שלום.. שאלה בנוגע לקובץ svndump - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום.. שאלה בנוגע לקובץ svndump

levimadman

Recommended Posts

הורדתי קוד מקור של תוכנה...(עם רשיון gpl כמובן...).

קיבלתי שני קבצים svndump ו-cmd..

ממה שהבנתי צריך לפרוק את הקובץ svndump....

למישהו יש מושג איך אני אמור לעשות אתזה?

או מה פשר הקובץ הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו, לקמפל FIREFOX זה חתיכת סיוט, אני קימפלתי אותו פעם לפני איזה שנה (באחת מגרסאות ה 0.X), על מחשב ישן, לקח הרבה זמן (גם להבין איך, וגם בפועל), בפועל אתה יש להם מדור באתר שמסביר קצת על איך לעשות את זה בחלק של ה DEVELOPERS, כמו כן יש להם את הפורומים של ה MOZILLAZINE שרשום שם / אתה יכול לשאול על זה, וגם את ה IRC SERVER של IRC.MOZILLA.ORG שאם תציק מספיק, גם יש אנשים שיעזרו.

וד"א אם אתה רוצה להתעסק עם FIREFOX בשביל הממשק / שינויים כאלו ולא ב CORE עצמו של ה GECKO, אז תדע לך שכל הממשק בנוי ב JAVASCRIPT / XUL ונמצא בקבצי טקסט ב .JAR שיש לך בתיקיה של ההתקנה (זה קובץ ZIP), ותוכל להתעסק שם המון ולעשות שינויים ON THE FLY בלי לגעת בקוד של C/C++ של התוכנה (די מגניב).

לגבי ה SABABADC, כפי כנראה שאתה צריך פשוט רק להתקין את ה SVN משם, ולהריץ את ה SOURCE.CMD וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

..(:

בנוגע לsababa...

התקנתי את התוכנה.. לא נראית לי כמו תוכנה פשוטה משהו... יותר נראה כמו ערימה של קבצים מפוזרים שאין לי שמץ של מושג מה לעשות איתם...(:

אין קובץ הפעלה מסודר משהו... לא רוצה לדבר שטויות.. אבל נראה כמו מערכת שפועלת על שרת נפרד... ומשם אתה אמור לפרוק את זה.. ושוב

רוב הסיכויים שאני מדבר שטויות... בגלל זה אני שואל...

אני די מתחיל בכל הקטע...

אני אודה לך אם תוכל לעזור..(:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניסיתי לפתוח את הקובץ אבל אין לי ציפיות ממשהו מועתק (כמו כל הדברים שעושים בארץ האתרים האלו), בכל מקרה, נסה להריץ חיפוש בגוגל על התוכנה הזו והקוד שלה, אולי תמצא משהו שיעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי קוד מקור של תוכנה מעט שונה.. אך מתי שאני מנסה לקמפל מופיעות המון בעיות..

רובן טעויות סינטקס וחלקן בעיות של חוסר קבצים..

אני משתמש בmicrosoft visual studio .net 2003

העניין הזה הגיוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...