הטלבטות בין כרטיס מסך (סומה ולידטק) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הטלבטות בין כרטיס מסך (סומה ולידטק)

Or ei

Recommended Posts

אני מטלבט בין הדגמים

WinFast A250LE TD MyVIVO

Geforce 4 Ti 4200 128Mb

SUMA 4 TI 4200 SE 64MB

יש את היתרונות ללידטק עם הVIVO וכמות יותר גדולה (אני יודע שה64 מנצחים בבנצ'מרקים...)

אבל מה עם אובר קלוק מי מגיע יותר רחוק ?

ומה יותר עדיף לקחת ומאיזה סיבות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מטלבט בין הדגמים

WinFast A250LE TD MyVIVO

Geforce 4 Ti 4200 128Mb

SUMA 4 TI 4200 SE 64MB

יש את היתרונות ללידטק עם הVIVO וכמות יותר גדולה (אני יודע שה64 מנצחים בבנצ'מרקים...)

אבל מה עם אובר קלוק מי מגיע יותר רחוק ?

ומה יותר עדיף לקחת ומאיזה סיבות ?

טעות!

על פי הבדיקה האחרונה שפורסמה בחדשות האתר ניתן לראות כי במשחקים הישנים ה64 עוקף את ה128 בכ10 FPS

אך בחדשים כמו Jedi Knights ה128 עוקף את ה64 בעד כ200 אחוז!

בחירה שלך

=]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנ"ל לגבי הלידטאק, זה לא ממש משנה איזו חברה תיקח כי בסך הכל שניהן מעולות, אבל הסומה טוב במעט בoc אבל הלדטאק מייצר פחות חום למחשב הכולל (חכו שניה, אני יודע שזה נשמע שטותי, אבל דיברו על זה באיזה פורום שבגלל הhsf הממש עצבני שלו הוא בקושי מחמם את שאר חלקי המחשב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב O/C לא יהיה הבדל ממש גדול אבל באיכות תמונה וכמות מגהבייטים יעזרו לך בעתיד ! (במיוחד ב 3 בעל התקסטורות הכבדות)

לכן אני היתי הולך על לידטק לדעתי זה כרטיס מושלם! שמשלב בתוכו הכל !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנ"ל לגבי הלידטאק, זה לא ממש משנה איזו חברה תיקח כי בסך הכל שניהן מעולות, אבל הסומה טוב במעט בoc אבל הלדטאק מייצר פחות חום למחשב הכולל (חכו שניה, אני יודע שזה נשמע שטותי, אבל דיברו על זה באיזה פורום שבגלל הhsf הממש עצבני שלו הוא בקושי מחמם את שאר חלקי המחשב)

שוב שטויות?

לפי משתמשים בחו"ל ומשתמשים רבים בארץ ה-HSF הזה מתחמם כמו הגהנום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך על הלידטק (אגב, למה דווקא הוא? יש כרטיס של טריפלקס ב1066 ש"ח)..יותר רוחב פס לגרסאת ה128..דבר שמשפיע במשחקים עתירי טקסטורות (שוב, תלוי בכמה דברים..זיכרון, AAS וכדומה- אבל בעיקרון), אם אתה אל מתכוון לקרוע את הכרטיס בOC, לך על הטריפלקס (זיכרונות- 4NS)..אם אתה רוצה הלגיע קצת יותר רחוק, הלידטק (3.6NS למיטב זיכרוני).

תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי הייתה התלבטות בין הטריפלקס ובין הלידטק.

לפני יומיים בערך ראיתי תלונות על הטריפלאקס (מתקלקלים מהר יחסית) ולכן לא מציע לך ללכת עליו (אני ישתדל למצוא שוב את הלינק לתלונות על הכרטיס הזה).

ול-BenK שהזכיר את הבדיקה האחרונה שהראו בחדשות של האתר. הבדיקה הזאת שגוייה לחלוטין ולא הגיונית. בחלק מהבנצ'ים שם ה- 9000 מנצח אפילו את ה-TI4600 (נראה לך הגיוני?), ולכן הייתי פוסל על הסף את הבדיקה הזה (MX מנצח שם גם כן את ה-TI).

sam2.gif

הגיוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט הגיוני כי הגרף לא מראה ביצועים על רזולוציה גבוהה, מה שלא מצריך מהכרטיס כל כך הרבה מאמץ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...