עדכון בעמוד 5 G-Mad Project - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדכון בעמוד 5 G-Mad Project

ELiA

Recommended Posts

בשביל מוד ראשון: לא רע.

הערות:

הצביעה זה השלב האחרון במוד... לא הראשון.

אני אישית לא ממליץ על המאורר לכרטיס מסך, בתוך המארז... הוא לא עושה הרבה חוץ מלזרוק אבק על הכרטיס, ורעש...

כדי שהצביעה תצא כמו שצריך, צריך לנקות את המשטח שאתה צובע עם מסיר צבע\ אציטון לפני הצביעה, כדי להוריד סימני אצבעות. אחרי הניקוי לתת לחומר כמה דקות להתייבש, ואז לצבוע, בלי לגעת במארז. אם אתה צובע פלסטיק, אל תשתמש במסיר צבע, אלא במים, אפשר עם קצת סבון, אבל אז צריך לשטוף גם את הסבון...

עוד כמה שאלות

1. איך יודעים מתי להפסיק לשייף?

2. משייפים עם נייר זכוכית באופן ידני?

3.בתוך המארז גם צריך לשייף?

1. מומלץ לשייף השני שלבים (עם נייר זכוכית 400 גריד, ו800 גריד), בכול שלב משייפים בכיוון אחר, ככה שבשלב השני אתה תפסיק כאשר השריטות של השלב הראשון יעלמו, וכל השריטות יהיו בכיוון השיוף של השלב השני.

2. כן, מניסיון, זה נותן את התוצאה הכי טובה. יש מכשירים חשמליים שמיועדים לעבודה, אבל אם המשטח לא חלק 100% (כמו קיר לדוגמא) התצאה לא תהייה משו...

3. אם אין לך חלון גדול, ולא רואים את פנים המארז אז לא צריך לשייף. אם כן, אז גבר ראשון אתה צריך להוציא את כל החומרה מהמארז, לשייף אותו, ולצבוע בשלבים: בגלל המבנה של המארז, יצא שתצתרך לסובב אותו די הרבה . אני ממליץ לך לצבוע מכול כיוון לפי תורות (כל מה שאתה יכול לצבוע מצד אחד, בלי לסובב את המארז...), ובין כל שלב לתת לצבע להתייבש.

אפשר להדביק פרספקס (לעזאזל, כבר עדיף שתכתבו PMMA) עם דבק חם, אבל לא מומלץ. גם לשים גומי U לא חובה... אני מציע לך לחבר את הפרספקס עם ברגים. את הברגים אפשר לשייף עד רמה שהם כמעט ולא ובלטו...

NOS, למה אתה לא מציע לו לקנות מארז ב2000 ש"ח עם ספק מוסלב, , מאוררי לדים וגרילים מוכנים? זה הייה מסכם הרבה טומטום וספאם...

הוא עושה מוד, לא קוניות (לשם שינוי!). וזה שאתה לא יודע איך להסליב ספק כזה לא אומר שזה בלתי אפשרי.

ומה מפריע לך שיש לו שני כונני סידי? זה מחשב שלו, להזכירך, לא שלך, וזה זכותו לעשות מה שהוא רוצה. אגב, לשים את הכונן בחלק העליון כשיש חלון בגג זה פשוט טעות.

ותפסיקו עם הקטע המטומטם הזה של לכתוב בתוך ציטוטים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

NOS, למה אתה לא מציע לו לקנות מארז ב2000 ש"ח עם ספק מוסלב, , מאוררי לדים וגרילים מוכנים? זה הייה מסכם הרבה טומטום וספאם...

הוא עושה מוד, לא קוניות (לשם שינוי!). וזה שאתה לא יודע איך להסליב ספק כזה לא אומר שזה בלתי אפשרי.

ומה מפריע לך שיש לו שני כונני סידי? זה מחשב שלו, להזכירך, לא שלך, וזה זכותו לעשות מה שהוא רוצה. אגב, לשים את הכונן בחלק העליון כשיש חלון בגג זה פשוט טעות.

ותפסיקו עם הקטע המטומטם הזה של לכתוב בתוך ציטוטים!

1. תירגע, אם יש לך בעיה איתי דבר בפרטי

2.הצעתי לו לקנות קיט סלייבינג או ספק, שהוא יבחר

3.יש לך בעיה איך שאני כותב בתוך ציטוט? ... זה כבר בעיה שלך, אני ימשיך לכתוב ככה

4.אני רואה שלא קיבלת מספיק החודש אז אתה עצבני.... קח כדור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום נסעתי לזיג זג והבאתי את המשלוח שכלל קטודה כחולה 2 גרילים של 120 מ"מ מאוורר 120 של TT ופד כזה בצורה של חיזר שזוהר עם חיבור למולקס ובנוסף הזמנתי פרספקט של 40*40 ס"מ אבל היה חסר אז הם הביאו לי פרספקט 60*40 עם שתי שריטות בחינם... עכשיו אני מרכיב יכול להיות שאני יעשה דלת שלמה מפרספקט יש למישהו רעיון איך אפשר לחבר אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זאת תהיה האפשרות האחרונה שלי...

אולי יש עוד דרים לחבר את הפרספקס למארז?

אתה יכול לשים ציר ישר על הפרספקס, ולחבר אותו למארז... משהו בסיגנון של דלת רגילה (של הבית...)

יש צירים שנראים כמו פרפר עם בסיסים של כמה ס"מ ככה שאם תשים 2 לא ממש יראו אותם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לשים ציר ישר על הפרספקס, ולחבר אותו למארז... משהו בסיגנון של דלת רגילה (של הבית...)

יש צירים שנראים כמו פרפר עם בסיסים של כמה ס"מ ככה שאם תשים 2 לא ממש יראו אותם...

אפשרי 2 צירים ו2 מגנטים להשים למארז זה נחמד השאלה אם זה יחזיק מישהו ניסה?

המאוורים שנמצאים בצד.

מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאווררים בצד הסמלי ממש ממש טובים ויש זרימת אוויר מעולה...

רק יש בעיה אחרת עכשיו הכל מחובר ורק חצי מהקטודה עובדת והקטודה של המאוורר לא עובדת בכלל מישהו יודע ממה זה קורה?

img12908hk.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...