התלבטות בנוגע למינידיסק - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בנוגע למינידיסק

???

Recommended Posts

הדיוטי פרי עבדו עליך.

אין יותר מס קניה על מינידיסקים, או כל מוצר גאדג'טי אחר בגודל שלו, ולא משנה כמה הוא עולה.

בוא נאמר שאני מזמין מחו"ל ( אתה יכול להמליץ על איזה אתר?), כמה עולה לי משלוח ומיסים בארץ?

http://www.minidisco.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שאני שואל עוד פעם אבל אף אחד לא עונה.

האם ה N-707 נמכר בארץ?

כי אם אני מזמין אותו מחו"ל זה יוצא פחות או יותר אותו מחיר כמו ה-MZ-909בדיוטי פרי,כלומר 285$.

אין לי כוח פשוט להזמין מחו"ל, אז מה שאני רוצה לדעת בעצם זה מהם היתרונות של ה N-707 על ה MZ-R 909 והאם שווה להזמין אותו מחו"ל או שאפשר להסתפק ב MZ-909 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הייתי משתמש במינידיסקו, 30$ משלוח!

לך תיקרא את הביקורת שלי על הN707 ועל netMD ותחליט בעצמך על סמך האיכות היותר טובה של הR909 והפיצ'רים החדשים של הN707 שדרך אגב לא מיובא סדיר על ידי ישפאר.

ראיתי אותו בחנות צילום, לא יודע למה אבל חנויות צילום הרבה פעמים מחזיקות מינידיסקים או אפילו את המכשירים עצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שאני שואל עוד פעם אבל אף אחד לא עונה.

האם ה N-707 נמכר בארץ?

כי אם אני מזמין אותו מחו"ל זה יוצא פחות או יותר אותו מחיר כמו ה-MZ-909בדיוטי פרי,כלומר 285$.

אין לי כוח פשוט להזמין מחו"ל, אז מה שאני רוצה לדעת בעצם זה מהם היתרונות של ה N-707 על ה MZ-R 909 והאם שווה להזמין אותו מחו"ל או שאפשר להסתפק ב MZ-909 ?

בכל דגם שיש את האות N, זאת אומרת NET MD.

מיני שמגיע עם חיבור למחשב וחוסך את הצורך בהקלטה המחשב למיני.

אתה יכול להעביר קבצי למיני במהירות של עד 32X.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנקודר:

עבדו או לא עבדו - הם עדיין אלה שמוכרים את המינידיסק המדובר ולא יעזור לך,

על עיסקה מלפני חודש שלהם ב 299 או 279 למינידיסק אחר הם אמרו לי שיש עוד תוספת של מכס (כי זה מעל 200) - ואמרו שסה"כ זה באיזור ה 340...

גם אני מכיר את הקטע שהורידו את המס קנייה - אבל תתקשר לדיוטי ותבדוק בעצמך לפני שאתה אומר......

ה 707 נמכר בארץ באיזור ה 1600 ש"ח או אולי טיפה יותר, לא מיבוא של ישפאר בכל מקרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-MZ-R 909 נמכר עכשיו ב-285 $ בדיוטי פרי,שווה לקנות או לא?

אם אתה לא קונה אותו אתה ממש, אבל ממש פרייאר...

אין עליו...

יש לי אותו, הוא נוח, הרבה אפשריות שמיעה, BAS, TR, ועוד מליון אופציות...

הוא עשה אצלי כמה צניחות חופשיות על הרצפה וזה לא ממש הזיז לו.

הוא משתמש בסוללה דקה, ל AA, ככה שהוא דדדדדדדדדק

חוצמיזה, הוא חתיך...:

עריכה: הוא יותר גדול בתמונה.....

2178525.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים,

אישית לא הייתי ממליץ לקנות את הr909 פשוט בגלל שאין לו את הnet-md שזה פיצ'ר מאוד שימושי ונוח, והמחיר שלו דיי גבוה בדיוטי פרי...

אם אתה רוצה מכשיר טיפה פחות טוב אבל עם הפיצ'ר של הnetmd הייתי מתפשר על הn707 שהוא טוב למדי, או אם יש לך קצת כסף מיותר את ה n1 ששוה כל אגורה (יש לי אותו כרגע)...

בקשר למינידיסקו- גנבים הם לא, הם לוקחים מחירים מאוד נמוכים עבור המכשירים, ו200 ש"ח עבור משלוח מהיר לישראל זה מאוד סביר,

אני אישית מהניסיון שלי איתם העדפתי לקנות את המיני (קניתי מהם שניים כאלה), לשלוח לארה"ב, ומשם להביא את זה לארץ עם חבר או מכר, ואז אם מצב כמעט שיקחו ממך מע"מ (לי לא לקחו אף פעם), על מכס אין מה לדבר כי בוטל המכס על מכשירים , וחוץ מזה יש להם שירות מעולה ואדיב, שעונה מהר מאוד וחוזר אליך תמיד...

אני ממליץ לך עליהם מנסיון, אם ממליצים לך על חנות אחרת, דבר ראשון תשאל אם מישהו שאתה מכיר קנה מהם כדי שלא יהיו בעיות ודבר שני תסתכל ותראה שהמחיר שהם גובים עבור משלוח שלups בד"כ יהיה שווה למה שיש במינידיסקו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...