שווה לקנות קירור גז שיוריד את הטמפ' של הכ.מס&# - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שווה לקנות קירור גז שיוריד את הטמפ' של הכ.מס&#

[NOS]

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חבורה של ********** זה פה פורום או חוג מקרמה בן אדם רוצה להשקיע ולהשתדרג במערכת קירור גז שזה הטוב ביותר שיש מבחינת קירור ומה לא ואתם אומרים לו תוותר אל תקנה לך על מערכת מים והכי קרע אותי "תקנה ביג טייפון" לא לכזאת הודעה ראיתי את ההודעה הראשונה שלי בטח שלא בפורום שנחשב לטוב בישראל באוברקלוק טוב שניאו לא אמר לו לקנות ספק ג'נרי ולהחליף את המעבד לפנטיום II

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוהווו ב2500 שקל איזה מערכת מים אפשר לבנות !!!

הבלוקים הכי טובים המשאבה הכי טובה הרדיאטור הכי טוב ועוד כמה דברים הכי טובים ;) חחחחחחחחחח...

או שתקנה אחת בנויה...

:xyxthumbs:

מערכת מים שתקרר יותר טוב מגז? לא נראה לי...

חבורה של אינפנטילים זה פה פורום או חוג מקרמה בן אדם רוצה להשקיע ולהשתדרג במערכת קירור גז שזה הטוב ביותר שיש מבחינת קירור ומה לא ואתם אומרים לו תוותר אל תקנה לך על מערכת מים והכי קרע אותי "תקנה ביג טייפון" לא לכזאת הודעה ראיתי את ההודעה הראשונה שלי בטח שלא בפורום שנחשב לטוב בישראל באוברקלוק טוב שניאו לא אמר לו לקנות ספק ג'נרי ולהחליף את המעבד לפנטיום II

תודה :yelclap:

יש בזה מש'ו !!

יחיאל מהפורום מבין בדברים האלה ...

יחיאל Recpect :xyxthumbs:

ממנו אני קונה את זה...

וכל מי שאמר שכדאי לי לשדרג חומרה, אני לא הולך לשגרד עד שיצא M2 וגם אז אני אחכה עד שהמחירים ירדו

אז שווה לקנות או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=161187.msg1362186#msg1362186 date=1136734635]

כן אבל אם אני קונה עכשיו גז אז הוא ישאר לכרטיס הבא ככה שגם בו אני יכול לעשות OC, לאומת זאת, אם אני רונה 7800 אני צריך להחליף לוח את כי יש לי AGP

אממ לא ידעתי שיש לך AGP טוב אז כן זה די שווה אני אישית לא הייתי מבזבז על זה את הכסף אבל הוא שלך ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך שהכרטיס שלך יהיה ב מינוס 100 מעלות..תקשיב בדוגרי מים ב 1000-1200 שקל עשה לך אתה בעבודה על הצד הטוב ביותר וזה ולי יותר מידי חבל לי לראות אותך מבזבז כל כך הרבה כסף...

קירור מים כזה הוא די והותר(נראה לי שכותבים את זה ככה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nemoman תתחיל להרגע כן ?! כל אחד אומר את דעתו ודעתי היא שתז**** מהפורום הזה !!!

:angryfire:

למה התגובה הזאת?

הוא הביע את דעתו

אני חושב שאחד שקונה גז והוא לא הולך לשבור שיא עולם

הוא בנאדם נשחק

ואם יורשה לי לאמר

טמבל

יורשה גם יורשה

אם לא שמתם לב אתם נמצאים בפורום אני מניח שקינאה אוכלת את שניכם אז אני אהיה עניייני ולא ארד לרמה של ניאו

בן אדם בא לפורום רוצה לקנות מערכת גז להעלות את רמת הפורום והתוצאות בארץ ואתם אומרים לו תקנה ביג טייפון

לא כל מי שקונה מערכת קירור גז הולך לשבור שיא עולם ולא בשביל זה קונים מערכת קירור גז אז בשבילכם טמבלים אני אסביר מערכת קירור גז קונים בשביל לשפר את האוברקלוק הנוכחי והעתידי (אנחנו בפורום הזה נכון או שוב התבלבלתי) ובעיקרון להוציא יותר ביצועים(ממה שהוא כבר מוציא באוברקלוק הנוכחי) מהמחשב אם לא הבנתם מה זה

וד"א לא הבנתי מה קשור "נשחק" לעניין הקניה

בכל אופן NOS זה צעד מבורך וכן ירבו שכמותך

באופן עקרוני אפשר לארגן מוד ולחבר גז ישירות לקיר (עם שנאי מתאים כמובן) וקצת עבודה

זה טוב לאוברקלוק

אבל לדעתי עדיף לחבר כבר גז למעבד

ליאור למעט הVAPOCHILL וגם לא בכל הדגמים כולם מגיעים עם חיבור 220\110 VOLT תלוי במדחס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם אתה מקלל תגיד לי לא נמאס לך ?! יעיפו אותך מפה !!![

חוצפן קטן...כדי שתהיה בשקט וקרא את חוקי הפורום..כשתלמד משהו..תגיב..לא מבין=לא מגיב (לא תרמת כלום לדיון.)

