האם שווה להשקיע כיום בכרטיס מסך טוב כדוגמת סדרת 7xxx? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם שווה להשקיע כיום בכרטיס מסך טוב כדוגמת סדרת 7xxx?

parker8

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תלוי איך אתה אוהב ת'משחקים שלך..

אני נגיד לא משחק מעל 1280x1024 (אם בכלל)

אבל מה שכן חשוב לי שהכל יהיה על high..

anti-alias בד"כ אני לא שם.. רק במשחקים שמפריע לי המדרגות האלה..

אני לא יודע איך הx700 אבל אם הוא לא היה מפעיל לי כל משחק 1024x768 על high הייתי משדרג..

קניתי ת'מחשב שלי לפני 3-4 שבועות ואני מאוד מרוצה.. (בגלל זה אני לא רוצה להמליץ לך לשדרג, שזה לא יצא כאילו בגלל שאני חושב שאני צודק ששדרגתי..)

אמרתי לך למה שדרגתי.. אם אתה חושב שאתה צריך לשחק הכל על high והכרטיס שלך לא מספק את זה.. אני אומר לשדרג.. אני לא רואה את dx10 בא בזמן הקרוב.. שלא נדבר על משחקים שתומכים בו (4800ti החזיק הרבה אחרי שdx9 יצא.. לא שהיה לי 4800ti אני פשוט יודע את זה מבנצ'ים והיה למישהו שאני מכיר כזה..)

עריכה: כדי להסיר ספקות - אין לי ספק שה7800gt יכול להחזיק עם aa ורזולוציות גבוהות מ1280x1024.. אני משחק ברזולוציה הזאת כי זה מה שנוח לי ובלי aa כי לא תמיד צריך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי איך אתה אוהב ת'משחקים שלך..

אני נגיד לא משחק מעל 1280x1024 (אם בכלל)

אבל מה שכן חשוב לי שהכל יהיה על high..

anti-alias בד"כ אני לא שם.. רק במשחקים שמפריע לי המדרגות האלה..

אני לא יודע איך הx700 אבל אם הוא לא היה מפעיל לי כל משחק 1024x768 על high הייתי משדרג..

קניתי ת'מחשב שלי לפני 3-4 שבועות ואני מאוד מרוצה.. (בגלל זה אני לא רוצה להמליץ לך לשדרג, שזה לא יצא כאילו בגלל שאני חושב שאני צודק ששדרגתי..)

אמרתי לך למה שדרגתי.. אם אתה חושב שאתה צריך לשחק הכל על high והכרטיס שלך לא מספק את זה.. אני אומר לשדרג.. אני לא רואה את dx10 בא בזמן הקרוב.. שלא נדבר על משחקים שתומכים בו (4800ti החזיק הרבה אחרי שdx9 יצא.. לא שהיה לי 4800ti אני פשוט יודע את זה מבנצ'ים והיה למישהו שאני מכיר כזה..)

עריכה: כדי להסיר ספקות - אין לי ספק שה7800gt יכול להחזיק עם aa ורזולוציות גבוהות מ1280x1024.. אני משחק ברזולוציה הזאת כי זה מה שנוח לי ובלי aa כי לא תמיד צריך..

למה כל אחד שיש לו מיפרט יקר חושב שכל אחד שיש לו מיפרט בסדר חיב לשדרג

עזבו רגע תDX10 כי אנחנו מדברים על זה במקום אחר

אני אישית לא חושב שמחשב כמו שלו צריך היום שידרוג יש לו מחשב טוב ה7800GT אולי יתן לו הרבה במישחקים כבדים אבל גם יעלה הרבה כסף

ובמישחקים רגילים לא יתן הרבה

בהרבה מיקרים עדיף ליקנות כרטיס ב1500-1000 ואחרי זה לשדרג באותו מחיר שצריך בימקום ליקנות כרטיס יקר ב2500-3000

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא חושב שמחשב כמו שלו צריך היום שידרוג יש לו מחשב טוב ה7800GT אולי יתן לו הרבה במישחקים כבדים אבל גם יעלה הרבה כסף

בהרבה מיקרים עדיף ליקנות כרטיס ב1500-1000 ואחרי זה לשדרג באותו מחיר שצריך בימקום ליקנות כרטיס יקר ב2500-3000

תלוי מה הוא משחק אולי הוא משחק רק משחקים כמו fear

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

7800GT לא עולה 2500-3000!

"סך הכל" 1800 שקל! :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

7800GT לא עולה 2500-3000!

"סך הכל" 1800 שקל! :hat:

טוב את זה לא ידעתי המחירים מישתנים כל הזמן בכרטיסי מסך ולי אין צורך כרגע ליבדוק מחירים

במחיר הזה אני משנה את דעתי לאולי כן כדי ואולי לא תלוי בך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...