ידעתם שהרבה מאוד מוצרים עולים יותר זול דרך יבוא אישי? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ידעתם שהרבה מאוד מוצרים עולים יותר זול דרך יבוא אישי?

Lumber_Jack Jim

Recommended Posts

לדוגמא:

במקרה בדקתי מה המחיר ליבוא אישי באתר של המכס לZ-560 של לוג'יטק,והמחיר יוצא יותר זול ב900 ש"ח מאשר בחנות...

גם רמקולים של Klipsch ועוד דברים נחמדים נוספים במחירים הגיוניים הרבה מאשר המחירים של היבואניים הרשמיים.

בקרוב כנראה יעלה גם אגף מפורט יותר לחומרת מחשב.

מדהים מה אפשר לגלות באתרים ממשלתיים...

זאת הכתובת דרך אגב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הם שוקלים יותר מ20 ק"ג, מה שאומר שלא רק תשלם אובר וויט, אלא לא יהיה לך מקום לבגדים. ומשלוח לארץ יקר. ומארה"ב זה לא הגיוני, גם מהסיבה הקודמת, רק שכאן מותר שתי מזוודות של 30 ק"ג או 36 אינצ'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*news flash*

יבוא אישי נועד לאנשים עשירים, שרוצים להשיג בכל מחיר דברים שפשוט אין בארץ ביבוא סדיר... הוא לא נועד להתחרות במחיר עם יבואנים שמביאים לארץ מוצרים בכמויות מסחריות וביבוא סדיר ורישמי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר בעיקר ברמקולים ולא במוצרי מחשב שבהם המיסוי והרווח ליבואנים הוא כמעט אפסי.

ברמקולים לעומת זאת... המיסוי הוא כמעט 50% !!!!

אז לא שווה להביא את הרמקולים ביייבוא אישי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הם שוקלים יותר מ20 ק"ג, מה שאומר שלא רק תשלם אובר וויט, אלא לא יהיה לך מקום לבגדים. ומשלוח לארץ יקר. ומארה"ב זה לא הגיוני, גם מהסיבה הקודמת, רק שכאן מותר שתי מזוודות של 30 ק"ג או 36 אינצ'.

לפני שאתה מדבר תחשוב!

הוא לא אומר להביא את זה איתו מחו"ל אלא פשוט לקנות באינטרנט ולדאוג שישלחו את זה לארץ...

עכשיו דבר שני יבוא אישי זה מצויין!!! ולא רק לאנשים עשירים לעומת מה שנאמר פה... אלא הבעיה היא שדברים מסוג מוצרי המחשב נוטים התקלקל והיבואן לא יתן לך שרות על מוצרים מיבוא אישי... וגם אם כן.. הוא ישדוד אותך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו הבאנו הרבה הרבה דברים מחו"ל... אפשר לחלק ל2 קטגוריות, כאלה שהוזמנו באינרטנט ונשלחו לארץ וכאלה שהוזמנו באינטרנט והובאו מארה"ב באופן אישי.

בקטגוריה הראשונה יש בעיקר ספרים, מטען למצלמה וכל מיני דברים לא יותר מידי גדולים

אבל בקטגוריה השניה-- (רשימה חלקית ביותר)

wacom intuos2 6X8 משטח ציור

fender american stratocaster גיטרה חשמלית

fender frontman 25V מגבר

3 אלה חלקים גדולים (במיוחד הגיטרה, שבאה עם קייס קשיח) וכבדים (במיוחד המגבר).

בכל אחד מהחלקים שהבאנו חסכנו לפחות מחצית.. המשטח הזה לא ניתן להשיג בארץ

הגיטרה עלתה לי 650$ במקום 7200 שקל (הייתי אמור לקבל אחרת אבל היה מזל, סיפור קצת ארוך)

המגבר, 140$~, במקום 1600 בארץ

do the math.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה מדבר תחשוב!

הוא לא אומר להביא את זה איתו מחו"ל אלא פשוט לקנות באינטרנט ולדאוג שישלחו את זה לארץ...

עכשיו דבר שני יבוא אישי זה מצויין!!! ולא רק לאנשים עשירים לעומת מה שנאמר פה... אלא הבעיה היא שדברים מסוג מוצרי המחשב נוטים התקלקל והיבואן לא יתן לך שרות על מוצרים מיבוא אישי... וגם אם כן.. הוא ישדוד אותך..

