אני לא יודע אם זה קשור לכאן - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני לא יודע אם זה קשור לכאן

nimrodg

Recommended Posts

אני רוצה לבנות מערכת בידור לטלוויזיה

אני לא רוצה לקנות אבל אם אני יצטרך לקנות משהו חשוב אני יקנה הנה המכשירים שיש לי{רוב המכשירים היו בחוץ סביר להניח שהם מקוקלים וחלקם לא}הנה:

ממיר האנלוגי של ערוצי זהב

מדפסת קנון bic-6100

מחשב כנראה 1

מערכת השקיה כולשהי עם שלט כלשהו

ואף פעם לא נגעתי במלחם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נמרוד,

מה אתה מנסה להיות מקגייור (אם אתה יודע מי זה?)

לי יש מפתח שבור, שתי מטבעות של 10 אג', פנס ישן, ושתי סוכריות בטעם קפה אתה חושב שאצליח לבנות אופנוע. :lol:

ועכשיו ברצינות,

קודם תגדיר מה אתה בדיוק רוצה לבנות, האם אתה מתכוון למערכת ביתית?

אז אם תרצה לראות כבלים אתה כמובן צריך מנוי לכבלים ואז הם ממילא נותנים לך ממיר, אז למה להשתמש באחד שמצאת בחצר ???

לגבי המדפסת, לא ממש קשור, אם תרצה להדפיס את לוח השידורים והיא עובדת פשוט עשה את זה.

מחשב 1 לא יכול לעשות את העבודה, תצטרך משהו ברמה של 4 או Atlon 64 וזה כבר יעלה לך מספיק כסף כך שלא ממש תשתמש בגוטאה שיש לך עכשיו.

במערכת ההשקיה אם היא עובדת תוכל לארגן לך אחלא דשא. וברצינות יש כל מיני סוגים של מערכות כאלה אבל כולם מבוססות על טיימר שפותח וסוגר ממסר -> ברז אחד או יותר, ניתן להשיג מערכות בקרה כאלה, או לבנות פשוטות וקומפקטיות יותר ממערכת ההשקיה השאלה היא מה אתה חושה להפעיל בעזרתה ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נמרוד,

מה אתה מנסה להיות מקגייור (אם אתה יודע מי זה?)

לי יש מפתח שבור, שתי מטבעות של 10 אג', פנס ישן, ושתי סוכריות בטעם קפה אתה חושב שאצליח לבנות אופנוע. :lol:

ועכשיו ברצינות,

קודם תגדיר מה אתה בדיוק רוצה לבנות, האם אתה מתכוון למערכת ביתית?

אז אם תרצה לראות כבלים אתה כמובן צריך מנוי לכבלים ואז הם ממילא נותנים לך ממיר, אז למה להשתמש באחד שמצאת בחצר ???

לגבי המדפסת, לא ממש קשור, אם תרצה להדפיס את לוח השידורים והיא עובדת פשוט עשה את זה.

מחשב 1 לא יכול לעשות את העבודה, תצטרך משהו ברמה של 4 או Atlon 64 וזה כבר יעלה לך מספיק כסף כך שלא ממש תשתמש בגוטאה שיש לך עכשיו.

במערכת ההשקיה אם היא עובדת תוכל לארגן לך אחלא דשא. וברצינות יש כל מיני סוגים של מערכות כאלה אבל כולם מבוססות על טיימר שפותח וסוגר ממסר -> ברז אחד או יותר, ניתן להשיג מערכות בקרה כאלה, או לבנות פשוטות וקומפקטיות יותר ממערכת ההשקיה השאלה היא מה אתה חושה להפעיל בעזרתה ???

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :lol: :lol: :lol: :lol:

טוב שאתה לא רוצה לבנות מכונית מנייר זכוכית, סורק ושקית במבה ישנה :lol::screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...