Process System תופס לי את המעבד . . . זהו שהבעיה חזרה שוב, הפעם עם utorrent! - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Process System תופס לי את המעבד . . . זהו שהבעיה חזרה שוב, הפעם עם utorrent!

Mamimo

Recommended Posts

שלום לכולם,

יש לי בעיה מוזרה, ה Process בשם System תופס לאחרונה את כל המעבד, הדבר לא קורא באופן מיידי אלא לאחר זמן מה, אם אני מנתק את החיבור לאינטרנט אז הכל מסתדר אבל אז אני לא יכול להתקשר שוב ואני מקבל הודעת שגיאה 769, אותה לאחרונה קיבלתי המון ללא שום קשר ושאלתי בת'ראד אחר.

1) יתכן שזה קשור לשיתוף קבצים ?

2) בדקתי ברשת אם זה trojan אבל הכי קרוב זה System.exe ופה זה לא המקרה.

3) סרקתי בכל מקרה את המחשב עם adware + kaspersky +s&d.

מצורפת תמונה :

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, אני סבלתי בדיוק מהתופעה הזאת במשך חודשים עד שמצאתי לה פתרון , הבעייה נעוצה בדרייבר הUSB של XP

הפתרון הוא פשוט להוציא כל התקן USB שאתה לא צריך באופן שוטף, תנסה ותגיד לי אם זה עבד

אגב, סתם שתבין כמה זמן סבלתי מהדרעק הזה: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=137139.msg1344204

בקשר לזה שהבעייה נפתרת כשאתה מתנתק מהאינטרנט, יש לך מודם במקרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, אני סבלתי בדיוק מהתופעה הזאת במשך חודשים עד שמצאתי לה פתרון , הבעייה נעוצה בדרייבר הUSB של XP

הפתרון הוא פשוט להוציא כל התקן USB שאתה לא צריך באופן שוטף, תנסה ותגיד לי אם זה עבד

אגב, סתם שתבין כמה זמן סבלתי מהדרעק הזה: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=137139.msg1344204

בקשר לזה שהבעייה נפתרת כשאתה מתנתק מהאינטרנט, יש לך מודם USB במקרה?

אני מודה לך על התגובה,

אני חייב לומר שקשה לי להאמין העיקר משום שמודם מחובר ברשת ומשום שה"תקלה" "נפתרת" כשמתנתקים מהאינטרנט (ואז אי אפשר לחייג).

בינתיים ביצעתי באופן מלא עצה שקיבלתי בפורום בהקשר לניתוקי רשת ע"י Kidney_stonE

בתחילה ביצעתי שלב אחד פחות משום שזו העצה שניתנת במיקרוסופט, אולי עכשיו מה שצריך התנקה.

עדכון :

מתברר שהדבר קורה כאשר אני מפעיל תוכנת שיתוף קבצים תהה זו אזורוס או emule... למי פתרונות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אולי משתמש ב ZONE ALARM או ב NOD32 ??

אם כן אז תנסה לשתק אות ותראה מה קורה

לי גם הייתה בעייה כזו נראה לי עם ZONR ALARM והעפתי אותה קיבינימט...

מקווה שתיפתר לך הבעייה אחי... :)

אני משתמש ב kaspersky anti hacker והוא משותק כרגע, אני אמנם משתמש ב firewall של כפתרון זמני לבעיה אחרת אבל גם איתו יש את הבעיה הזו...

מה שעשיתי לאחרונה זה לנסות את utorrent במקום אזורוס ולהוריד את מספר ה tcp connections ל 50 (lvllord patch), זה עזר קצת ... אבל הבעיה לא נפתרה לחלוטין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי, אם ניסית לרגע לבטל את כל ה FIREWALLS בכלל ולראות אם זה משפיע או לא.

מממ... כבר הגבתי מקודם אבל זה לא התקבל משום מה, התשובה היא כן, עד לפני 5 דקות גלשתי סולו ללא אנטי וירוס ו Firewall כלשהו.

עדכון, הסרתי services של vmware, והבעיה פשוט נפסקה...

אני מקווה שלתמיד, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הבעיה חזרה !#!@#$@$#

אני לא מבין מאיפה היא מגיעה, אשמח לעזרה.

בנוסף האם משהו יכול לבדוק לי את ה process System אצלו לאחר זמן מה של שיתוף קבצים בקליינטים של BT -> אזורוס ו utorrent?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...