חבר'ה, אני מאוהב ב iAudio 6 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבר'ה, אני מאוהב ב iAudio 6

Chymes

Recommended Posts

iAUDIO-6_img08.jpg

מפרט:

כונן קשיח: SUBMICRO בנפח 4GB (הנגן הראשון בעולם)

מסך: 260K צבעים בגודל 1.3"

פורמטים נתמכים: WAV,WMA,,OGG,FLAC,MPEG4

סוללה: עדיין לא ידוע

הנגן כולל: רדיו, טייפ מנהלים, HOST, (מאפשר לחבר מצלמות/כרטיסי ללא מחשב) הקלטה LINE IN.

מחיר: לא ידוע

תאריך השקה מתוכנן: אמצע - סוף פברואר.

הנגן מנגן . עדיין לא ידוע באיזה מגבלות. הנגן הזה לא רואה ממטר את H10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוצא את זה דיי עצוב שאתה "מאוהב" בנגן ...

גם מהבחינה שאתה כנראה צריך להשיג חיים, ודחוף.. :screwy:

וגם מהבחינה שאתה בכלל לא יודע על הנגן הזה כלום חוץ מהנפח שלו, פיצ'רים כללים לגמרי (שקיימים במילא בכל הנגנים היום [חוץ מהאייפוד, אבל הג'אנק הזה לא נחשב מבחינתי..]) והפורמטים הנתמכים שלו.

אתה לא יודע מתי הוא יצא בפועל, אתה לא יודע את זמן הסוללה שלו (!), אתה לא יודע את המחיר הצפוי שלו (!!), ואאל"ט אתה אפילו לא יודע את המידות הפיזיות שלו... אז ממה בעצם אתה מתלהב? מהמראה החיצוני שלו..? אתה עד כדי כך שטחי? :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה בעצם אתה מתלהב? מהמראה החיצוני שלו..? אתה עד כדי כך שטחי? :smile1:

אני מתלהב מגודלו הזעיר (שהתאפשר בזכות כונן קשיח חדש של בגודל 0.85") ומעיצובו הפשוט והאלגנטי. בנוסף, זה הנגן הכי טוב בקטגורית נגני מיני. אה, וזה ללא ספק אחד הנגנים היפים שראיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדלים הקטנים האלו זה כבר משנה אם הוא קטן, קטן יותר, או קטן ממש ???

ד"א סתכלו על ה U10:

http://engadget.com/2006/01/13/video-feature-the-iriver-u10-future-plans/

יש סרט שמראה את הממשק שלו:

http://www.engadget.com/videos/ces06/EngCES06_iRiver.mov

ד"א הם אומרים שם שלפחות בשוק בארה"ב הם גם מתכוונים (אלחר זניחת ה H320), לזנוח יחסית גם את ה H10 ולבסס את ה U10 כנגן (עם נפחים גדולים יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הבנה בסיסית:

אתה יכול להסביר לי איך בדיוק אפשר לשים מסך שהוא לא קטן בנגן קטן ?

הU10 לא מספיק קטן בשבילך? ::)

אני מעדיף נגן קצת יותר גדול אך עם מסך סביר!

גם ככה אף אחד לא משתמש בפיצ'ר הזה כדי לראות את קינג קונג על הדבר הזה,אבל כשזה מתחת ל1.5 אינץ' זה כבר באמת מוגזם :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

iriver מתכננת להוציא לגמלאות את H10. את הנגן המיני הזקן יחליף נגן U10 מבוסס . הבעיה שאני עדיין לא מבין את האסטרטגיה של iriver. האם צפוי יורש ראוי ל-H320 בעתיד הקרוב? כי בינתיים iriver מפגרת מבחינה טכנולוגית אחרי חברות אחרות. מתי נראה נגן חדש ומתקדם מבית iriver?

Electric Boom, הגימיק של COWON הוא ליצור נגן HDD בגודל נגן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

iriver מתכננת להוציא לגמלאות את H10. את הנגן המיני הזקן יחליף נגן U10 מבוסס .

אתה מדבר שטויות!

המחליף של הH10 לא יהיה U10 עם , וגם עם כן אתה יודע כמה הוא יעלה!?

U10 עם 1 ג'יגה עולה משהו כמו 1500 שקל! כמה אתה חושב שיעלה אחד כזה עם 5-6 ג'יגה? יותר מ2000 שקל!

אם באמת הU10 יחליף את הH10 אז בארץ ממש לא ילך להם איתו...

. האם צפוי יורש ראוי ל-H320 בעתיד הקרוב? כי בינתיים iriver מפגרת מבחינה טכנולוגית אחרי חברות אחרות. מתי נראה נגן חדש ומתקדם מבית iriver?

Electric Boom, הגימיק של COWON הוא ליצור נגן HDD בגודל נגן .

איריבר מפגרת טכנולוגית אחרי חברות אחרות?! בינתיים איכות הסאונד של איריבר עולה כמעט על כל חברה למעט קריאטיב\איאודיו, עכשיו הם הולכים להתקדם קדימה עם המחליף של הH320.

אני יגיד לך מה האסטרטגיה של איריבר, הם חיכו שכל החברות יוציאו את הנגנים החדשים שלהם, והם פשוט יוציאו נגן שיכלול את כל התכונות של אותם הנגנים ופשוט ישפרו אותם ! זה מה שנקרא אסטרטגיה חכמה!

ובקשר לH320 ,בטח שיצא לו מחליף, אם לא מה הקטע? וחוץ מזה הפסיקו לייצר אותו אז זה ברור שעכשיו עובדים על מחליף חדש וראוי

ניב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא כן.

"iRiver to discontinue H10 line for an expanded U10 line"

http://www.misticriver.net/showthread.php?t=34929

אין קשר!!! לא מתכוונים לזה שהמחליף של הH10 יראה ויהיה בדיוק כמו הU10!

ואל תתיחס לסיקורים של פורומים שהם אפילו לא רישמיים, צריך לחכות למידע רשמי מאיריבר, נכון לעכשיו אין שום הוכחה שזה יהיה ככה, וגם עם כן המחיר יהיה מוגזם בצורה משמעותית!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היית מסתכל על הוידאו שהבאתי פה, אז המייצגת של חברת IRIVER ב CES אמרה את זה במפורש, שהם מתכוונים להחליף את ה H10 ע"י U10 עם כונן של 8 גיגה... (יש יותר רשמי מזה?).

כמה אטום אפשר להיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היית מסתכל על הוידאו שהבאתי פה, אז המייצגת של חברת IRIVER ב CES אמרה את זה במפורש, שהם מתכוונים להחליף את ה H10 ע"י U10 עם כונן של 8 גיגה... (יש יותר רשמי מזה?).

כמה אטום אפשר להיות?

וגם עם זה "יהיה" המחיר שלו יהיה יקר מאוד, בארץ הוא יעלה כמו האייפוד ווידאו....

צעד לא חכם מאיריבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...