מתי יוצא DX10??? - עמוד 7 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתי יוצא DX10???

ofeky1

Recommended Posts

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

"לא יודע נראה כבר....האתר הזה נראה לי יותר מדי הזוי.....רשום שם ממה יהיה מורכב המנוע שם בעוד 10 שנים"

----------------------------

;D לא בדיוק, הם רק משערים בנוגע לעתיד, אין שם שום מידה מוצק לגבי הגירסה ה4 של המנוע.

נ.ב

מי שרוצה להתרשם מהמנוע לראות אותו בפעולה בזמן אמת, אני ממליץ לראות את 2 הסרטונים הבאים:

http://media.ps2.gamespy.com/media/748/748505/vids_1.html

(עדיף לראות בגירסת הWMP באמצעית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אני מסכים איתך שזה באמת חסר היגיון, ולכן זה עוד סיבה שככול הנראה DX10 באמת יצא אוטוטו...

כי זה פשוט לא יתכן שמנוע הדור הבא הכי מאסיבי שיש, ואין מנוע חזק או חדש יותר בשוק היום שהולך לצאת בתקופה הקרובה, שלא יתמוך בDX10!

-אני עכשיו הריץ חיפוש באינטרנט והבדוק אם המנוע תומך בDX10 כדי להיות בטוח.

עריכה:

טוב בדקתי ומצאתי שהמנוע של אנריל 3 יתמוך בDX10 וגם כן בDX9, זאת אומרת שבאמת ייתכן שכשהמשחקיצא עדין לא יהיה DX10 והוא יעבוד על DX9 וכשהDX10 החדש יגיע בטח החברה פשוט תוציא איזה עידכון מאסיבי למשחק שיפתח את כול האפקטיים והאפשרויות הנעולות של DX10,

דוגמה טובה לזה אפשר לראות בCOD2, שאפשר לעבור בין DX9 לDX7.

למי שרוצה לבדוק בעצמו אז הינה הכתובת, תרדו טיפה למטה:

http://wiki.beyondunreal.com/wiki/Unreal_Engine_Versions

ע"פ האתר הדיי מוזר הזה.

UnrealEngine 3 incorporates support for DirectX9 and next generation APIs(XNA[Xbox 360 API], DirectX10 or WGF1.0

מה שאומר שאין ממש בעיה כי כבר יש כרטיסים שתומכים ב WGF1 .

או שאתם מדברים על הההתקנה לוינדוס ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שאלה...

במשחק Gears of War (מבוסס U3 ) הוא כותר איכותי מוביל ובילעדי ל XBOX360 .

אם ככה הוא מותאם לה במיוחד .

הכרטיס ב XBOX360 הוא אומנם חזק מ R520 אבל מבוסס עליו ככה שהוא תומך באותו API .

הR520 ו ה G70 תומכים באותו API .

כלומר שניהם יתמכו במשחק בלי שום בעיה . לא ככה !?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק היו יודעים את זה? חוץ מיזה בקונסולות דברים כאלה הרבה פחות חשובים לאומת PC

עד כמה שאני יודע לקונסולות של נינטנדו וסוני אין ביכלל תמיכה בDX אלה בדברים אחרים

אני גם לא חושב שיש לATI סיבות טובות להגיד כרגע שה360 תומך בDX10 במידה שהשמועות נכונות

כי זה יכול לידפוק להם תמכירות של כרטיסי המסך כרגע כי הרבה אנשים יחכו לכרטיסי מסך תומכי DX10

דרך אגב ציתות של עובד בכיר מATI -שלקחתי מיכתבה באתר

סוון אייטן: "הרבה מדברים על 10 ועל שיתוף הפעולה שהיה לנו עם בפיתוח ה-Xbox360. אני לא יכול ולא רוצה להגיב, אבל אתם אנשים חכמים ויכולים לחבר את הדברים."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אם יש תמיכה חומרתית בDX10 כל אתר (ויש הרבה) שעשה לה בדיקות...היה מגלה את זה די מהר...זה לא שזה מוסתר מתחת לאיזה טרנזיסטור...אי אפשר ממש לשמור כאלו דברים בסוד...

ולא לא נראה לי שהWGF1 זה DX10 כי זה יהיה דפוק מבחינה שיווקית של מלא חברות לדבר עליו הרבה ואז לבאס את כולם ולהגיד שזה בעצם רק WGF1.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...