כדאיות קניה של מפרטים עם לוחות אם מבוססי DDR - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדאיות קניה של מפרטים עם לוחות אם מבוססי DDR

Ido.G

Recommended Posts

היי,

אני מתכנן לקנות בחודש-חודשיים הקרובים מחשב.

אך אני תוהה- האם בכלל כדאי לקנות אותו או לחכות עוד חצי שנה (נכון שתמיד אפשר לחכות ולחכות אבל צריך מתישהו לקנות- אבל פה יש נק' משמעותית).

הרי תכף יצא הסוקט M2 של . ולאחר מכן- הרי כל השוק יעבוד לזכרונות 2.

הפחד שלי הוא לקנות מפרט אפשר עם עוד שנה-שנתיים אני ארצה להוסיף לו זיכרון אני אאלץ לשלם הון עתק- כמו שהיה זכרונות ה RDRAM, עם ה SDRAM "הרגיל" אחרי כניסתו של ה וכו'.

האם ה לא צפוי להתיישנות מהירה לאחר הכניסה הסופית של 2? הרי הוא כבר עכשיו זול יותר............

בזמן האחרון בגלל הלו"ז הדחוק שלי אין לי זמן לקרוא מאמרים בנושא. אז אודה עם תשתפו אותי בדעתכם ובידיעותכם.

תודה ויום נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הDDR2 הוא לא בדיוק "פריצה טכנולוגית"...ככה שזיכרונות יחזיקו עוד הרבה בשוק...(אין הבדל ביצועים גדול..)..

אם יש לך זמן לחכות תחכה לדעתי זה לא צריך להיות השיקול שלך ממש..(הDDR יחזיק מספיק זמן..)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה ממילא רוצה לקנות בעוד חודשיים בערך, אז תמתח את זה לשלושה חודשים ותקנה מחשב בשקע החדש של AMD

(וזה יכלול גם לוח אם חדש בהכרח, אולטי עם תכונות חדשות), מה הספק כאן בכלל? החשש שלך מוצדק, גם ענין האפשרות

להחליף מעבד, לקנות מייד כאשר שקע חדש יוצא זה מצב אידאלי מבחינה זו. המעבדים בשקע החדש יהיו גם קרים עוד יותר

מהדור הנוכחי ובעלי תוספת תכונות, וגם ה הוא שיקול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי מעשית אמורים להיות לוחות M2? לפי מה שאני הבנתי זה יהיה עוד חצי שנה.

אני גם מניח שהלוחות החדשים יסבלו מחבלי לידה ויהיו יקרים.

עסק ביש.

ונכון שהתזמונים של ה נמוכים- אך לפי מה שקראתי הוא מפצה על כך בזה שנקראים/נכתבים יותר נתונים בכל מחזור פעולה. וחוץ מזה- הוא מגיע למהירות גבוהה בהרבה אז מה החוכמה? אם המהירות גבוהה בהרבה אולי שווה לרדת בתזמון (כל מקרה לגופו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי מעשית אמורים להיות לוחות M2? לפי מה שאני הבנתי זה יהיה עוד חצי שנה.

אני גם מניח שהלוחות החדשים יסבלו מחבלי לידה ויהיו יקרים.

עסק ביש.

ונכון שהתזמונים של ה DDR2 נמוכים- אך לפי מה שקראתי הוא מפצה על כך בזה שנקראים/נכתבים יותר נתונים בכל מחזור פעולה. וחוץ מזה- הוא מגיע למהירות גבוהה בהרבה אז מה החוכמה? אם המהירות גבוהה בהרבה אולי שווה לרדת בתזמון (כל מקרה לגופו).

התיזמונים של הDDR2 הם גבוהים יותר מה ...

ואין הבדל ביצועים כזה גבוהה..(כמובן שכול מקרה לגופו..)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר פה על יותר מחצי שנה - ממש לא הייתי ממליץ לקנות פלטפורמה חדשה ישר אחרי שהיא יוצאת. תצטרך לחכות עוד חודש עד חודש וחצי אחרי שהיא תצא כדי שהמחירים יתאזנו קצת ויתגלו כל הבעיות. אם יש לך תקציב - למה שלא תקנה X2 עכשיו של ותהנה מהחיים? עזוב מה שיקרה עוד חצי שנה, המחשב עדיין יהיה מספיק חזק. אני לא רואה שמשחקים ויישומים שונים יעברו כל כך מהר לכפול ליבות. (מישהו אמר 64Bit?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה שמשחקים ויישומים שונים יעברו כל כך מהר לכפול ליבות. (מישהו אמר 64Bit?)

מישהו אמר ניצול כבר היום?

מישהו אמר Unreal 3.0 ומבוססיו?

מישהו אמר Quake 4?

The Avatar

אם אתה חייב לקנות כרגע, תקנה את ה Sempron עם לוח 4 וחריץ x16

ככה בעתיד לפחות לא תצטרך להחליף גם כרטיס מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יהיה עם ה DDR?

בזמן הקרוב כמובן המחיר שלו לא יעלה פלאים (ד"א ה RDRAM היה מאז ומעולם יקר מאוד)

אבל סביר להניח שעם הזמינות היורדת גם המחירים יעלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...