Active\Passive HS\F for the NorthBridge - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Active\Passive HS\F for the NorthBridge

Kriz

Recommended Posts

אוקי , אז הגעתי למספר מסקנות לאחר כושל , כיוון שהמכפלה של המעבד , XP1800 לא פתוחה , השינוי היחידי הוא בFSB , לאחר אין ספור נסיונות , לא יכולתי לעבור את ה141 בFSB , לא משנה שינויי המתח והטמפ' של המעבד , אגב , אשר לא היתה גבוהה (עם הSLK 600 שלי) , הבעיה היא התחממות יתר של הגשר הצפוני אשר עליו מותקן CRYSTAL ORB... עכשיו, האם יש לכם מוצרים , אותם אפשר לרכוש בארץ (גם אצל הדובים אם זה מה שידרש) אשר יעזרו לי בשמירת טמפ' בה אני אוכל לעלות את הFSB יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום סיבה לשים פסיק (",") אחרי כל 4-5 מילים ;)

לא בטוח בכלל שה-NB הוא הבעיה (סביר יותר שלא). 142 אומר שה-PCI למשל עובד על 35.5 וה-AGP על 71. יכול להיות שהרכיבים שלך לא עומדים בזה (לא סביר).

מכיוון שבאתר שנתת לינק אליו אין מפרט מחשב רק כמה , די קשה לעזור לך.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

,,,,,, :)

אוקי .. אז זה יעזור :

XP1800+

GigaByte GA 7vrxp rev 2.0 (CrystalORB on the NB)

Crosair 3000C2(256 DDR)

SLK600 as HSF (with DELTA)

A250 TD Ultra(Ti4600 from LeadTek) -Non O\Ced

שני דברים:

1)slk600 +delta :eek2:

2)אני מאוד מאוד חושב שהבעיה היא הלוח אשר לא מתאים כלל וכלל לoc, לחבר שלי גם יש וגם הוא לא יכול לעבור את ה141 fsb בלי שהמקרס יקרוס\יקפא וכאלה... למה קניתה כזה hsf מצויין עם לוח של gigabye? :-\

אם אני לא טועה כאן הבעיה שלך... וcrystal orb על הnb!!! מטורף LOL, שים כבר as3 או מערכת מים! אתה ממש ממש לא צריך את זה, הhs שבא עם הלוח מספיק למהירויות שעון שעילהם תכננתה להגיעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במילים אחרות - הלוח חרא ... זה גם מה שאני חשבתי... מוטב שאני אחכה ללוחות Nforce2 ואז הלוח הזה יהיה היסטוריה...

הלוח (VRXP) אינו חרא... כנראה זה לא הNB ולא כרטיסי PCI\AGP, אלה המעבד עצמו.

אני עם VRXP שלי הגעתי לFSB של 170MHz, מכפלה פתוחה, מעבדXP1600 AGNGA-Y (מכפלה הונמכה ל10, FSB170)

והמערכת הייתה יציבה, עקב לא חזק, הנמכתי את האוברקלוק.

אני חושב שזה המעבד. מה הסטפינג של המעבד שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב ששני דברים מגבילים אותך:

א. לוח האם - שאין לו מחלקים למהירויות אפיק גבוהות יותר מ133, וכל עליה מעל ל150-145 אמרת שהPCI והAGP שלך יעבדו מחוץ לספסיפיקאציה, וזה אמר שכמעט כל הכרטיסים שיש לך במחשב יגבילו אותך. אין אפשרות להעלות את המתח לזכרונות ואת הVIO אפשר להעלות ממש בצורה מוגבלת, אם בכלל.

ב. המעבד שלך, הסטפינג שלו הוא סטפינג גרוע מאוד לOC, אם כבר אתה צריך להסתכל על מעבדי AGOIA וAROIA. לכן, רב הסיכויים שאתה מגיע לקצה היכולת של המעבד שלך מבחינת מהירות השעון הסופית שלו, אבל אתה יכול להעלות את מהירות האפיק אפילו יותר ממה שעכשיו, פשוט מה שמגביל אותך זה המעבד. לכן, תנסה לפתוח לו את המכפלה, להוריד אותה ולהעלות את האפיק. אתה גם יכול לנסות לקנות מעבד נמוך יותר עם מכפלה נמוכה יותר שיוכל לעשות OC הרבה יותר טוב XP1600/1700 עם סטפינג של AGOIA או AROIA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בVRXP יש מחלק 1/5, גיגהבייט אף פעם לא אמרו שהוא קיים או שהוא לא קיים. מצידם אין שום תגובה על מחלקים.

לפי דברי VIA, בכל לוח המבוסס על KT333CE (כמו הVRXP במקרה הזה) יש מחלק 1/5.

גם כן היה מקרה שMSI הכחישו שבKT3ARU אין מחלק 1/5, אך הניסיון עםFSB גבוהה מ166 הראה שהמחלק קיים. כנ"ל גם ללוחות אחרים המבוססים על KT333CE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בVRXP יש מחלק 1/5, גיגהבייט אף פעם לא אמרו שהוא קיים או שהוא לא קיים. מצידם אין שום תגובה על מחלקים.

לפי דברי VIA, בכל לוח המבוסס על KT333CE (כמו הVRXP במקרה הזה) יש מחלק 1/5.

יכול להיות שהצ'יפסט תומך במחלק כזה, אבל השאלה אם יש לך מקום להגדיר את זה: והתשובה היא חד משמעית לא. אם תשים לב יש לך מקום שהיו אמורים להיות בו ג'מפרים שיגדירו מחלק של 1/5(אני חושב שזה ליד אחד הPCIים) ויש אפילו תרשים על הלוח שמראה איך להגדיר את זה אבל אין שם ג'מפרים. אם חושב שאתה מסוגל להלחים? אתה רוצה לקנות מלחם מיקרו שיעלה לך כמו לוח חדש? be my guest.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...