שאלה בנוגע לצריבת סרטים דיוידי. - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בנוגע לצריבת סרטים דיוידי.

Rhx

Recommended Posts

שלום , יש לי דיוידי בבית , ושצרבו לי הביאו לי סרט זה לא קרא אותו , הייתי רוצה לדעת מהן הסיבות..

אני רוצה לדעת , מה זה DVDSCR ו DVDRIP .. ו DVDR יכול להיות שבגלל שהדיוידי שלי לא תומך ב SCR זה לא עלה ? אין קשר ל XVID נכון ..? או DIVX ..

אולי בגלל שDVD שלי תומך ב AVI , MPEG אני יודע מה זה קשור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה כמה דברים שלא ממש קשורים...

DVDSCR - זה קשור בטכנולוגיה שבה "חילצו" את הסרט, במקרה הזה מ-DVD. הנה הסבר http://en.wikipedia.org/wiki/Screener

שים לב שדברים כאלה הם לרוב אינם חוקיים !

DVDrip - כנ"ל. http://en.wikipedia.org/wiki/Ripping

עקרונית לא אמורה להיות בעיית חוקיות אם רכשת את הסרט המקורי ואתה רק רוצה להעביר אותו גם למחשב, למרות שהדפוקים האלה עוד מסוגלים לעשות חוק נגד זה.

DVDR בד"כ מתכוונים לדיסק צרוב. בהקשר של שיתוף קבצים לפעמים מתכוונים שזה ה-image של דיסק . שים לב שגם כאן יכולה להיות בעיית חוקיות.

חברי הפורום לא יעזרו לך אם יש חשד של משהו לא חוקי, אז תקפיד להתבטא בצורה שממנה יהיה ברור שמדובר בדברים חוקיים (אלא אם כן זה באמת לא חוקי מה שאתה עושה ואז אל תפרסם את זה פה בפורום, ואל תעשה את זה בכלל...), למשל: "חבר השאיל לי דיסק שהוא עותק גיבוי חוקי לסרט שהוא רכש" - הבהרה כזו תאפשר לאנשים פה להיות בטוחים שהם עוזרים לך בפעילות שאיננה עבירה על החוק.

ולעניין:

מה בדיוק יש על הדיסק?

האם זה דיסק בפורמט DVD?

או שזה דיסק עם קבצים בפורמטים שנקראים ע"י המחשב (divx, xvid וכו') ?

האם נגן ה- שלך יודע לקרוא פורמטים כאלה?

עקרונית, למקור הסרט אין ממש חשיבות מבחינה טכנית, אלא רק לפורמט שבו הוא נמצא (בגלל זה אין דבר כזה מכשיר שלא מנגן DVDSCR).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה כמה דברים שלא ממש קשורים...

DVDSCR - זה קשור בטכנולוגיה שבה "חילצו" את הסרט, במקרה הזה מ-DVD. הנה הסבר http://en.wikipedia.org/wiki/Screener

שים לב שדברים כאלה הם לרוב אינם חוקיים !

DVDrip - כנ"ל. http://en.wikipedia.org/wiki/Ripping

עקרונית לא אמורה להיות בעיית חוקיות אם רכשת את הסרט המקורי ואתה רק רוצה להעביר אותו גם למחשב, למרות שהדפוקים האלה עוד מסוגלים לעשות חוק נגד זה.

DVDR בד"כ מתכוונים לדיסק צרוב. בהקשר של שיתוף קבצים לפעמים מתכוונים שזה ה-image של דיסק . שים לב שגם כאן יכולה להיות בעיית חוקיות.

חברי הפורום לא יעזרו לך אם יש חשד של משהו לא חוקי, אז תקפיד להתבטא בצורה שממנה יהיה ברור שמדובר בדברים חוקיים (אלא אם כן זה באמת לא חוקי מה שאתה עושה ואז אל תפרסם את זה פה בפורום, ואל תעשה את זה בכלל...), למשל: "חבר השאיל לי דיסק שהוא עותק גיבוי חוקי לסרט שהוא רכש" - הבהרה כזו תאפשר לאנשים פה להיות בטוחים שהם עוזרים לך בפעילות שאיננה עבירה על החוק.

ולעניין:

מה בדיוק יש על הדיסק?

האם זה דיסק בפורמט DVD?

או שזה דיסק עם קבצים בפורמטים שנקראים ע"י המחשב (divx, xvid וכו') ?

האם נגן ה- שלך יודע לקרוא פורמטים כאלה?

עקרונית, למקור הסרט אין ממש חשיבות מבחינה טכנית, אלא רק לפורמט שבו הוא נמצא (בגלל זה אין דבר כזה מכשיר שלא מנגן DVDSCR).

