Oc of X2 4400 with water cooling - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Oc of X2 4400 with water cooling

yfital

Recommended Posts

מה קורה חברה, אני קצת בדילמה, התעסקתי עם המחשב שלי עד מוות והגעתי לתוצאות לא רעות בכלל, ההתלבטות שלי היא האם להחליף על מנת שאני אוכל לעלות את המתח למעבד, מכיוון שכרגע אני מוגבל לעד בערך 1.53 ...

נראה לכם שאני אוכל לעלות עוד איזה 200 עם 1.65? טמפרטורות הם לא כל כך בעיה מכיוון שאני כרגע עם כל המאררים על שקט לגמרי... אז יש לי עוד לאן לרדת...

עם אני אצליח למכור את הלוח שלי אני מתכוון לעבור ל

Dfi expert

חוצמזה, יש לי משאבה של גיגהבייט שהיא 400 ליטר לשעה, אמורה להיות בעיה להוסיף למערכת עוד גוף לכרטיס מסך? ועם כן, מה אתם ממליצים? לא משהו מוגזם... וגם איזה

ram heatsinks

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה... המטחים של הDFI משוגעים אבל זה לא תמיד עוזר.

ביגלל השבוע של המעבד שלי אני תקוע על 2.6 ולא משנה גם אם אני שם 1.75 במקום ה1.55 שלו עכשיו .

תיבדוק ע"פ השבוע של המעבד שלך לאן הוא מגיע +- ותיראה אם כדאי לך...

לפי דעתי לא שווה להחליף לוח בישביל 200MHZ .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הסיבה היחידה, זה גם הזיכרון והעובדה שזה לוח ממש מעצבן...

הבעיה היחידה בקשר לשבוע זה שאין לי כוח להוריד את המערכת מים כי אין לי עוד גריז טרמי... חח, ולפחות לי אין מושג איך יודעים את זה אחרת...

the vdimm on the board is up to 3, and it really limits my mem, i wanna raise it to 3.5 with a small fan and get me some nice 2-2-2-5 460 or so

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

the vdimm on the board is up to 3, and it really limits my mem, i wanna raise it to 3.5 with a small fan and get me some nice 2-2-2-5 460 or so

זה כבר משהו אחר :xyxthumbs:

ואין דרך לדעת תשבוע ללא הסרה של הקירור :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...