ידעתם שהרבה מאוד מוצרים עולים יותר זול דרך יבוא אישי? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ידעתם שהרבה מאוד מוצרים עולים יותר זול דרך יבוא אישי?

Lumber_Jack Jim

Recommended Posts

Z-560 של לוג'יטק ראיתי באופיס דיפו בניו יורק!! ששם יענו עובדים עליך במחירים.... בכמה? 110 דולר או משהו כזה ואת ה2.1 ב 50!!! דולר רק לא היה לי כוח לסחוב את זה אבל אתם מבינים כמה גונבים אותנו פה...

חוץ מזה משלוח fedex או איך שלא כותבים את זה עולה 23 דולר ל4-6 שבועות ליום עד יומיים עולה 5 ומשהו דולר! זה גם לא נורא תחשוב שאת ה2.1 אתה קונה ב100 דולר וזה למחרת אצלך בבית

ומה עוד? כל הרמקולים שם פי אלף יותר זולים... אבל חלקי מחשב בגלל שאין מס עולים אותו דבר....

טועה. עולים פחות 100-400 לכל חלק מחשב, תחשוב על מחשב שלם, ללא מסך וללא מקלדת עכבר. פחות 100-400 לכל אחד, הוריד לי 1000 וקצת. אולי אין מס, אבל יש מחירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה משלוח fedex או איך שלא כותבים את זה עולה 23 דולר ל4-6 שבועות ליום עד יומיים עולה 5 ומשהו דולר! זה גם לא נורא תחשוב

אבל משלוח UPS עולה בין 18-12 דולר, ואם קונים מוצר יקר... אז זה מתקזז

והנה בדיקה קטנה שאני עשיתי... קניתי laser-cut grill, קתודה כחולה, ובאד'ג laser cut מאלומיניום + כיסוי לחוטי חשמל מחברה מחו"ל...

כמה יעלה לי + משלוח ?

192 שקל! שזה פחות מקתודה בלבד + משלוח בארץ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באותו נושא, אנא פרטו חנויות ששולחות לארץ באמצעות UPS או FedEx או שירותי שליחים למיניהם.

חיפשתי בנרות ולא מצאתי אף פעם אף מוצר שרציתי מחנות שמוכנה לשלוח לארץ.

-בתודה מראש, NerdX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אני מסכים איתך שזה עצוב שעל דברים טיפה אקזוטים לוקחים פה הרבה כסף... מאיפה קנית שמוכנים לשלוח לארץ?

www.koolpcmods.com לדוגמה הרבה יותר זולים מבארץ... ולוקחים רק 12$ למשלוח לארץ, אל אין להם מבחר גדול (אבל מב שיש מעניין).

XOXIDE שולחים לארץ... אבל במחיר מוגזם ... זה שווה רק אם כמה אנשים מחליטים לעשות קנייה ביחד (אני מחפש למי שרוצה)

ויש את http://www.compgeeks.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...