צריך המלצה לגבי מחשב נישא חדש - תקציב 9500 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לגבי מחשב נישא חדש - תקציב 9500

guy94

Recommended Posts

9500 זה ממוצע למחשב נישא.

מה אני אומר? שזה שטוות מעבד 1.4 ללפטופ, הרי אתה לא תקודד עליו וידאו (אם כן, פניה חדה שמאלה, PowerBook) והוא טוחן בטריה. פנטיום 800, סלרון 1000, מספיק בהחלט, קודם כל. עכשיו שהבהרנו את זה ( ;)) אני אומר קודם כל לך על פירמה ידועה, אני במקרה הזה מצמצם ל4, (inspirion(, IBM, - omnibook וקומפאק, עם קצת הסתיגות בגלל חיי לא טובים (נהרסת דייי מהר)

אני אומר שדל אינספרישן, מעבד 800, תוכל למצוא ב1900 דולר בארץ. עם , אולי גם צורב, פלופי, בטריה, 30G של HD. אגב, המסכים של לא משהו לדעתי, אם אתה רגיש למסכים אז אני ממליץ על קומפאק וDell כי להם יש מסכים ליגה אחרת.

מקווה שעזרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

9000 - 9500

:eek2:

בוא תקנה מפלצת וזהו!!

אתה יכול בבקשה לפרט... אתה יודע, עם מסך, בלי, רמקולים? עכבר ומקלדת? צורב? די וי די? איזה סוג מחשב?

(חיית או מחשב משחקים עצבני וכו)

אני מדבר על מחשב נישא, אם לא שמת לב ... :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

9500 זה ממוצע למחשב נישא.

מה אני אומר? שזה שטוות מעבד 1.4 ללפטופ, הרי אתה לא תקודד עליו וידאו (אם כן, פניה חדה שמאלה, PowerBook) והוא טוחן בטריה. פנטיום 800, סלרון 1000, מספיק בהחלט, קודם כל. עכשיו שהבהרנו את זה ( ;)) אני אומר קודם כל לך על פירמה ידועה, אני במקרה הזה מצמצם ל4, (inspirion(, IBM, - omnibook וקומפאק, עם קצת הסתיגות בגלל חיי לא טובים (נהרסת דייי מהר)

אני אומר שדל אינספרישן, מעבד 800, תוכל למצוא ב1900 דולר בארץ. עם , אולי גם צורב, פלופי, בטריה, 30G של HD. אגב, המסכים של לא משהו לדעתי, אם אתה רגיש למסכים אז אני ממליץ על קומפאק וDell כי להם יש מסכים ליגה אחרת.

מקווה שעזרתי.

אוקיי, תודה רבה לך.

אז לחפש בעיקרון INSPIRION,

יש לך מושג איזה חנויות מוכרות את זה ?

כי חיפשתי בעיקרון בחנויות המוכרות , ולא מצאתי משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי באמת שיש להרכיב דגמים של ה

Inspiron..

ולשדרג חלקים כפי רצונך..

אבל יש שם הרבה דגמים..

איזה לבחור ?!

כלומר איזה לבחור שיצא משהו בסביבות ה - 1900 שאמרת?

Inspiron 8200 ,Smartstep 200N/250N ,Inspiron 2650 ,Inspiron 2600 ,Inspiron 4150 ,Latitude X200

איזה מהם ? (אם אתה כמובן יודע בבקשה.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הX200 זה מה שיש לי, אין עליו כלום, הוא סופר קל, הכל בתחנת עגינה, אני משער שזה לא כוונתך, נכון? נשארנו רק עם האינשפריישן. ה8200 יקר מדי כבר מעכשיו בארה"ב לא, כאן כן. אני הייתי הולך על ה2650, אני דיי בטוח שיהיה לך עודף ממנו והוא אחלה מחשב. יש בו את כל מה שאתה רוצה, (לא שזה טוב..) פנטיום 4M, שזה בסדר. (בצועים לא משהו, הכי טובים ללפטופ, לא שמושי בגרוש), הרבה , בטריה סבירה, מסך מעולה, מקלדת נוחה. HD טוב (40G, 5400, שזה מעולה ללפטופ) . מסך ג-ד-ו-ל (15") ג'יפורס 2 GO.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...