מה הולך פה? מגנט צף באוויר - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הולך פה? מגנט צף באוויר

[NOS]

Recommended Posts

יצאה לנו להיות במכון ויצמן עם הבצפר ושם עשינו כל מיני ניסויים עם חנקן נוזלי ואסור להשתמש בו בלי כפפות והמרחק שלו מה "נוזל" הוא כ2 או 3 ס"מ.

חוץ מזה החנקן הנוזלי פולט אנרגיה לקירור הסביבה או משו כזה. היה לי 100 המבחן הזה בפיזיקה.

אז בתור אחד שיצא לו אישית לעבוד עם חנקן נוזלי, אני אומר לך ששום דבר לא יקרה לך אם תשים את היד שלך גם 10 ס"מ מהנוזל (כמובן לא ליותר ב 2-3 דקות...).

והוא לא עובד במרחק 3 ס"מ מהנוזל, אלא במרחק גדול יותר. הנוזל נמצא בתחתית הכלי, ובינהם יש את המגנט הקרמיקה והמרווח....

ורק ה"משו כזה" מראה שה100 לא מגיע לך... מה גם שהיום אני יכול לנגב את התחת עם ה90 שלי ב5 יח"ל (מכאניקה, חשמל, מודרנית ומעבדה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פיסקה תיכונית... הימים (שבוע לפני מבחן בקוונטים...me sad)

אפשר גם "לגעת" בחנקן נוזלי לכמה שניות (זה לא בדיוק לגעת כי החום שבוקע מהיד מאדה את הנוזל לפני שהוא מגיע אליך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיסקה תיכונית... הימים (שבוע לפני מבחן בקוונטים...me sad)

אפשר גם "לגעת" בחנקן נוזלי לכמה שניות (זה לא בדיוק לגעת כי החום שבוקע מהיד מאדה את הנוזל לפני שהוא מגיע אליך)

מבחן ב"תכונות חשמליות של מל"מ"- היום :smile1: (me got totaly psychotic)

אם בריליו לא הייה מת, הוא הייה בראש רשימת החיסול שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי שהוא דפוק תחשוב שאם הוא יגע בחנקן הנוזלי יכל להיגרם לו נזק פירוט :

יש בגוף נוזל בין תאי שקוראים לו אני חושב ציטו פלזמה שכאשר הוא קופה או שאי אפשר להפשיר או שנהרס וכך הולכת האצבע או מה שלא יהיה חוץ מזה

שחנקן קולט את הקור הנמוך מימנו הוא הופך אותו לקר כמוהו אז חשבתי שתבין בכך שזה הפלט אליו אני מיתכוון סבבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...