האם אוזניית בלווטוס לפלאפונים היא מעבירה קרינה? - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אוזניית בלווטוס לפלאפונים היא מעבירה קרינה?

assaf990

Recommended Posts

בעיקרון זאת לא סתם אוזניה אלא אוזניה עם משדר, ז'תומרת שבנוסף לרמקול היא גם מייצרת קרינה אלקטרומגנטית מסוימת מהפעולה של המשדר.

אני לא יודע כמה קרינה אבל ברור שזה יוצר יותר קרינה מאוזניה רגילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל על האנטנה במשרדים - נשמע רע מאוד. לא שמים אנטנה במרחק של כמה מטרים, אך מצד שני היא בטח די חלשה.

אבל תהיה בטוח שסלקום אוהבים לסרטן את העובדים שלהם. ברצינות, לחברות האלה אין אלוהים.

בקשר לאוזניות הבלו טות - כן. הם פולטות קרינה. אין תקן, ואין רישוי בנושא, ככה שמישהו יכול לייצר וזניה עם קרינה של סלולארי למיטב ידיעתנו.

אחת האוזניות הראשונות של נבדקו ונמצא שהקרינה היא בערך 1 חלקי 100 מהקרינה של פלאפון רגיל.

אבל לעומת זאת, אוזניה אתה שם במשך שעות על האוזן, ולא במשך דקות כמו פלאפון. מה גם שהאנטנה קרובה מאוד למוח.

אני לא הייתי קונה אחת רק מהסיבה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שיקול האם לקנות

בעבודה מחייבים אותנו לשים את הקליפס של הבלוטוס על דש החולצה, והאוזנייה שמחוברת אליה זרוקה לה ככה באוויר. וכשיש שיחה, הפלאפון נשאר בכיס (הקרינה ישר לביצים) ואת האוזנייה אני דוחף לאוזן. אני מקווה שהקליפס הזה (שיושב מעל הלב) לא פולט קרינה...

האם לסרב לענוד את הבלוטוס הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משדר/מקלט מייצר זרם בעל 10 מיליוואט , שזה הרבה פחות ממאוורר שפועל על 2 סוללות אצבע שאתם משתמשים בו בקיץ כדי להתקרר קצת .

גלי הרדיו שמסתובבים בחופשיות באוויר , קרינה נפוצה שכל אחד מתעלם ממנה , מזיקה יותר מעוצמת השידור של אוזנייה אלחוטית .

הדבר היחידי שמציק בדברים האלה , שהאוזניות הקטנות , שמתוכננות להיות ממש קטנות , האוזנייה שלהם נמצאת קרוב לאוזן , ופשוט מחממת אותה קלות .

זה כל הסיפור .

לא סרטן המוח ולא נעליים .

אנשים ימותו הרבה יותר מהר מזיהום אוויר , סרטן העור , סרטן ריאות , ועוד אלף ואחת מחלות , לפני שהם יתחילו למות מאוזניות אלחוטיות ....

אנשים שלא מכירים את המוצרים האלה ולא מודעים לקדמה הטכנולוגית והלא מזיקה בתקן הזה , מוציאים לו שם רע .

וכן יש תקן , 1.2 , והוכרז לא מזמן 2.0 , שמגיע למרחקים יותר גדולים , ושומר על עוצמת שידור מינימלית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה נציג של חברת הסלולאר? אתה נשמע כזה.

גם מוציא קרינה, זה נכון, אבל גם אנטנות מוציאות קרינה. ולא כל אנטנה נועדה לשידור למרחק רב כמו שאתה ציינת,

רוב האנטנות הן קטנות וחלשות יחסית. הטענה של חברות הסלולאר אומרת שהקרינה לא משפיעה בגלל שהיא רחוקה, אבל אנטנה תוך משרדית

מצויה קרוב מאוד לאנשים. ואנחנו לא מדברים על שבוע של חשיפה לקרינה, אלא שנים.

לא אכפת לי כמה חשמל צורכת האוזניה, הרי קרינה אלטרו מגנטית רגילה לא ברמה נמוכה בכל מקרה לא משפיעה על הגוף. מה שמשפיע זה הקרינה האלטרו מגנטית

בתחום הרדיו.

והבעיה בסלולארים היא לא שהם מחממים את הגוף ( :kopfpatsch:), אחרת היו שמים מאוורר ופותרים את הבעיה, הבעיה היא בתדרי הרדיו

שמחממים את התאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לאוזניות הבלו טות - כן. הם פולטות קרינה. אין תקן, ואין רישוי בנושא, ככה שמישהו יכול לייצר וזניה עם קרינה של סלולארי למיטב ידיעתנו.

אחת האוזניות הראשונות של נבדקו ונמצא שהקרינה היא בערך 1 חלקי 100 מהקרינה של פלאפון רגיל.

אבל לעומת זאת, אוזניה אתה שם במשך שעות על האוזן, ולא במשך דקות כמו פלאפון. מה גם שהאנטנה קרובה מאוד למוח.

אני לא הייתי קונה אחת רק מהסיבה הזאת.

זה שהיא תמיד על האוזן, לא אומר שהיא תמיד פולטת קרינה!

האוזניה במצב סטנד ביי כזה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והבעיה בסלולארים היא לא שהם מחממים את הגוף ( :kopfpatsch:), אחרת היו שמים מאוורר ופותרים את הבעיה

ryan_b, תגיד, איזה תואר קיבלת קודם, בהנדסת חשמל, ברפואה או בפיזיקה?

או אולי בכלל בעיצוב? (טלפון עם מאורר...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נאשים הרמת קרינה של הדבר הזה נמוכה עד מאוד! ויש לזה כמה סיבות הגיוניות אחד כמו שאמרו כאן הכמות חשמל שהמוצר צריך נמוכה משמה פחות כוח למשדר !... דבר נוסף המשדר אפילו לא מגיע לרמת טלפון 2.4 שיש היום לכל בית בארצנו ! כך שרמת הקרינה שלו עוד יותר נמוכה מטלפון !...

אז בבקשה!... דיי להפחיד אנשים כאן !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...