מכירים שירים עם באסים יפים? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכירים שירים עם באסים יפים?

GUNZ

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבחור שהמליץ על MODERN TALKING עשיתה לאבא שלי את היום איך ששמתי את השירים שלהם הוא הגיעה לחדרי שמע תשיר שאל מאיפה יש לי את זה הוא אמר שזה עוד מהילדות שלו כולו היה שמח וזה

לגבי השכן שמעו זה כבר ממש מציק הוא מגיעה אלי 3 פעמים ביום כל יום ובאמת שאני שומע בשעות המותרות וגם עכשיו הוא התחיל לספר סיפורים עם אני לא יפסיק אז דברים רעים יקרו לרכב שלי או לקבישה שלנו

קיצר מחר בבוקר אני קופץ למישטרה ומגיש תלונה הוא אמר לאבא שלי רוסי מסריח אבא שלי רצה להרוג אותו החזקתי אותו ממש בכוח אמרתי עזוב אבא הוא לא שווה את זה קיצר השכן זה הערסים האלה שלא עובר להם

אבל אני פוחד שאבא שלי יעשה לו משו יש לאבא פיוזים קצרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבחור שהמליץ על MODERN TALKING עשיתה לאבא שלי את היום איך ששמתי את השירים שלהם הוא הגיעה לחדרי שמע תשיר שאל מאיפה יש לי את זה הוא אמר שזה עוד מהילדות שלו כולו היה שמח וזה

:)

Geronimo's Cadillac שלהם - מומלץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השכן שלי בסביבות 25-30 הכי מצחיק יש לי שכנים דתיים והם אף פעם במשך 5 שנים לא דפקו לי בדלת והוא דייר חדש פה לפני איזה חצי שנה והוא לא עוזב אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החוק הולך ככה:

ביום חול אתה יכול לשים כמה שאתה ובאיזה ווליום שאתה רוצה עד 11,גם עם תצמיד את הסאב שלך לקיר של השכן על פול והוא יזמין מישטרה אתה יכול להגיש עליו תלונה של הטרדה וכמובן תזכה!

ביום 6 אתה יכול עד 12 בלילה לשים על פול להביא חברים ואפילו לישבור את הבית,אחרי זה שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...