אפשרי !? SLIx4 - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפשרי !? SLIx4

OvD

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אכן האריכו ... ;)

רגגגעעע !! אני רואה שם 4 כרטיסים ורשום שם שכל כרטיס הוא כפול (עכשוי קראתי קודם לא היה לי כוח ;) ) זה .. זה..

-שניה אני מביא מחשבון וחוזר...- 8 ליבות של GTX :errrr: :errrr: :errrr:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן האריכו ... ;)

רגגגעעע !! אני רואה שם 4 כרטיסים ורשום שם שכל כרטיס הוא כפול (עכשוי קראתי קודם לא היה לי כוח ;) ) זה .. זה..

8 ליבות? :o :o

פי זה קצת ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן האריכו ... ;)

זה לא 4 כרטיסים זה שניים, תסתכל על היציאות של הDVI , פשוט כל אחד מהם הוא מין כרטיס כפול במקום 2 ליבות על כרטיס אחד ..

מטורף לגמרי הדבר הזה :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבלו שני כרטיסים , כל אחד מהם כפול ליבה במערך SLI שיוצרים בעצם מערך של 4 ליבות על לוח אחד:

http://www.xbitlabs.com/news/video/display/20060105153500.html

אל תתייחסו לתמונה שבקישור, עבודת לא מקצועית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא 4 כרטיסים זה שניים, תסתכל על היציאות של הDVI , פשוט כל אחד מהם הוא מין כרטיס כפול במקום 2 ליבות על כרטיס אחד ..

מטורף לגמרי הדבר הזה :silly:

קצת הבנת הנקרא:

The Dell XPS 600 Renegade will be equipped with Intel Pentium Extreme Edition dual- processor 955 (3.46GHz) overclocked to 4.26GHz, 2GB of PC2-5400 (667MHz) memory, specially designed graphics cards each carrying two NVIDIA 7800 GTX graphics processors with 512MB of memory per chip (2GB in total), Raptor hard disk drives and so on.

וזה לא סתם סאמת יש את זה אינה עוד מאתר מוביל בעולם(ד"א האתר ההוא באמת חרא)

http://www.anandtech.com/tradeshows/showdoc.aspx?i=2664

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שאנגלית זה לא הצד החזק שלך, וגם מתמטיקה פשוטה כנראה :

Dell, the world’s largest maker of personal computers, and Nvidia Corp., a leading designer of graphics processing units, on Thursday demonstrated the world’s first personal computer (PC) for gamers that features four graphics processors thanks to Quad Scalable Link Interface (SLI) technology.

"specially designed graphics cards each carrying two NVIDIA 7800 GTX graphics processors with 512MB of memory per chip (2GB in total)

512*4=2GB

ומהתמונה (שאני לא יודע כמה היא אמינה ..) רואים שזה שני כרטיסים שכל אחד הוא מעין כרטיס כפול מחובר בsli ויושב על סלוט pcie אחד, ושניהם מחוברים

בינהם בSLI כדי ליצור 4 ליבות, מכאן ה"specially designed"

*הקישור שנתת הוא לכתבה על מסך LCD של dell

ותתקן את השגיאות כתיב שלך, זה מביך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו רק אני רואה את התארד הזה בפורום 'אוברקלוקינג וקירור' ???

ואם יש אחת על כל כרטיס אז באמת שהאורך שלהם מוגזם .

*הקישור שנתת הוא לכתבה על מסך LCD של dell

תעבור דף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...