Re: בעיות בצילום לילה איזה פלאש חיצוני לקנות? - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Re: בעיות בצילום לילה איזה פלאש חיצוני לקנות?

rangerman

Recommended Posts

בגלל באג בפורום, התגובה שלי בדיון משום מה לא מופיעה. אז הנה היא בת'רד חדש:

הבנתי אותך וכמו שאתה אמרת אתה פשוט צריך פלאש חיצוני פשוט לפלאש המובנה שעל המצלמה שלך אין מספיק כח ההבזק שלו לא מספיק חזק בשביל תמונה בלילה ממרחק פשוט תקנה פלאש חיצוני שההבזק שלו יותר חזק ממה שיש לך

לא חייבים פלאש חיצוני. אפשר להגדיל מאוד את הטווח של הפלאש הפנימי ע"י שימוש בצמצם הכי פתוח ו-ISO גבוה יותר. אפשר גם להשתמש במצב הכי רחב ופשוט להתקרב לנושא. בכל מקרה, תמונה עם תאורה טובה לא תצא מצילום כזה, גם לא עם פלאש חיצוני יקר.

כמו זה שפה זה הכי זול שמצאתי למינולטה 800 שקל השני שמצאתי כבר עולה איזה 2500 שקל קח קישור לזול http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=375746

זה דרעק שממש לא שווה את ה-800 ש"ח שהוא עולה. העוצמה שלו חלשה ואין לו תנועות מלאות.

ועוד משהו הקישור שהבאתי לך זה לפלאש שאני אישיתי לא כל כך הייתי ממליץ עליו כי אם למשל תרצה לצלם רחוק הוא טוב אבל לקרוב זה בעייתי כי אז תתצטרך לכסות אותו עם פילטר כדי שהתמונה לא תצא לבנה מדי,

קישקוש. העוצמה של הפלאש הזה משתנה ונשלטת ע"י המצלמה (TTL).

או שתשקיע כסף ותוכל לקנות מתכוונן ואז פשוט אתה מרים את העדשה שלו שתבזיק לשמיים

אני לא רוצה להיות בוטה, אבל להבזיק לשמיים זאת כסילות לשמה.

ואז יש לך עלידי כיוונון פשוט בעוצמות שונות

ממש לא צריך לשחק עם העוצמות, פשוט נותנים למצלמה לעשות את זה. בשביל זה בדיוק קונים ייעודי.

בשביל איכות צריך לשלם מי יודע אולי תמצא אחד טוב חזק מיתכוונן וזול אני לא ממש חיפשתי....

אני מציע שגם אל תחפש. כתבת בהודעה אחת מספיק דברים מטעים בשביל כמה דיונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח תודה על התגובה אין לי מה להגיד אתה בסדר אתה

אז למעשה אין לי כל צורך בפלאש חיצוני האמת אני יודע לצלם טוב במצב ידני אבל חשבתי שהוספת חיצוני תעזור והתמונות יהיו חדות ועם יותר אור בתמונה .

שאני מצלם בתוך מקום סגור יש אחר אני כבר מבולבל מה אתה מציע מלבד הגדרה ידנית לפני כל צילום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למעשה אין לי כל צורך בפלאש חיצוני

אני האחרון שייתיחס בביטול לפלאש חיצוני, אבל אם אתה ממילא לא מתכוון להקפיץ את האור שלו, אז די חבל על הכסף. נסה להסתדר עם הפלאש הפנימי ב-ISO גבוה יותר / צמצם פתוח יותר / זום רחב + מרחק קרוב יותר.

האמת אני יודע לצלם טוב במצב ידני אבל חשבתי שהוספת חיצוני תעזור והתמונות יהיו חדות ועם יותר אור בתמונה .

בתנאי אורה חשוכים, התמונות עם בד"כ יוצאות יותר חדות. הבעיה היא שעם ישיר הן גם יוצאות מאוד מכוערות (וזה לא ממש משנה אם הוא פנימי או חיצוני). אם אתה צלם חובב, הסיבה הטובה היחידה לקנות חיצוני היא כדי להקפיץ את האור שלו, אבל לא כל פלאש תומך בזה ולא לכולם יש מספיק עוצמה כדי שההפלשה המוקפצת תהיה מספיק חזקה.

שאני מצלם בתוך מקום סגור יש פלאש אחר אני כבר מבולבל מה אתה מציע מלבד הגדרה ידנית לפני כל צילום?

בתוך מקום סגור תוכל להשתמש בפלאש מוקפץ. בחוץ עדיף שתשתמש בטיפים האחרים שלי (ואני לא רואה איפה כתבתי הגדרה ידנית לפני כל צילום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...