תמונות מהמוד הראשון שלי והפעם העלתי לפורום ORT - אני מצפה לעוד תגובות ! - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות מהמוד הראשון שלי והפעם העלתי לפורום ORT - אני מצפה לעוד תגובות !

MAOR

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הכסף זה תפט מראה !

ובקשר לחלון .. אני יקנה ביום ראשון גומיות ... וישים אותם במקום הדבק חם

ואל תקשיב ל - ath£on|no£hta הוא סתם כנאי(קנאי) !!!!!

דבר ראשון זה קנאי (כמו רשמתי...)... וגם טפט ולא תפט... שטויות

דבר שני - מה אמא שלך לידך שאומרת: " אל תקשיב לו! הוא סתם מקנא..."

מה זה לא להקשיב? זה נראה לו כמו נייר כסף? ככה זה נראה. יש לו משהו במה שהוא אומר. אולי זה לא נראה נייר כסף אבל זה בהחלט נראה מקומט. חשבתי בכוונה..

ד"א אתה קונה גומיות מיוחדות לזה או סתם?

ואת'לון - מה זה הנייר הזה ששמים בטוסטר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יא אללה, מה אתם רוצים ממנו.....אז מה אם הוא הרס מארז יפה כמו שלי ;D עד שמישהו עושה מוד כולכם קוטלים אותו (טוב, לא כולכם), אחר כך אתם מתפלאים שהגלריה ריקה....

אתם מפחידים מודרים צעירים! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שישמע עשיתי את המוד הזה בשבילהם ........

עשיתי אותו בשביל עצמי !!!

ומי שלא טוב לא שלא יכנס לתר'ד הזה ..........

לפי דעתי ולפי דעת רבים זה יפה !!!

וכל הקנאים פה יכולים לדחוף את הדעה שלהם עמוק עמוק לתחת !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יא אללה, מה אתם רוצים ממנו.....אז מה אם הוא הרס מארז יפה כמו שלי ;D עד שמישהו עושה מוד כולכם קוטלים אותו (טוב, לא כולכם), אחר כך אתם מתפלאים שהגלריה ריקה....

אתם מפחידים מודרים צעירים! ;D

תתפלא, אבל המדיניות פה היא לומר לכל אחד כמה המוד שלו יפה, וגם למוד הכי מכוער יאמרי שהוא יפה או לפחות יאמרו שיש לו יופי פנימי.

הגלריה ממש לא ריקה, וזאת הגלרייה הכי גדולה בארץ. בשביל נושא שהתחיל רק לא מזמן, והמודעות אליו נמוכה, כל אדם השואף למודינג זה מבורך אבל זה לא אמר שכל הוא יפה. הגלריה בפרופורציה מקומית היא גדולה מאוד.

הכסף זה תפט מראה !

ואל תקשיב ל - ath£on|no£hta הוא סתם כנאי !!!!!

לא הייתי רחוק מזה, עובדה שעוד אנשים חשבו כמוני.

לגבי המשפט האחרון, מכיר את הבדיחה עם האמא שאמרת: " אל תדאג חמודי, הם סתם מקנאים".

אני לא רוצה להמשיך מעבר לזה.

וכל הקנאים פה יכולים לדחוף את הדעה שלהם עמוק עמוק לתחת !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני מציע לך לשמור על שפה דיפלומאטית בלשון המעטה. למשפטים וסגנון מסוג זה אין כאן מקום בפורום. אם תשים לב, אני לא העלבתי את המודינג שלך, אני רק הבעתי את דעתי הסוביקטיבית אליו, ואני לא מבין למה אתה לוקח ביקורת בונה על מתקפה אישית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...