הטלבטות בין כרטיס מסך (סומה ולידטק) - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הטלבטות בין כרטיס מסך (סומה ולידטק)

Or ei

Recommended Posts

גם לי הייתה התלבטות בין הטריפלקס ובין הלידטק.

לפני יומיים בערך ראיתי תלונות על הטריפלאקס (מתקלקלים מהר יחסית) ולכן לא מציע לך ללכת עליו (אני ישתדל למצוא שוב את הלינק לתלונות על הכרטיס הזה).

ול-BenK שהזכיר את הבדיקה האחרונה שהראו בחדשות של האתר. הבדיקה הזאת שגוייה לחלוטין ולא הגיונית. בחלק מהבנצ'ים שם ה- 9000 מנצח אפילו את ה-TI4600 (נראה לך הגיוני?), ולכן הייתי פוסל על הסף את הבדיקה הזה (MX מנצח שם גם כן את ה-TI).

sam2.gif

הגיוני?

יש לי תשובה לזה:

כנראה שהם לא עשו את הבחינות על המחשה חזק, כנראה שזה על מחשב יותר חלש כמו 3, ואל תגיד שזה שטויות כי ראיתי השוואה כזאת שעשו מבחנים והשוואות עם אותם כרטיסים ב-2 מערכות שונות (אחד 3 ואחד 4) ובהרבה מקרים של בפנטיום 3 ה-MX עבר את ה-TI או היה זהה לו בתוצאה !.

אבל בפנטיום 4 הדבר הזה לא קרה בכלל ! וה-TI עבר את ה-MX בהרבה כמו שבאמת צריך ליהות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי הייתה התלבטות בין הטריפלקס ובין הלידטק.

לפני יומיים בערך ראיתי תלונות על הטריפלאקס (מתקלקלים מהר יחסית) ולכן לא מציע לך ללכת עליו (אני ישתדל למצוא שוב את הלינק לתלונות על הכרטיס הזה).

ול-BenK שהזכיר את הבדיקה האחרונה שהראו בחדשות של האתר. הבדיקה הזאת שגוייה לחלוטין ולא הגיונית. בחלק מהבנצ'ים שם ה- 9000 מנצח אפילו את ה-TI4600 (נראה לך הגיוני?), ולכן הייתי פוסל על הסף את הבדיקה הזה (MX מנצח שם גם כן את ה-TI).

sam2.gif

הגיוני?

Errrrrrrr

אתה מדבר שטויות!!!

תסתכל על השוואות בJedi knights 2 ותראה שהכרטיס עם ה128 כופל (!!!) בFPS את הכרטיס עם ה64

ותפסיק לנפנף בהיצחון היחידי שיש לRadeon 900, הוא עוקף את כולם רק בSerious sam 2...

פעם הבאה תקרא את כל הכתבה!

לפני שאתה קוטל אנשים תבסס את הטענה שלך!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני ירדתי מהנושא כרגע

יכול להיות יש לי אפשרות לקנות את הראדון 9700 במחיר טוב ;D

אהה ואיזה מהירות הזכרונות של הלידטק הגרסא העם ה128 ??(סתם מעניין אותי)

ולסומה אין מחיר כל כך טוב

תשים לב מה אתה מקבל בלידטק מול סומה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המהירות זכרונות של הLeadtek 4200 128mb היא 500 mhz כמו בגרסאות ה64mb הסטנדרטיות....וגם יש לו ופילטרים יותר טובים משל הסומה...בקיצר אני מציע לקנות סומה, אך ורק את גרסאות ה-SE בשביל OC, או את גרסת ה-64 הרגילה אם יש תקציב מוגבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...