יכול לעזור לך כי לא כל כך הבנתי מה אתה רוצה, או שהבנתי ואני לא יודע איך לבצי את זה, אם אני לא טועה e-pitam עשה את זה אז אתה יכול לשאול אותו את זה...

באמת תתחדש על המארז!!! :yelclap:

אבל שאלה אחת... אם אתה רוצה לעשות o\c עצבני אז למה של gygabite ולמה vulcano 7?

יכלתי לקחת מוצרים הרבה יותר טובים במקום לקנות לדים...

אבל איך שאתה רוצה!

נ.ב.

התמונות לא עובדות ;)

למה ספאם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה עשית את המוד למעבד לפני שזה הכרחי בכלל, אין כמעט סיכוי שתגיע איתו ל3.

בקשר קניות, גם אני חושב שהשקעת בדברים טפלים יותר במקום בחשובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה עשית את המוד למעבד לפני שזה הכרחי בכלל, אין כמעט סיכוי שתגיע איתו ל3.

בקשר קניות, גם אני חושב שהשקעת בדברים טפלים יותר במקום בחשובים.

א. לעולם אל תגיד לא, קראתי כבר באינטרנט Reviews שהגיעו עם מעבד כזה מעבר ל-3 ג'יגהרץ (עם קירור סטנדרטי למדי ו-VCore Mod)

ב. יכול להיות שאתה צודק, אבל אני מעדיף מחשב שנראה שווה, מאשר עוד 300 מה"צ למהירות ומחשב משעמם. המהירות היא לא בראש מעייני, אלא הפרוייקט של המודינג, תקרא לי משוגע, המחשב בשבילי הוא לא רק קופסא עם מגה הרצים ;D

ג. יואב9: הלוח והוולקנו בכלל לא רעים לאוברקלוקינג, נהפוכו, הלוח מצוין ואף בא עם תוכנת EasyTweak בה אתה יכול לכוון מהירות Bus, PCI, AGP, Memory, ברמת המה"צ ובנפרד, הלוח הזה גם לקח מקום ראשון ב-AnandTech מול לוחות חדישים כמו IT7. הכוונה כאן היא לא למפלצת מהירות, אני לא רוצה מחשב שישמע כמו מטוס סילון עם 10 מאווררים, אלא מחשב מרשים עם ביצועים נאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל מזל טוב. ;)

דבר שני למה את המארז הזה כשיש באותו מחיר (אני חושב) את האלומיניום שיתאים מאוד לספק שלך.

תודה :)

האלומיניום עולה יותר, אכן הייתה לי התלבטות האם לקנות אותו, אך החלטתי שלא כי לדעתי שחור יותר מרשים מכסוף.

בדיעבד אני שמח, ראיתי אח"כ את האלומיניום במחשב של מישהו שהיה בלמיר, והוא באמת הרבה פחות יפה! (נראה מצועצע יחסית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה:

יש לי 3 מיוחדים של חשמל מהספק כוח:

1. ATX (רחב)

2. ATX 12v (קטנצי'ק עם 4 חיבורים)

3. AUX (בערך בגודל חיבור חשמל של הארדיסק)

אני יודע שאני חייב לחבר את ה-ATX לבורד, האם אני צריך בנוסף גם לחבר את ה-ATX 12v?

מדוע אני לא מוצא חיבור ל-AUX בבורד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה:

1. ATX (רחב)

אני יודע שאני חייב לחבר את ה-ATX לבורד, האם אני צריך בנוסף גם לחבר את ה-ATX 12v?

AUX והATX 12V הקטן - מיועדים לשימוש יחודיים. הAUX מיועד ללוחות DUAL שלפעמים יש להם את החיבור הזה בשביל לספק כח נוסף ללוח אם. והATX 12V מיועד ללוחות טיפה יותר ישנים של 4 שדרשו זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה:

1. ATX (רחב)

AUX והATX 12V הקטן - מיועדים לשימוש יחודיים. הAUX מיועד ללוחות DUAL שלפעמים יש להם את החיבור הזה בשביל לספק כח נוסף ללוח אם. והATX 12V מיועד ללוחות טיפה יותר ישנים של 4 שדרשו זאת.

אין קשר ללוחות ישנים אגב... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחבר שלי יש 4 1.3 GHz גם עם ATX 12V וגם עם AUX ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...