אוקיי הבנתי אז כל נגן קורא DVDR או DVDSCR ו DVDRIP זה לא קשור נכון ? תראה אני לא יודע אם זה חוקי אבל האם ניתן לצרוב על דיסק די וי די *** ב DVD SCR או DVD RIP אני לא יודע אם זה חוקי פה בפורום אם לא אז בבקשה אל תענו לי פה , אלא בפרטי אני לא יודע אם זה חוקי לשאול שאלות כאלה.

אוקיי ולעניין :

הדיסק הוא לא בפורמט DVD , הוא בפורמטים שנקראים נראה לי ע"י המחשב אבל העברתי אותו בצריבה לSVD או VCD וזה עבד לי , איך קוראים להתליך הזה ?

ואגב קשור כל העניין של ה Divx XVID AVI MPEG מה הם בכללי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להתייחס ל-rip/screener בתור המקור של המידע. בקשר לזה יש בעיות חוקיות, אבל בכל מקרה לצורך העניין אתה יכול להתעלם מזה.

הערה חשובה: אל תפרסם שאלות בהן אתה מתאר דברים לא חוקיים ותבקש שיענו לך בפרטי - פשוט ימחקו את ההודעה. אפשר לדבר ולבקש פה עזרה רק לגבי דברים חוקיים, למשל, קנית דיסק מקורי, ואתה עושה עותק גיבוי לשימוש עצמי. אל תזכיר פה הורדות של סרטים וכו' כי לא תקבל עזרה. הפורום אינו מעודד פעילויות לא חוקיות, והאחראים פה דואגים לכך שהפורום לא ינוצל לרעה, ובצדק.

מה שחשוב זה הפורמט שבו הסרט נמצא.

אם הסרט בפורמט שנקרא ע"י המחשב, והנגן שלך לא תומך בזה - אז כמובן שלא תוכל לראות את הסרט בנגן.

השינוי של הפורמט הוא פשוט פעולת קידוד, אם אני לא טועה זה נקרא "רינדור".

xvid וכו' הם קידוקים מסויימים. במחשב אפשר להוריד קודקים שידעו להתמודד עם זה, אבל מכשירי דיוידי שלא תומכים בזה לעולם לא יוכלו לקרוא את הפורמטים האלה.

הם זקוקים לפורמטים אחרים כמו או VCD / SVCD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להתייחס ל-rip/screener בתור המקור של המידע. בקשר לזה יש בעיות חוקיות, אבל בכל מקרה לצורך העניין אתה יכול להתעלם מזה.

הערה חשובה: אל תפרסם שאלות בהן אתה מתאר דברים לא חוקיים ותבקש שיענו לך בפרטי - פשוט ימחקו את ההודעה. אפשר לדבר ולבקש פה עזרה רק לגבי דברים חוקיים, למשל, קנית דיסק מקורי, ואתה עושה עותק גיבוי לשימוש עצמי. אל תזכיר פה הורדות של סרטים וכו' כי לא תקבל עזרה. הפורום אינו מעודד פעילויות לא חוקיות, והאחראים פה דואגים לכך שהפורום לא ינוצל לרעה, ובצדק.

מה שחשוב זה הפורמט שבו הסרט נמצא.

אם הסרט בפורמט שנקרא ע"י המחשב, והנגן שלך לא תומך בזה - אז כמובן שלא תוכל לראות את הסרט בנגן.

השינוי של הפורמט הוא פשוט פעולת קידוד, אם אני לא טועה זה נקרא "רינדור".

xvid וכו' הם קידוקים מסויימים. במחשב אפשר להוריד קודקים שידעו להתמודד עם זה, אבל מכשירי דיוידי שלא תומכים בזה לעולם לא יוכלו לקרוא את הפורמטים האלה.

הם זקוקים לפורמטים אחרים כמו או VCD / SVCD

אהה , הבנתי , עכשיו הבנתי , תמיד צרבתי על VCD וזה עבד לי ..... , כאילו הדיוידים החדשים יכולים לתמוך ב XVID נכון ?... יש לי דיוידי מלפני 2-3 שנים והביאו לי סרט שהוא בפורמט אחר זאת אומרת בקידוד XVID וזה לא פעל לי ...... , הקידודים קשורים איכשהו לפורמטים ?.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כל המכשירים תומכים ב- VCD ולכן הכל היה בסדר.

הנגנים החדשים - חלקם תומכים ב-divx וחלקם לא, תלוי מה קונים.

כשאני אומר פורמט וקידוד אני מתכוון לאותו הדבר.

אם תמיר את הסרט מ-xvid ל- VCD הוא אמור לעבוד לך בנגן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...