מכירים שירים עם באסים יפים? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכירים שירים עם באסים יפים?

GUNZ

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פשוט קטע לא נורמאלי מההופעה שלהם כשהם התאחדו מחדש. קוראים לאלבום של זה Hell freezes over. עם וואן שוויקרט JR4 הגברה שפורפרתית של VAC וההופעה הזאת, פשוט נכנסתי לאקסטזות. הבאס של הרמקול הזה שמצויד בזוג אלמנטים לתחום הנמוך פשוט העיף אותי לעולם אחר (או שעליי לומר אולם אחר? ;)). מתחיל שקט ורגוע, וברגע שהבאס נכנס, אתה תהייה בעננים. קטע יותר חזק מזה לא תצליח למצוא בשום שיר שהוא לא שחורה (ששם יש פשוט באס אלקטרוני מוגזם בטירוף, ולא באס שנובע מכלי כלשהו).

Anatoli.

יש עוד שירים רגועים עם באס טוב, למשל Streets of Philadelphia של bruce Springstein, באס פחות עמוק מhotel california אבל הרבה יותר "מהיר", אבל כל מערכת שמצליחה לנגן אותו עמוק ומהיר היא לא רעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השכן שלי בסביבות 25-30 הכי מצחיק יש לי שכנים דתיים והם אף פעם במשך 5 שנים לא דפקו לי בדלת והוא דייר חדש פה לפני איזה חצי שנה והוא לא עוזב אותי

לך תן לו מכות :bash::lol:

עוד שיר עם באס פצצה: get low לא יודע של מי... (זה היה ב NFSU2)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=160817.msg1362802#msg1362802 date=1136752381]

^^

הכרת אותו גם לפני שאמרתי לך?

אני פשוט חייב.... אתה קראת את ההודעה הראשונה בתרד הזה לפני שהמלצת על השיר ? :s07: :s07: :s07::bash: :bash: :bash::s07: :s07: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

אין גבול... (מזל שבכללי מונה ההודעות לא גדל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט חייב.... אתה קראת את ההודעה הראשונה בתרד הזה לפני שהמלצת על השיר ? :s07: :s07: :s07::bash: :bash: :bash::s07: :s07: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

אין גבול... (מזל שבכללי מונה ההודעות לא גדל).

חחח... לא ראיתי שהוא כתב את זה בהודעה הארשונה, סליחה :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...