עוצר יציאות בבסיס רמון בעקבות הכאת DJ - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוצר יציאות בבסיס רמון בעקבות הכאת DJ

MiniMizer

Recommended Posts

http://news.walla.co.il/?w=/1/846014

מפקד בסיס חיל האוויר רמון הכריז השבוע על עוצר יציאות בבסיסו ושלח לכלא חייל, בעקבות אירוע בו כמה מחיילי הבסיס הכו תקליטן אזרחי שהוזמן להנעים את זמנם של החיילים במקום. התקיפה החמורה התרחשה ביום שלישי האחרון בעת קיום "מסיבת סוף תקופה", כך דווח ב"ידיעות אחרונות".

מביאים להם DJ, והם עוד מרביצים לו כי הם לא אהבו את המוזיקה שלו? אולי כדאי לשבץ אותם מחדש באיזה מוצב בשטחים, שם אין DJים שאפשר להרביץ להם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ריתוק?! לערב את המשטרה ולפתוח לכל אחד מהם תיק פלילי על רקע תקיפה (אני אישית ראיתי מקרים כאילו בצבא).

ראיתי תגובה לכתבה "לשים אותם בכלא לחודש!", יצא לי לראות אנשים שישבו בכלא 4 חודשים על פחות מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיל האוויר זה בהחלט החיל הכי בזבזני בצה"ל, אבל אני לא רואה איך החיילים עצמם אשמים בזה...

לא הייתי אומר בזבזני...העניין הוא שבחיל האוויר שיש הרבה מאוד תקציב

שמתפרש על יחסית מעט חיילים (יחסית לחיל הירוק למשל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שבחיל האוויר שיש הרבה מאוד תקציב

ולכן, בזבזני.

למה במוצבי חי"ר יש כל הזמן "התחשבנויות" על האוכל כדי שהכל יכנס בתקציב המוגדר, ובבסיסי חיל האויר יש מסכי פלזמה תלוים סתם ליופי על הקירות, וכל מיני מופעי ראווה שעולים למשלם המיסים עשרות מיליוני שקלים, ללא שום ביקורת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני אוהב לשמוע אנשים שמדברים על משהו שהם לא מבינים בו! :bash:

אני מהבסיס הזה, למזלי לא היתי במסיבה.

אבל רק שתדעו:

1. כל הבסיס יצא שישי ולא חמישי בגלל העניין הזה.

2. שני האנשים שהתחילו את המכות קיבלו כלא אחד מהם 70 יום והשני 40 יום, יפתח להם תיק במשטרה, ויעיפו אותם מהבסיס.

3. אין לנו מסכי פלזמה תלויים מהתקרה.

4. בבסיס יש אלפי אנשים ככה שאם תחבר תקציב של כמה בסיסי חיל ירוק יצא לך אותו הדבר.

5. כל ה"מופעי ראווה" הם או מילויימניקים שבאים להופיע על חשבון ימי מילואיים או התנדבויות. ה D.J שהגיע בתשלום זה באמת יוצא דופן.

6. והאמירה של "כל החיילים בלאי" ממש לא במקום, יש אנשים בטוחנים בטייסת יום ולילה, היום שלהם מתחיל ב 6 וניגמר מתי שהוא בלילה, אז תחשוב לפני שאתה מכליל את "חיל האוויר" בקריה לחיל האוויר בבסיסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ריתוק?! לערב את המשטרה ולפתוח לכל אחד מהם תיק פלילי על רקע תקיפה (אני אישית ראיתי מקרים כאילו בצבא).

ראיתי תגובה לכתבה "לשים אותם בכלא לחודש!", יצא לי לראות אנשים שישבו בכלא 4 חודשים על פחות מזה.

איזה חייל אתיופי קב"ניסט בבסיס שלי איים עליי עם ולא עשו לו כלום. לא, לא כולם נענשים על השטויות שלהם, לצערי הרב, הרבה פעמים נענשים אנשים שלא קשורים לכלום, כמו כן גם כאן, שנותנים עונש קולקטיבי לכל הבסיס רק בגלל כמה ערסים שהתפרעו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...