אהלן , לא מצליח לצרוב בNEC 3550 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אהלן , לא מצליח לצרוב בNEC 3550

PJ

Recommended Posts

אהלן , כרגע חזרתי מהחנות עם NEC ND-3550A . חיברתי אותו למחשב ורצתי לנרו בשביל לראות אם הוא צורב.

בהתחלה סתם הרצתי עליו דיסק מוזיקה בשביל לראות אם הוא בכלל מחובר נכון ללוח אם והכל בסדר. הבעיה מתחילה שאני רוצה לצרוב. יש לי נרו 5 וכשהפעלתי אותו הוא ישר זיהה את הצורב החדש אבל למעשה כשאני נותן הוראה לצרוב הנרו עושה כאילו הוא צורב למרות שהדיסק יוצא ריק. ובכלל , אני לא יכול לשנות את מהירות הצריבה ובכלל לא נראה לי שהנרו מזהה את הצורב החדש.

האם אני צריך להתקין דרייברים? (לא קיבלתי עם הכונן) , האם אני צריך לשדרג את הנרו? (אולי נרו 5 לא תומך בצורבי - למרות שניסיתי לצרוב על דיסק רגיל ולא על דיסק DVD).

זהו ,אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן , כרגע חזרתי מהחנות עם NEC ND-3550A . חיברתי אותו למחשב ורצתי לנרו בשביל לראות אם הוא צורב.

בהתחלה סתם הרצתי עליו דיסק מוזיקה בשביל לראות אם הוא בכלל מחובר נכון ללוח אם והכל בסדר. הבעיה מתחילה שאני רוצה לצרוב. יש לי נרו 5 וכשהפעלתי אותו הוא ישר זיהה את הצורב החדש אבל למעשה כשאני נותן הוראה לצרוב הנרו עושה כאילו הוא צורב למרות שהדיסק יוצא ריק. ובכלל , אני לא יכול לשנות את מהירות הצריבה ובכלל לא נראה לי שהנרו מזהה את הצורב החדש.

האם אני צריך להתקין דרייברים? (לא קיבלתי עם הכונן) , האם אני צריך לשדרג את הנרו? (אולי נרו 5 לא תומך בצורבי - למרות שניסיתי לצרוב על דיסק רגיל ולא על דיסק DVD).

זהו ,אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי.

תודה.

תבטל את האופציה של הSimulation....

ובכללי תעדכן את הנרו לגירסה6..(7 עם מלא באגים תוותר..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער להעיק אבל ממש אין לי מושג איך לעשות את כל הדברים האלה שאתם אומרים לי לעשות. אם תוכלו לפרט קצת יותר אני אודה לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי אפשר לסמן רק את האופציה של "Write" . כל האופציות האחרות אפורות ואי אפשר לסמן אותן.

שמתי לב שאצלך למטה מימין כתוב את שם הצורב ואצלי כתוב רק "Image Recorder" . אולי זה מסביר את זה? אולי אני צריך איכשהו לגרום לנרו לזהות את הצורב שלי?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי , אחרי שניסתי במשך כמה עשות דקות לסדר את הנרו 5 הדפוק הזה פשוט החלטתי להוריד גרסא יותר חדשה , אז הורדתי את נרו 6 ועכשיו הכל עובד. כמה פשוט ככה יעיל.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...