צביעת מאווררים - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צביעת מאווררים

yoav9

Recommended Posts

אני חייב! ;)

אני יודע... כן כן, זה יהרוס להם לגמרי את הסירקולציה/זרימת אוויר/כוח/rpm/cfm/יכולת תגובה/agp (מה???)

לא אכפת לי!

המאווררים שאני מתכוון לבצע עליהם את המודינג הינם מאווררי הchiftech שקיבלתי עם המארז! ואם אני לא אעשה בהם מודינג אני יחתוך להם את החיבורים ויחליף אותם במאווררים של ספקים ישנים (שטובים פי 2) אבל היות ולא כל כך אכפת לי מקירור כרגע (כשיהיה לי אם אפשרות oc נדבר) אז אני רוצה שלפחות יהיה יפה...

יופי, זיבלתי זיבלתי זיבלתי, אז מה אני מבקש?

חיפשתי ברשת ומצאתי נורא מעט אתרים אשר עוזרים לי במודינג שלמאווררים, ראיתי כמה דברים מעניינים אני אני לא כל כך יודע איפה קונים את החומרים...

אז ככה:

אתם יודעים אם כזה לא יעצור לגמרי את המאווררים? (מי שלא יודע, הם ממש אבל ממש גרועים)

מהם השיטות המומלצות, מה השיטה הכי יפה, איך הכי בטוח לא להרוס את המאוורר?

נ.ב.

אני מצטער שאני כותב בתר'ד זה כמו שאני מדבר פשוט השעה 2:43 בלילה ואני עוד ממהר :-\

לילה טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא תהיה שום בעיה , לפחות לא נראית לעין או מורגשת , לתווך הארוך כן תהיה בעיה כיוון שהמאורר יהפך דביק לאחר הצביעה (גם כן לא מורגש) אבל תוך זמן לא ארוך תהיה שכבת אבק על הלהבים , אותה לא יהיה קל להוריד בלי להוריד את הצבע , אבל זאת לא בעיה...

אתה יכול לצבוע אם טוש (במיקרה שלי ,כסף) או בספריי, אם אתה צובע בספריי , שמור על המעגל והרווחים של המאורר , שלא יכנס לשם צבע וידביק חלקים נאים...

מקווה שעזרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הצלחתה שהספריי לא יכנס לתוך החלקים הנעים, נראה לי ממש ממש ממש קשה להדביק במקום הפתוח סלוטייפ...

וחוץ מזה, מה יקרה עם אני אשים על כול אחת מהכנפיים נגיד מדבקה? האם זה יצור בעיה יותר גדולה מאשר סתם שכבת צבע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפרק את הכנפיים של המאוורר מהמנוע ותצבע רק אותם!

מתחת למדבקה של המאוורר יש גומי ומתחת יש את הציר של המאוורר...

את הציר הזה אפשר לפרק, צריך רק להוציא משם פלסטיק לבן(אצלי זה לבן) עגול

אחרי שמוציאים אותו אפשר להוציא את הכנפיים של המאוורר מהמנוע ולהתחיל לצבוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפרק את הכנפיים של המאוורר מהמנוע ותצבע רק אותם!

מתחת למדבקה של המאוורר יש גומי ומתחת יש את הציר של המאוורר...

את הציר הזה אפשר לפרק, צריך רק להוציא משם פלסטיק לבן(אצלי זה לבן) עגול

אחרי שמוציאים אותו אפשר להוציא את הכנפיים של המאוורר מהמנוע ולהתחיל לצבוע

ראיתי אבל דבר אחד אני לא מבין... איך אני מפרק אותו???

יש לך מאיזה אתר או שאתה יכול להסביר לי??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה ;)

ולגבי האורך חיים וכו... אז ככה, המאווררים האלא כל כך גרועים שזה לא יפריע לזרימת אוויר כי ה40 מ"מ של הHardcano שלי עושה יותר אוויר מהם!

לגבי רעש, ההבדל הוא באמת לא משמעותי (20 DBa ל 23... פחות או יותר) ואורך חיים? אני כבר מחכה שיתפגרו כדי שאני יוכל להחליף אותם!

:smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...