איזה קירור זה? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה קירור זה?

surfface

Recommended Posts

לי יש מחשב זהה לשלך (ב98 אחוז לפחות) ואין לי שום קירור יעודי לOC אלא הכל סטוק והגעתי בלי בעיה לFSB של 250 במכפלה של 9 , הורדת תדר ל 166 (משתווה שוב ל200 אחרי ה OC) עם עליית מתח מגוחכת ל 1.45..זהו. ויציב כמו שד - גם אחרי כמעט שבע שעות בפריים 95 לא נמצאו שום שגיאות.

אבל - החזרתי הכל לסטוק אחרי שבוע בערך . למה? - כי זה לא נותן לפי דעתי כלום "בשטח" וזה יותר היה סתם בשביל לבדוק את העניינים.

רוצה תוצאות מורגשות? במיוחד במשחקים? עשה OC לכרטיס מסך! פה מתחיל החלק הכיף האמיתי!!

אם עדיין אתה מעוניין לעשות OC למעבד, שלוש עצות לי לך:

1 - תשקיע בקרור טוב (כמו ביג טייפון של טרמלטייק בין 230-290 שקל)

2 - תדאג לאוורור טוב למארז שלך! זה מוריד לבד כמה מעלות טובות מכל הרכיבים!!

3 - לאט לאט! כל פעם תעלה קצת (כ 10 MHZ) ותן למחשב זמן לעבוד איתו ותריץ בדיקות ובדיקת טמפ' של הרכיבים ורק אז תמשיך.

זהו. תהנה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש מחשב זהה לשלך (ב98 אחוז לפחות) ואין לי שום קירור יעודי לOC אלא הכל סטוק והגעתי בלי בעיה לFSB של 250 במכפלה של 9 , הורדת תדר ל 166 (משתווה שוב ל200 אחרי ה OC) עם עליית מתח מגוחכת ל 1.45..זהו. ויציב כמו שד - גם אחרי כמעט שבע שעות בפריים 95 לא נמצאו שום שגיאות.

אבל - החזרתי הכל לסטוק אחרי שבוע בערך . למה? - כי זה לא נותן לפי דעתי כלום "בשטח" וזה יותר היה סתם בשביל לבדוק את העניינים.

רוצה תוצאות מורגשות? במיוחד במשחקים? עשה OC לכרטיס מסך! פה מתחיל החלק הכיף האמיתי!!

אם עדיין אתה מעוניין לעשות OC למעבד, שלוש עצות לי לך:

1 - תשקיע בקרור טוב (כמו ביג טייפון של טרמלטייק בין 230-290 שקל)

2 - תדאג לאוורור טוב למארז שלך! זה מוריד לבד כמה מעלות טובות מכל הרכיבים!!

3 - לאט לאט! כל פעם תעלה קצת (כ 10 MHZ) ותן למחשב זמן לעבוד איתו ותריץ בדיקות ובדיקת טמפ' של הרכיבים ורק אז תמשיך.

זהו. תהנה. :xyxthumbs:

כבר עשיתי אני רוצה למעבד אני כרגע באובר פיצי של 210*9 ויחס 1:1 אני מעלה ל211 וזכרון לא יציב האם באמת בשלב כזה מוקדם כדי לשים מחלק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי כן! תוריד ל 166..גם לי יש את הזכרונות האלו בדיוק - הם לא אוהבים OC בלשון המעטה..

אני אישית לא שיניתי שום מתחים לזכרונות והרמתי מתח למעבד רק כשהגעתי ל240 בערך.. (וגם אז המחשב עלה - רק לא עבר מבחן בפריים - העלתי מעבד ל1.45 והכל עבר חלק גם לאחר 7 שעות בפריים על סידור של FSB250X9..)

אהה ודבר חשוב חשוב חשוב!!! - חובה ,אני חוזר,חובה לקבוע את המתח למעבד ידני כשעושים OC ולא להשאיר אותו על NORMAL בשום פנים ואופן!!

אחרת מה שיקרה זה שהלוח ייתן למעבד מתחים גבוהים ומוגזמים בטירוף!! אני כמעט שרפתי ככה את המעבד!! הלוח דחף למעבד 1.62V !!

חובה לבחור לבד - המלצה אישית 1.425V ואם לא יציב במבחנים אז 1.45V.. (כל עוד אתה לא נכנס לOC רציני זה אמור לספק את הצרכים שלו)

זהו בהצלחה :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.392v זה אמור להיות על 1.4V (זה לא קבוע בדיוק על 1.4 אלא משחק סביב קצת) רק מה שאני אומר זה שלא תשאיר בביוס של הלוח את המתח של המעבד על מצב בחירה של NORMAL (למרות שזה אמור כביכול לתת למעבד 1.4V - זה לא!) כשעושים OC מצב הנורמל משתגע ושולח למעבד מתח גבוה יותר "לפי דרישת המעבד" - דבר גרוע ושגוי !! .. מה שצריך לעשות זה לבחור בעצמך מתח ! שים על 1.4V.. תריץ בדיקות על ידי PRIME 95 נגיד כל פעם שתרים את תדר ה FSB..וכשתגיע לבעיות יציבות (ERROR בפריים) תוסיף מעט מתח למעבד בביוס..

מקווה שהבהרתי את עצמי.. בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...