3DMARK06 החדש- דיון מרוכז זמני. - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

3DMARK06 החדש- דיון מרוכז זמני.

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 220
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא, רק 2.1

ולמי איכפת מהת'רידי מארק הזה?

גם אם אני אקבל שם 0, זה לא יפריע לכרטיס שלי להמשיך להיות טוב ולהריץ את כל המשחקים החדשים בצורה טובה.

Quake 4 לא יפול פתאום וככה גם לא HL2 ושאר ירקות.

או שאני אכין את המגה-OC שלי:

608 מה"ץ , 585 זכרונות

יותר חזק מ X800XL :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, רק 2.1

ולמי איכפת מהת'רידי מארק הזה?

גם אם אני אקבל שם 0, זה לא יפריע לכרטיס שלי להמשיך להיות טוב ולהריץ את כל המשחקים החדשים בצורה טובה.

Quake 4 לא יפול פתאום וככה גם לא HL2 ושאר ירקות.

או שאני אכין את המגה-OC שלי:

608 מה"ץ , 585 זכרונות

יותר חזק מ X800XL :P

מאוד מוזר שזה בא ממך ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי תבינו שהתוכנה הזאת לא קובעת הרבה?

תפסיקו להיות שפוטים שלה ולהתחיל לשער מה יצרניות כרטיסי המסך יעשו בגלל זה.כאילו זה מה שמעניין אותם,גם ככה רוב הרווחים שלהם זה מהכרטיסים הזולים ואנשים שקונים כרטיסים כאלה לא בודקים כל היום תוצאות במבחן הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:nixweiss:

אפשר לכתוב פאץ' שמעלה את הניקוד, השתמשתי באחד כזה ב 3dmark05 ולא הצתרכתי להחליף כ.מסך.

גאון!!! נגיד ובאמת עשית את זה...והתוצאה עלתה כלפי מעלה..אתה חושב שהכרטיס שלך נהיה יותר טוב..? אתה קצת מבולבל!

:kopfpatsch::screwy::lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנה הזו היא ממש לא מדד לשום דבר ובטח שלא לאיזה גראפיקה המחשב שלכם יכול להריץ...

התוכנה בנוייה מראש עם כל כך הרבה רקורסיות סתמיות בכוונה כדי לדואג לזה שמה שהכרטיס שלך היה מריץ ב50FPS הוא יריץב20, כדי לבחון עם כמה שיותר לחץ.

לכן:

א. זה לא מדד לאיזה גראפיקה יפה הכרטיס מסוגל להריץ, כי הוא מסוגל להרבה יותר כשכותבים נכון.

ב. חברות (בעיקר איטיאי), כותבות דריוורים מיוחדים לפישוט הרקורסיוט כדי להוציא תוצאה יותר טובה, בסופו של דבר אין כמו בנצ' של משחק.

בקשר לכרטיסים של הדור הקודם, NVIDIA כיסתה את התחת שלה יפה מאוד כשהכניסה תמיכה של וSM3 לסרדת ה6 לכן הסרדה תריץ את כל הבחינות מה שאי אפשר להגיד על הדור הקודם של איטיאי שהולך להדפק חזק בתוכנה הזו.

כל הזמן הזה ATI ירדה על שהם הכניסו את התמיכות האלו בטענה שהכל הייפ ואין לזה צורך.. עכשיוו הם אכלו אותה...

מה שאותי מעניין זה לראות כמה תוציא מערכת עם כפול ליבה לעומת מערכת עם ליבה אחת.

בעיה נוספת שקיימת זה למשתמשי שעד עכשייו הדריירים סיפקו כביכול תמיכה בכפולי ליבה מצד הדרייורים דבר שגרם לבעיות במשחקים שבאו תומכים מהבית, COD2 לדוגמא שפאטצ' הכפול ליבה שלו לא עובד טוב עם ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנה הזו היא ממש לא מדד לשום דבר ובטח שלא לאיזה גראפיקה המחשב שלכם יכול להריץ...

התוכנה בנוייה מראש עם כל כך הרבה רקורסיות סתמיות בכוונה כדי לדואג לזה שמה שהכרטיס שלך היה מריץ ב50FPS הוא יריץב20, כדי לבחון עם כמה שיותר לחץ.

לכן:

א. זה לא מדד לאיזה גראפיקה יפה הכרטיס מסוגל להריץ, כי הוא מסוגל להרבה יותר כשכותבים נכון.

ב. חברות (בעיקר איטיאי), כותבות דריוורים מיוחדים לפישוט הרקורסיוט כדי להוציא תוצאה יותר טובה, בסופו של דבר אין כמו בנצ' של משחק.

בקשר לכרטיסים של הדור הקודם, NVIDIA כיסתה את התחת שלה יפה מאוד כשהכניסה תמיכה של וSM3 לסרדת ה6 לכן הסרדה תריץ את כל הבחינות מה שאי אפשר להגיד על הדור הקודם של איטיאי שהולך להדפק חזק בתוכנה הזו.

כל הזמן הזה ATI ירדה על שהם הכניסו את התמיכות האלו בטענה שהכל הייפ ואין לזה צורך.. עכשיוו הם אכלו אותה...

מה שאותי מעניין זה לראות כמה תוציא מערכת עם כפול לעומת מערכת עם אחת.

בעיה נוספת שקיימת זה למשתמשי שעד עכשייו הדריירים סיפקו כביכול תמיכה בכפולי ליבה מצד הדרייורים דבר שגרם לבעיות במשחקים שבאו תומכים מהבית, COD2 לדוגמא שפאטצ' הכפול ליבה שלו לא עובד טוב עם ..

אממממ לא ניראה לי :|

http://img40.imageshack.us/img40/926/3dmark0612805un.gif

ATI עומדת יפה מאוד במבחן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...