ואתה "NOS" כשתלמד משהו על גז תקנה אחד..הידע שלך על נושא הקירור שואף לאפס...

אני לא מעוניין בכלל לעזור לך..אני רק ניסיתי להאיר את עיניך...אבל אתה לא רוצה לשמוע כלום...

כדי שתירגע אתה וחברך החדש והחוצפן.

אולי אני חוצפן ואולי אני קטן אבל אם ילדים עם 1000 הודעות כותבים לי לך ****** או **** אז אני מניח שזה בסדר לכתוב את זה חזרה

אלעד אני מניח שתותח כמוך עשה רבות באוברקלוק (האמת שחוץ מהערות מטומטמות לא ראיתי הרבה )ואם אתה מציע לNOS להישאר עם רקירור אוויר או לעבור לקירור מים במקום גז אז תעשה לכולנו טובה ותאיר לעצמך את העינים ובכל זאת אם הוצאתי את ניאו ואותך מהדיון אז אני חושב שתרמתי רבות לאוברקלוק של הפורום ולתוצאות האוברקלוק בארץ ובמיוחד לNOS שברגע שיקבל את המערכות שלו ישאיר לכם עשן בכל קנה מידה

אני מניח שאם ראית מה כתבתי לליאור אתה בטח יודע שאני מבין קצת יותר ממך וולדיון זה לי זה מספיק

ולעניינו NOS אשמח לשמוע מה יחיאל מציע כמה זה עולה ועל איזה ביצועים הוא מדבר (אני מניח שדיברת איתו )???

*מילים ברמה ירודה צונזרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אני חוצפן ואולי אני קטן אבל אם ילדים עם 1000 הודעות כותבים לי לך תזדיין או טמבל אז אני מניח שזה בסדר לכתוב את זה חזרה

אלעד אני מניח שתותח כמוך עשה רבות באוברקלוק (האמת שחוץ מהערות מטומטמות לא ראיתי הרבה )ואם אתה מציע לNOS להישאר עם רקירור אוויר או לעבור לקירור מים במקום גז אז תעשה לכולנו טובה ותאיר לעצמך את העינים ובכל זאת אם הוצאתי את ניאו ואותך מהדיון אז אני חושב שתרמתי רבות לאוברקלוק של הפורום ולתוצאות האוברקלוק בארץ ובמיוחד לNOS שברגע שיקבל את המערכות שלו ישאיר לכם עשן בכל קנה מידה

אני מניח שאם ראית מה כתבתי לליאור אתה בטח יודע שאני מבין קצת יותר ממך וולדיון זה לי זה מספיק

ולעניינו NOS אשמח לשמוע מה יחיאל מציע כמה זה עולה ועל איזה ביצועים הוא מדבר (אני מניח שדיברת איתו )???

בולשיט! שטויות במיץ!

אתה לא מבין בגרוש..ותפסיק לקלל אתה לא נמצא בבית שלך או בכל מקום אחר..

עכשיו "תותח כמוני" הלוואי והיית יודע 10% ממה שאני יודע...חתיכת נוב...

הבן אדם לא מבין כלום...בקירור אוויר ובטח שבקירור מים..אז הוא צריך גז..?! תגיד לי אתה בסדר..?

"ובכל זאת אם הוצאתי את ניאו ואותך מהדיון אז אני חושב שתרמתי רבות לאוברקלוק של הפורום ולתוצאות האוברקלוק בארץ ובמיוחד לNOS שברגע שיקבל את המערכות שלו ישאיר לכם עשן בכל קנה מידה"

אתה לא הוצאת אותי מהדיון ואתה גם לא תוציא אותי בקרוב...אתה בדרך החוצה בקרוב מאוד...לפי כל ההודעות המעטות וה"חכמות" שלך...

ואדון "NOS" שהוא יקבל את המערכת גז שלו...הוא לא יוכל לעשות איתה כלום..נאדה...גורניש...הוא לא מבין בגרוש בדיוק כמוך...

כשתילמדו קצת על מערכות גז...תקנו 2 כאלה מאדון יחיאל..תבנו קאסקייד...(אני יודע שאתה לא יודע על מה אני מדבר אבל לא משנה..) ותדחפו בלוק אחד לתחת שלך ואחד לתחת שלו..ולכו לעזאזל שניכם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה עשו לי טובה אל תהפכו את הפורום האיכותי פה למשהו זול>>> הפורום הוא ביתך כבד אותו!!!

מה שקורה פה הוא מקרה קלאסי בפורום שאנשים מתחילים לריב אחד עם השני ברמה האישית ויכוח בקשר לושא הוא מבורך,

אבל ברמה האישית זה הופך לדבר גס והרסני!

לבן אדם יש כסף שיעשה מה בראש שלו!

חבר שלי קנה מערכת לאותו ב 3000 שקל אמרתי לו:" אתה משוגע?!?!!?? , סך הכל מערכת לאוטו!!(ואם יורשה לי אז לא טובה במיוחד: ;D)"

בכל מקרה כסף שלו שגעונות שלו! ואם מישהו באמת מבין שרק יגיב , מטרת הפורום היא לעזור לא לריב!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...