בדילמה איזה ווינדוס לבחור - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בדילמה איזה ווינדוס לבחור

Delux

Recommended Posts

רק חבל שהמחיר הוא 1700שח....

:lol: -> ;D -> 8) -> ::)

דעתי היא תקח 2000! ל אין שום יתרון ובקשר ל"למצות את היכולת של המחשב", בדיוק הפוך! סתם זוללת משאבים ויותר מועדת לקריסות ותקעות ובעיות ואי תאימות הרבה יותר מ 2000, 2000 היא המערכת הכי טובה שMS אי פעם הוציאה וזו עובדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דעתי היא תקח 2000! ל אין שום יתרון ובקשר ל"למצות את היכולת של המחשב", בדיוק הפוך! סתם זוללת משאבים ויותר מועדת לקריסות ותקעות ובעיות ואי תאימות הרבה יותר מ 2000, 2000 היא המערכת הכי טובה שMS אי פעם הוציאה וזו עובדה.

אאאא על איזה בדיוק אתה עובד?

לא, כי לי ואני מאמין לעוד כמה חברים פה אין כמעט בכלל "קריסות" "תקיעות" "ובעיות תאימות".

נכון שהיא איטית מ98 בצורה די משמעותית אבל זה בעיה שהולכת ונעלמת (התחזקות מתמדת של המחשב)

והתאמה בשבילה. חוץ מזה אני ממליץ על 98 רק למי שאין בררה (מחשב חלש פנטיום 2..ופחות מ128 מגה ...

או למי שמעוניין להריץ בעיקר תוכנות ואו משחקים שלא עובדים על ה .

אני לא יודע איך זה אצלך, אבל לפי דעתי השיפור מ 98 ל XP הוא עצום וראוי לכל ברכה (אפילו אם זה מיקרוזיפט :lol:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DXT צודק... והנה מה אתם אומרים?

לא יודע מה אתה אומר אין בעיות עם משחקים חוץ מ... ונתן 2 דוגמאות. , MOHAA,

HL עבד לפעמים ולפעמים לא. וזה לא רק אצלי אז אל תגידו לי המחשב שלך דפוק.. אני מדבר על 2000. 2000 הרבה יותר יציב.

ומה זה המחשב יתאים את עצמו? לXP? מה נראה לך זה חתול?

כמו כל מערכת היא יצאה מוקדם מדי, עם יותר מדי באגים. נכון, איאפשר בלי, אבל מה לעשות. 2000 הרבה יותר יציבה.

ועוד משהו, נסה לשחק ברשת עם , אל תגיד לי שאתה לא מרגיש בהבדל.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצאתי שום בעיה ב פרט אולי ל COMMANDOS 2 שמתעקש לא לעלות ול NFS 5

אבל כל המשחקים האחרים עולים בלי בעיה.

אוף! אז רגע אין patch או משהו שמתקן את הבעיה בקומנדוס 2?

כי תכננתי להתקין את המשחק (הוא מקורי כי קיבלתי מתנה מממעריב לנוער)....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצאתי שום בעיה ב פרט אולי ל COMMANDOS 2 שמתעקש לא לעלות ול NFS 5

אבל כל המשחקים האחרים עולים בלי בעיה.

אוף! אז רגע אין patch או משהו שמתקן את הבעיה בקומנדוס 2?

כי תכננתי להתקין את המשחק (הוא מקורי כי קיבלתי מתנה מממעריב לנוער)....

לפי מה שאני הבנתי אז לא !!@

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חביבי ;/ קח את ה-2000. למרות שיש לו כמה בעיות קטנות עם עברית, ולמשחקים ה-98 יותר טוב, אין בכלל מה להשוות בינו ובין האיכס פי =\ הוא יוצר בעיות ביחד עם adsl בקיצר אתה לא יכול לשחק cs אותו אז הוא חרא ;\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חביבי ;/ קח את ה-2000. למרות שיש לו כמה בעיות קטנות עם עברית, ולמשחקים ה-98 יותר טוב, אין בכלל מה להשוות בינו ובין האיכס פי =\ הוא יוצר בעיות ביחד עם adsl בקיצר אתה לא יכול לשחק cs אותו אז הוא חרא ;\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי, אתם מטורפים! וויכוח על בחירת פרסתם על 3 דפים, אתם לא נורמאלים!

delux תתקין - אם לא תהיה מרוצה תחליף!

אני לא חושב ש 2000 היא האופציה בשבילך כי ממה שהבנתי אתה לא ממש מתמצא במחשבים (חומרה, תוכנה....) ו 2000 היא לא ממש ידידותית למשתמש (זה ה NT המעודכן לשרתים) אז בשבילך ה היא האופציה הכי טובה!

אגב למה אתם מדברים שטויות - זאת מערכת מאד טובה ויציבה, עברתי את כל המערכות בחיי (החל מה 3.11) וזאת המערכת הכי ידידודית (+) ויציבה שהשתמשתי בה. אין לי שום בעיה איתה ולא צריך להילחץ אם למישהו לא עובד איזשהו משחק - תמיד אפשר לפתור את זה ואני עדיין לא נתקלתי בשום משחק שלא עבד ב XP! וקצב התעבורה של המשחקים אצלי הוא גבוהה!

בנוסף חייבים לזכור שכל משחק היוצא היום לPC מותאם בלעדית ל XP!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי, אתם מטורפים! וויכוח על בחירת פרסתם על 3 דפים, אתם לא נורמאלים!

delux תתקין - אם לא תהיה מרוצה תחליף!

אני לא חושב ש 2000 היא האופציה בשבילך כי ממה שהבנתי אתה לא ממש מתמצא במחשבים (חומרה, תוכנה....) ו 2000 היא לא ממש ידידותית למשתמש (זה ה NT המעודכן לשרתים) אז בשבילך ה היא האופציה הכי טובה!

אגב למה אתם מדברים שטויות - זאת מערכת מאד טובה ויציבה, עברתי את כל המערכות בחיי (החל מה 3.11) וזאת המערכת הכי ידידודית (+) ויציבה שהשתמשתי בה. אין לי שום בעיה איתה ולא צריך להילחץ אם למישהו לא עובד איזשהו משחק - תמיד אפשר לפתור את זה ואני עדיין לא נתקלתי בשום משחק שלא עבד ב XP! וקצב התעבורה של המשחקים אצלי הוא גבוהה!

בנוסף חייבים לזכור שכל משחק היוצא היום לPC מותאם בלעדית ל XP!

באיזה הוכחה אתה אומר שאני שאני לא מבין בחומרה ותוכנה :AR15: :asthanos:

וגם אני השתמשתי מ3.11 ובדוס הייתי מצויין >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

delux הסקתי שאינך מבין הרבה בחומרה ותוכנה מהשאלות ששאלת (איזה WIN לבחור?). זה שהשתמשת בדוס עדיין לא אומר הרבה, WIN 2000 הוא בכלל לא ידידותי למשתמש וקצת מסובך לתפעול.

אם העלבתי אותך אז אני מצטער לא זאת הייתה הכוונה.

רוקפורד שים לב שהשימוש העיקרי של DELUX במחשב הוא משחקים ואינטרנט ותסכים איתי שבתחומים האלה היא הרבה יותר ידידותית וקלה לתפעול מאשר 2000, נכון ש 2000 היא באמת מערכת טובה יציבה ואמינה אבל מלאה בתוכן (תוכנה) שאינו נחוץ למשתמש הבייתי ואפילו מסבכת בהרבה את התפעול של המחשב, לכן ההמלצה שלי על היא עדיין בתוקף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...