בוא נחשוב, כמה עולה לשלוח חבילה מחול לארץ? ממני בקשו על משלוח של הכרטיס מסך לא פחות מ100 דולר. שלחתי לחבר שלי שגר בארה"ב, והוא שלך לי לארץ, מבוטח. עלה 23 דולר....

שישלחו את זה לארץ, מילה אחת, LOL. המכס יקרע אותך על זה... וחבליות גדולות במיוחד שלא רשומות הם לפעמים לא מעלים בכלל...

יבוא אישי זה רק למיליונרים. 70 אחוז של מכס זה 70 אחוז של מכס... חבל לך על הזמן. עדין מצחיק אותו "לדאוג שישלחו לו את זה לארץ" למה מי פראייר שלו?.... יבוא אישי זה לא משתלם. לא ראיתם את התחקיר בכלבוטק? אותו דבר עם מוצרי אודיו... רוצה לשלם יותר? תהנה. יוצא פחות? 20 שקל פחות? חסכת 20 שקל, תהנה. אני מוסיף 20 שקל, ויש לי אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה אתה אומר. אם אני נוסע, וחוזר עם כרטיס מסך, , מעבד, וזכרון, כמה שוקל? 2 קילו גג?

שם את זה במזוודה הזאתי, ואת זה במזוודה השניה. ושותק. אני לא עובר?

תגידו לא?

אני חזרתי עם מערכת דקה במזוודה מחול. לא אמרו לי מילה. אמרתי על זה שיצאת, ולא שילמתי שם כלום. אבל בארץ עברתי בלי להגיד כלום.

מה אתם מדברים? מכס? זה זיון שכל. שנה שעברה נסעתי לניו יורק. אבא שלי חיכה לי שם. כידוע, אנחנו בעלים של ג'יפ RENEGADE. שלא קיים בארץ, וגם החלקים שלו. חזרתי עם רדיאטור לאוטו. אספתי אותו מהקרוסלה של המזוודות, עברתי במסלול הירוק,איפה שלא מדווחים. עצרו אותי לשאול מה זה. רדיאטור. כמה עלה? 106$. סע לשלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו הבאנו הרבה הרבה דברים מחו"ל... אפשר לחלק ל2 קטגוריות, כאלה שהוזמנו באינרטנט ונשלחו לארץ וכאלה שהוזמנו באינטרנט והובאו מארה"ב באופן אישי.

בקטגוריה הראשונה יש בעיקר ספרים, מטען למצלמה וכל מיני דברים לא יותר מידי גדולים

אבל בקטגוריה השניה-- (רשימה חלקית ביותר)

wacom intuos2 6X8 משטח ציור

fender american stratocaster גיטרה חשמלית

fender frontman 25V מגבר

3 אלה חלקים גדולים (במיוחד הגיטרה, שבאה עם קייס קשיח) וכבדים (במיוחד המגבר).

בכל אחד מהחלקים שהבאנו חסכנו לפחות מחצית.. המשטח הזה לא ניתן להשיג בארץ

הגיטרה עלתה לי 650$ במקום 7200 שקל (הייתי אמור לקבל אחרת אבל היה מזל, סיפור קצת ארוך)

המגבר, 140$~, במקום 1600 בארץ

do the math.

איפה קנית אותם? אני רוצה גם לקנות אמריקן סטרטוקסטר ומגבר, והמחירים שכתבת נראים אחלה.. בחנות או באינטרנט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Z-560 של לוג'יטק ראיתי באופיס דיפו בניו יורק!! ששם יענו עובדים עליך במחירים.... בכמה? 110 דולר או משהו כזה ואת ה2.1 ב 50!!! דולר רק לא היה לי כוח לסחוב את זה אבל אתם מבינים כמה גונבים אותנו פה...

חוץ מזה משלוח fedex או איך שלא כותבים את זה עולה 23 דולר ל4-6 שבועות ליום עד יומיים עולה 5 ומשהו דולר! זה גם לא נורא תחשוב שאת ה2.1 אתה קונה ב100 דולר וזה למחרת אצלך בבית

ומה עוד? כל הרמקולים שם פי אלף יותר זולים... אבל חלקי מחשב בגלל שאין מס עולים אותו דבר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...