ה6800GS AGP הגיעה לישראל (נעה) - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה6800GS AGP הגיעה לישראל (נעה)

avivlevy

Recommended Posts

לא נכון זאת אחת החניות הכי זולות שיש בארץ ובאנטרנט המוצרים יותר זולים

אבל

כוס אחותםם מה זה 1700 שקל??? אם זה עולה ככה באינטרנט אז כמה זה יעלה בחנות רגילה 2000?? בכלל לא הגזימו זה כולה כרטיס בינוני בתחום הביניים !! 400 שקל יותר ועוד באינטרנט איזה מעפן זה סתם חיכיתי לכרטיס הזה הייתי כבר קונה x800gt בני זונות תמיד בישראל זה כפול מחיר :pissed:

אתה לא מבין שגם בחנות רגילה אין אתזה ובגלל זה המחיר!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כבר חודש מאז שיצא הכרטיס בחולל ועוד עכשיו הוא לא בחנויות ולזה שאמר שאתר הוא בעצם חנות שמפעילה את האתר בסדר אבל למה שאני יקנה מחנות שאף אחד לא מכיר אם אני יכול לקנות מחנות שאני מכיר קרוב לעיר זה הרבה יותר אמין מנסיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה6800XT הספציפי לAGP הוא בא רק עם זכרונות I לעומת DDRIII של אפיק PCI-E...

ה6800XT הוא שם חדש לכרטיסי ה6800LE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואו תיכננתי לקנות את הכרטיס שהוא יעלו פחות או יותר כמו הpci מה הם עושים צחוק איך הם הגיעו ל 1700 זה לא הגיוני

אז מה כדאי לקנות עכשיו איזה כרטיס? לחכות חודש ש ה 6800gs ירד המחיר שלו או לקנות משהו עכשיו?

לAGP אין לך ממש ברירה כי זה לא PCI-E שיוצאים לו כל הזמן כרטיסים חדשים פעם בה אם בכלל יוצא כרטיס...אז שווה לחכות ואם יש לך יותר כסף קנה 6800U :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר הזה פשוט הורג אותי...ב NEWEGG הם מוכרים את ה 6800GS של שבא עם מהירות יותר גבוהה ב 200$!!! איך בארץ הכל תמיד כפול :( 1200 שקל נשמע לי מחיר הרבה יותר הגיוני לכרטיס הזה,1700 שקל זו פשוט שחיטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...