עוצר יציאות בבסיס רמון בעקבות הכאת DJ - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוצר יציאות בבסיס רמון בעקבות הכאת DJ

MiniMizer

Recommended Posts

:xyxthumbs:

תודה על התמיכה!!

מקום של אנשים מתנשאים! שלא יודעים דבר וחצי דבר ממה שקורה בצבא ה"אמיתי"! חושבים את עצמם חיילים!(כל דברי נאמרים בעיקר לגבי הסגל הפיקודי. כל השאר בסדר :) )

לאזעזל עד שהשתחררתי חשבתי שהשארתי את המקום ואת כל זכרונותי משם מאחור!!

*כל דברי נאמרים בנימה סרקסטית נא לא להתיחס לדברי ברצינות תהומית!(ברצינות נורמלית אפשר ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התמיכה!!

מקום של אנשים מתנשאים! שלא יודעים דבר וחצי דבר ממה שקורה בצבא ה"אמיתי"! חושבים את עצמם חיילים!(כל דברי נאמרים בעיקר לגבי הסגל הפיקודי. כל השאר בסדר :) )

לאזעזל עד שהשתחררתי חשבתי שהשארתי את המקום ואת כל זכרונותי משם מאחור!!

*כל דברי נאמרים בנימה סרקסטית נא לא להתיחס לדברי ברצינות תהומית!(ברצינות נורמלית אפשר ;D)

מפתיע אותך שבפורום מחשבים יש אנשים שבמשך השירות הצבאי שלהם עברו דרך בה"ד 7?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בה"ד 600 זה הכי אחי! 14 אינץ' במועדון שמיועד לבסיס של למעלה מ-2500 איש ומפקדות טירונים מכוערות עם זקן שלא נותנות לאיש לראות כלום חוץ מ"ויוה" והן ינשכו אותך אם תיגע בשלט (זה במקרה והוא יצא מאחיזתן או נשכח בפינת החדר הפיצפון). חדר אוכל צפוף שכולם מחכים בכניסה רק איזה שעה בשביל להכנס ולחכות בתור עוד חצי שעה ועד שסופסוף אתה מתיישב, כבר נגמרה ההפסקה והמפקד שלך צורח עליך לעוף משם ומהר. אבל זה בסדר, עדיף לא לאכול. יש שם טבחים לא בסדר בראש. אחד נכנס חצי שנה מחבוש ואז יצא על נפשי כי הוא הביא ביד על האוכל.

תודה רבה ל"דודה" מעגלת הנקנקיות וההמבורגרים של זוגלובק שהיתה מוכרת לי בסתר 2 במחיר 1. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור גולנצ'יק לשעבר אני אומר לסגור את חיל האויר חיילים שמנת עם בריכה מקדונלדס בית ואפילו בנק בבסיס איזה ביזיון אני רואה אותם באים לבסיס טכני כאילו הם עולים לאיזה טיסה הולכים לחופשה בשוויץ כולה באו ליומיים לבסיס הם באים עם מזוודות אתם קולטים מזה כאלה מגעילים ...אני שירתתי בבקעת הירדן 3 שנים תאמינו לי לא מחליף את מה שהיה שם בעד שום דבר דברים כמו בוץ כמו עקרבים עקרבוטים לשון באוהל לאכולי מנות קרב כשצריך חברים חברים לא כמו בחיל האוויר כל אחד חושב רק מתי הוא יוצא הביתה אחד מלשין על השני .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בה"ד 600 זה הכי אחי! 14 אינץ' במועדון שמיועד לבסיס של למעלה מ-2500 איש ומפקדות טירונים מכוערות עם זקן שלא נותנות לאיש לראות כלום חוץ מ"ויוה" והן ינשכו אותך אם תיגע בשלט (זה במקרה והוא יצא מאחיזתן או נשכח בפינת החדר הפיצפון). חדר אוכל צפוף שכולם מחכים בכניסה רק איזה שעה בשביל להכנס ולחכות בתור עוד חצי שעה ועד שסופסוף אתה מתיישב, כבר נגמרה ההפסקה והמפקד שלך צורח עליך לעוף משם ומהר. אבל זה בסדר, עדיף לא לאכול. יש שם טבחים לא בסדר בראש. אחד נכנס חצי שנה מחבוש ואז יצא על נפשי כי הוא הביא ביד על האוכל.

