בעיה בהפעלת תוכנות בWinXP ובכיבוי WinXP - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בהפעלת תוכנות בWinXP ובכיבוי WinXP

Diniska

Recommended Posts

מותקן אצלי WinXP עם Sp2 ויש לי בעיה שמתחלקת לשניים:

לפעמים אני מנסה להפעיל תוכנה או משחק כלשהו והם לא מתחילים לפעול, אני נכנס למסך task manager ולא רואה את התוכנה ב Applications אני רואה אותה במסך Processes ואני גם רואה שהיא משתמשת במשאבי מערכת, אני מנסה לסיים את התהליך אך הוא אינו נסגר, ולא ניתן להפעיל את אותה התוכנה והפיתרון היחיד הוא לאתחל את המחשב מחדש.

הבעיה השניה היא בכיבוי הוינדוז, אם אני מפעיל את המחשב מחדש ואז אנסה לכבות אותו או להפעיל שוב רוב הסיכויים שהתהליך יתבצע כרגיל אבל אם אני מנסה לכבות או להפעיל את המחשב מחדש אחרי שהוא עבד פרק זמן מסוים תהליך הכיבוי יקח מספר דקות ארוכות ( לרוב כ5 דק') שזה לא מצב רגיל למחשב שלי שבעבר גם אחרי עבודה רצופה של שבוע היה מסיים את עבודתו במהירות, השאלה שלי האם יש משהו שאני יכל לעשות כדי לפתור את הבעיות האלה בלי להתקין מחדש את הוינדוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום

דבר ראשון הייתי מציע לנסות ולהתשמש ב SYSTEM RESTOREלנק' זמן בה הבעיה לא הייתה קיימת (אם יש) אם אין או אפילו אם יש אז מיד אחרי

ממליץ לבדוק וירוסים וSPYWARE , הייתי ממליץ להריץ בדיקת ONLINE כדוגמת

Trend Micro Housecall

יכול להיות שהבעיה נובעת מזה , אם זה לא יעזור מאוד יכול להיות שנפגעו לך קבצי , דבר ראשון אבל רק אחרי שאתה די בטוח שאין לך וירוסים או SPYWARE הייתי מריץ את כלי השחזור של הווינדוס , תכניס את הדיסק לכונן CD לך ל START>>RUN ושם תכתוב sfc /scannow התהליך הזה יוודא את גירסת ושלמות קבצי המערכת וישחזר אותם במידה והם נפגעו.

במידה וגם זה לא עוזר יש לך אפשרות לתקן את הווינדוס מבלי שזה יפגע בכל מה שמותקן (ואני לא מדבר על האפשות ללחוץ R בשביל ה REPAIR CONSOLE)למעשה אפשר להגדיר את זה כהתקנת מחדש ששומרת על מה שקיים. עושים את זה דרך הדיסק של הווינדוס , מתחילים התקנה רגילה וכשמגיעים לשלב בו ההתקנה מזהה את הווינדוס ומרה לך את הPATH בו הוא מותקן תסמן אותו (בד"כ כבר מסומן) ותלחץ ENTER וזה יתחיל בתהליך התקנה מחדש של הווינדוס אבל בסיומו כל מה שהיה במחשב ישאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...