תזמונים של זכרונות בדואל... - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תזמונים של זכרונות בדואל...

hen1235

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שני סוגי הזיכרונות גם ה OCZ וגם הפשוטים הם זיכרונות DS וכמובן שבדקתי יציבות לאחר קביעת התיזמונים אחרת מה היתה הטענה שלי כאן?!

תראה שלא תבין לא נכון אני עובד בזה וכל פעם שאני מבצע ניסויים כאלה ואחרים במחשבים שאני בונה או מתקן התוצאה תמיד זהה התיזמונים תמיד הולכים לפי הנמוך מבינהם אך המהירות לא תמיד נשארת זהה כלומר יש פעמים שהביוס מוריד הילוך ויש פעמים שהוא פשוט מצמצם תיזמונים במעט ולא מוריד מהירות עבודה...

נכון יש משהו במה שאתה אומר אבל מכל בדיקה שביצעתי התוצאה תמיד היתה זהה הביוס תמיד פעל על פי הנמוך מבין שניהם... העניין הוא שהייתי רואה זאת לפעמים גם על מחשבים שעובדים עם SDRAM ולא רק בדואל צ'אנל ...

טוב בכל מקרה אני חושב שבאמת כדאי שנסגור את הדיון אני מציע לך לפחות לנסות את זה אתה תראה שבתיזמונים התגובה של הביוס לגבי קביעתם היא שונה ממהירות הביוס אומנם לא עושה לבד אך הוא בהחלט נוטה לכיוון צמצום תיזמונים אך כמובן הוא גם יקצץ במהירות העבודה כתוצאה מזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VanHalen

חד משמעית החוק במחשבים (וגם בחיים) קובע "המכלול יעבוד לפי מהירות הרכיב האיטי ביותר". אם נשווה את זה לזכרונות על המהירות של המודול/בקר האיטי ביותר, ועל התזמונים הגבוהים.

למה זה ככה?

הגיון פשוט (Common Sense) - הרכיב החזק בהכרח יכול לעבוד במהירות / בעוצמה של הרכיב החלש.

הרכיב החלש לא בהכרח יכול לעבוד במהירות / עוצמה של הרכיב החזק.

אם סתם לצורך הרעיון לקחתי 2 זכרונות פשוטים - אחד הוא בתקן של PC3200 - כלומר 400MHz, השני גם הוא אבל בתקן של PC2100 - כלומר 266MHz.

האם הזכרון של ה 400MHz יכול לעבוד ב 266MHz בהכרח? התשובה היא כמובן כן

האם הזכרון של ה 266MHz יכול לעבוד ב 400MHz בהכרח? כמובן שלא

זה נכון גם לגבי תזמוני וגם לגבי כל מכלול בחיים

lemongrass

אם לא הייתי בטוח ב-100% בנכונות דבריי לא הייתי אומר אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VanHalen

חד משמעית החוק במחשבים (וגם בחיים) קובע "המכלול יעבוד לפי מהירות הרכיב האיטי ביותר". אם נשווה את זה לזכרונות על המהירות של המודול/בקר האיטי ביותר, ועל התזמונים הגבוהים.

למה זה ככה?

הגיון פשוט (Common Sense) - הרכיב החזק בהכרח יכול לעבוד במהירות / בעוצמה של הרכיב החלש.

הרכיב החלש לא בהכרח יכול לעבוד במהירות / עוצמה של הרכיב החזק.

אם סתם לצורך הרעיון לקחתי 2 זכרונות פשוטים - אחד הוא בתקן של PC3200 - כלומר 400MHz, השני גם הוא אבל בתקן של PC2100 - כלומר 266MHz.

האם הזכרון של ה 400MHz יכול לעבוד ב 266MHz בהכרח? התשובה היא כמובן כן

האם הזכרון של ה 266MHz יכול לעבוד ב 400MHz בהכרח? כמובן שלא

זה נכון גם לגבי תזמוני וגם לגבי כל מכלול בחיים

lemongrass

אם לא הייתי בטוח ב-100% בנכונות דבריי לא הייתי אומר אותם

אח שלי גיבור!!!!

עם החוק הזה אני לא מתווכך, אבל את החוק הזה אתה בא לסתור.

מה שהבחור תיאר לנו פה, זה ממש לא היה מכנה משותף הנמוך ביותר. מה שהבחור תיאר היה נסיון של המערכת לעשות ניתוח אנושי הגיוני ושיקול דעת בכדי לבצע תיאום מקסימאלי בין הזיכרונות בכדי שיעבדו ביחד.

אם הזכרון שלו היה עובד על המכנה המשותף הנמוך ביותר כלומר על הזכרון האיטי יותר אז אין פה ויכוח בכלל, אבל לא זאת היתה הטענה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...