תודה רבה ל"דודה" מעגלת הנקנקיות וההמבורגרים של זוגלובק שהיתה מוכרת לי בסתר 2 במחיר 1. :)

:lol: :lol:

לי לא יצא להיות בהרבה בסיסים (בכול החודשיים פז"מ שיש לי...) אבל השניים האחרונים היו ממש חוויה:

הראשון, בסיס טירונים חוות השומר של חיל החינוך, עקרונית זה בסיס ל"נערי איתן"- שכבות חלשות וכו... בעיקר ערסים ופסיכים למיניהם (לא הייתי שם כטירון, היינו באל"ל)... הם עוברים טירונות 02 שלושה חודשים ואם הם משתפרים הם יכולים ללכת כמעט לכול מקום אחר (קרבי, גובניקים.. הכול, אחרי השלמת טירונות מתאימה...)

בבסיס חדר אוכל שמנוהל ע"י דודות מתנדבות של האגודה למען החיל, מביאות את האוכל לשולחן, דוחפות תוספות לצלחת, יותר גרוע מאימא... והאוכל שם- מלון 5 כוכבים! הבעייה רק שאחרי שהתרגלתי לרמה הזאת, שלחו אותי לאבט"ש- מוצב של חיל הקשר בביקעת הירדן. בסיס של פחות מח"י אנשים , עם טבח אחד פסיכי שהייה נעלם לאנשהו כל כמה ימים (זה מוצב מבודד שהמקום הכי קרוב אילו זה כפר נגמלים מסמים..., ואחר כך זה כמה ק"מ טובים עד לישוב הקרוב. אוטובוס במרחק 15 ק"מ...) וטבח שני צעיר שלא יודע לבשל. היו מכינים לנו שני סלטים: אחד מלפפונים עם עגבניות, השני רק מלפפונים... אוכל זוועה! 2 מנות ביצים ביום, בד"כ הכול שרוף... מזל שאני יודע לבשל קצת ועוד אחד שהייה איתנו יודע לבשל טוב, מידי פעם היינו מכינים סלטים נורמאליים לפחות...

ח"ח למתנדבות של האגודה למען החיל הגולשות באתר ובאשר הן :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור גולנצ'יק לשעבר אני אומר לסגור את חיל האויר חיילים שמנת עם בריכה מקדונלדס בית קולנוע ואפילו בנק בבסיס איזה ביזיון אני רואה אותם באים לבסיס טכני כאילו הם עולים לאיזה טיסה הולכים לחופשה בשוויץ כולה באו ליומיים לבסיס הם באים עם מזוודות אתם קולטים מזה כאלה מגעילים ...אני שירתתי בבקעת הירדן 3 שנים תאמינו לי לא מחליף את מה שהיה שם בעד שום דבר דברים כמו בוץ כמו עקרבים עקרבוטים לשון באוהל לאכולי מנות קרב כשצריך חברים חברים לא כמו בחיל האוויר כל אחד חושב רק מתי הוא יוצא הביתה אחד מלשין על השני .

