X850XT VS 6800 GT - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

X850XT VS 6800 GT

idanmal

Recommended Posts

לא פשוט אני שואל את זה בגלל שהבנתי פה מאנשים ש6800 GT יותר חזק ואני רוצה לדעת אם זה אמיתי או שזה עוד כמה כאלו שיש להם וחושבים שחוץ מ- אין כלום ....ואם אפשר באנצ'ים בין השניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור יש איזו גירסא של 6800 שיותר חזקה מ-X850XT ואם כן לאיזה כרטיס של ATI היא מקבילה ? כי לפי מה שאני רואה בטום הרדוור שילמו להם הרבה כסף בשביל הגרפיים הלו מציאותיים האלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=163533.msg1382807#msg1382807 date=1137951982]

^^

שנייהם באותה רמה, יש משחקים שהרדאון יותר טוב ויש משחקים שהג'יפה יותר טוב

ו 6800U יותר טוב משנייהם....

כמה X850XT מוציא ב 05 ?

חחחחחחחחחחחחחחחחחח :lol:

אתה מצחיק אתה הX800XL אפילו חזק יותר מה6800GT איך אתה משווה ביכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שאחרי אובר רציני למעבד ולכרטיס מסך הוצאתי 7150.....לפני אובר אני לא זוכר אולי 6200 או 6300

בכל מיקרה יש לך פה השוואה מאתר יותר אמין..

שים לב שהם לא טרחו להשוות אותם מכיוון שהX850XT עדיין נחשב כHIGH-END

וה6800GT כבר MAINSTREAM

http://www.xbitlabs.com/articles/video/display/games-2005.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TOM'S זה אחד האתרים המובילים בעולם ואף אחד לא משלם להם...הסקירות שלהם בסדר גמור!

אתה מבקש מבחנים ארז נתנו לך מבחנים ואתה בא ומתלונן שאתה לא רואה את התוצאות שהייתה רוצה לראות?

תן באצמך מבחנים של 2 הכרטיסים עם אותם דריוורים או חדשים יותר ומאתר אמין ולא סתם(ובמבחנים במשחקים ולא ציון 3DMARKי)

וX800XL חזק יותר מ68GT?!@ :screwy:

הם +- שווים רק ש68GT קצת חזק יותר וגם יש לו טובה יותר...

חח xbitlabs יותר אמינים מTOM'S חחח...תמשיכו לחלום האתר ההוא רק נותן סיקורים ממש לא הגיוניים..והX850XT בטח נחשב שם בHIGH END בגלל שATI לא ממש שינו את המחיר שלו...::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TOM'S זה אחד האתרים המובילים בעולם ואף אחד לא משלם להם...הסקירות שלהם בסדר גמור!

אתה מבקש מבחנים ארז נתנו לך מבחנים ואתה בא ומתלונן שאתה לא רואה את התוצאות שהייתה רוצה לראות?

תן באצמך מבחנים של 2 הכרטיסים עם אותם דריוורים או חדשים יותר ומאתר אמין ולא סתם(ובמבחנים במשחקים ולא ציון 3DMARKי)

וX800XL חזק יותר מ68GT?!@ :screwy:

הם +- שווים רק ש68GT קצת חזק יותר וגם יש לו טובה יותר...

חח xbitlabs יותר אמינים מTOM'S חחח...תמשיכו לחלום האתר ההוא רק נותן סיקורים ממש לא הגיוניים..והX850XT בטח נחשב שם בHIGH END בגלל שATI לא ממש שינו את המחיר שלו...::)

כן כן, שמעת נכון.

250_candy.gif

וTOMS אולי פעם היו אמינים עכשיו כבר ממש לא, הם כבר לקחו שוחד פעם-אני לא אתפלא אם הם לקחו עוד פעם :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שטויות פשוט אתר הזה xbitlabs מקבל שוחד כל הכרטיסים שם של NV מקבלים סיקורים דפוקים וגם אפילו הכרטיסים שבכל האתרים הנורמלים מקבלים יותר שם הרבה פחות,וגם TOM'S לא לקחו שוחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...