חבר הכי טוב שלי בצוות אויר, מתקן או משהו, נדמה לי טכנאי מערכות קשר של F16. הוא באמת עובד קשה ומגיע לו, לעומת זאת, והוא בעצמו מספר ומודה, בסיס של זונות מפונקות. מספר שיש שם אנשים שרק בגלל שהם סוגרים שם שבוע שבועיים כל פעם אז יש להם את כל השיט הזה שם (בורגר-קינג, כספומט, סופרמרקט, קולנוע ועוד...). גם בבסיסים של חיל הים לא תמיד תצא שבת, לפעמים חיילים סוגרים חודש, ועוד על ספינה... אבל יש להם את כל השיט הזה? לא. העיקר הם מקנאים שלמלחים על הספינות יש , וואו! בשביל זה הם לא ישנים בלילות כי הספינה מיטלטלת מעלה מטה, ויש להם בחילות כל הזמן. אבל מילא אם זה היה לאנשים שם שבאמת עובדים קשה כמו אותו חבר שלי, אבל יש שם מלא חראות שלא עושים שם כלום. וכן, הם לא רק מלשנים אלא גם מאנייאקים שמתנהגים כאילו הם בתחרות מלכת הכיתה בכיתה ה' ומנדים אנשים ומסכסכים. פשוט גועל נפש, מזל שאנשים כאלו לא נלחמים בשטח כמו חי"ר כי על אנשים כאלו לא הייתי סומכת שהיו מכפים עליי ולא נוטשים אותי פצועה או משהו כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חבר שהתשחרר לא מזמן מצוות של טכנאי F16 (זה עם הדלק והזיפת) היציאות שלו היו ממש גרועות.

תכלס אלו האנשים שעובדים הכי קשה בחיל האוויר, זה כמו חיל החימוש, רק של חיל האוויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור גולנצ'יק לשעבר אני אומר לסגור את חיל האויר חיילים שמנת עם בריכה מקדונלדס בית ואפילו בנק בבסיס איזה ביזיון אני רואה אותם באים לבסיס טכני כאילו הם עולים לאיזה טיסה הולכים לחופשה בשוויץ כולה באו ליומיים לבסיס הם באים עם מזוודות אתם קולטים מזה כאלה מגעילים ...אני שירתתי בבקעת הירדן 3 שנים תאמינו לי לא מחליף את מה שהיה שם בעד שום דבר דברים כמו בוץ כמו עקרבים עקרבוטים לשון באוהל לאכולי מנות קרב כשצריך חברים חברים לא כמו בחיל האוויר כל אחד חושב רק מתי הוא יוצא הביתה אחד מלשין על השני .

אהה...בחיים לא היית בטכני, אל תדבר.

זה שיש שם בורגר ראנץ' לא מפצה על כך שבגלל גחמה של מישהו

עם פז"מ יותר משלך ב-4 חודשים אתה יכול לקבל ריתוק או מאסר.

ועל זה שהואכלוסייה שם היא מהבעיתיות שיש בחיל-האוויר.

אז דווקא לטכני נדבקת? הבסיס הכי חרא שיש בחיל האוויר? אם לא בצבא בכלל?

בסיס טוב מבחינתי זה בסיס שיש שם אנשים טובים וזהו...כל השאר לא משנה.

אתה בתור קרבי לשעבר צריך לדעת את זה ולא לפתוח עיניים על ג'ובניקים שיוצאים כל

יום הביתה, כי אתה לא יודע למה זה קרה.

אל תשכח, שהטכני זה גם פנימייה צבאית לתלמידים מכיתות ז'-יד'...ככה שיכול

להיות שאלה עם המזוודות שראית שם היו בכלל תלמידים ולא חיילים.

מה שאני אסכים איתך זה לגבי ההלשנות :) (כמו שציינתי למעלה, אוכלוסיות בעיתיות לא חסר שם).

בכל מקרה, למזלי הייתי שם רק חודש, בירוקים של הקשר ולא עשינו את התורניות של הבסיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Arik.G, תגיד רק, באיזה חייל אתה מכיר מועדון, שבו החיילים יכולים לראות סרטים?

אני לא יודע על פי איזה נסיון אתה מדבר, כי כמעט בכל בסיס שהייתי בו יש מועדון עם טלויזיה ו- YES, וחדרים עם (דברים אישיים של חיילים) כך שלראות בצה"ל זה לא בדיוק בעיה גדולה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...