תוכנה המקשרת בין שני מחשבים באינטרנט (כמו pcanywhere) - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנה המקשרת בין שני מחשבים באינטרנט (כמו pcanywhere)

TOMMYB1

Recommended Posts

אני צריך תוכנה טובה שבאמצעותה אני יכול לשלוט על המחשב השני (שהוא בכלל בעיר אחרת)

ואני לא מתכוון לפריצה.. אלא לתוכנה שמתקינים בשני המחשבים עם ססמאות..

פשוט אני צריך זאת לצורך גיבוי של המחשב השני מבלי לסוע אליו.

עכשיו אמרו לי שהתוכנה של נורטון לא תעבוד לי אם יש לי כבלים..

יש לכם המלצות לתוכנות אחרות (ושלא יגמרו את כל המשאבים)

תודה מראש טומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

remote desktop

שמגיע עם WIN XP PRO

הכי פשוט, ולא צריך להתקין כלום

או כל סוג של תוכנת VNC , הייתי ממליץ על ספציפית, אבל אני אישית לא התנסיתי בהן, הן הכי מומלצות לשליטה, חפש VNC בגוגל

או למשל האתר www.logmein.com

יש מלא אפשרויות.

חפש בנוסף גם על no-ip , כדי שלא תצטטרך כל פעם לשאול מה ה IP במחשב המרוחק , אלא תמיד תהיה לך כתובת שתצביע עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה גיבוי של המחשב, יש פתרונות אוטומתים שאולי כדאי לבדוק/לשקול...

בכל מקרה, אני משתמש בתוכנה TIGHTVNC, אני בטוח שיש משוכללות / טובות יותר, אבל היא די פשוטה וקלה, ואפילו לא דורשת התקנה אם לא צריך. אם אתה עושה תקשורת דרך ה UPLOAD המגעיל בארץ, אז אני ממליץ על משלוח תמונה באיכות 8BIT בלבד, וגם לעשות SCALING קצת אם הרזולוציה גבוהה מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט צריך לגבות חומר (קבצי וורד) בגודל כולל של כ300 מגה .. לא רציני

ופתרונות אוטומטים לא ממש יעזרו לי כי על מה הוא יכול לעשות את הגיבוי.. אני לא רוצה שהחומר יהיה רק על הדיסק קשיח (בעבר נדפק לי הדיסק קשיח)

ושהחומר יהיה במקום נוסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחשב ב' יש קלדנית שמקלידה את החומר הכתוב למחשב למסמכי וורד.

במחשב א' אני..

עכשיו לקלדנית אין רקע טוב במחשבים ולא מסתדרת עם גיבויים (אפילו גיבוי פשוט עםם צורב)

עכשיו אני רוצה בעזרת תוכנה להעתיק את המידע למחשב שלי.. בלי שהיא תצטרך לעשות משהו מיוחד..

אז אני צריך המלצה לתוכנה שאני יתקין אצלה חד פעמי וממחשב א' לשלוט עליו

*אם יש מכשיר שיכול לעשות את העבודה הזאת כשהוא מחובר למחשב? ולקבוע לו את זמניהעידכונים? יש לי דיסק קשיח אם צריך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יותר פשוט ויותר זול , להתקין תוכנה לשליטה מרחוק ?

זה לא יותר מדי מידע לגבות, פעם אחת עושים גיבוי של הכל, וכל השאר זה פלוס מינוס עוד 500KB לגיבוי, הבנתי שזה רק מסמכים וכאלה

אני אומר לך על ה VNC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את העניין של מיש אמר שיש רק תוספת של 500 KB אז הדבר אינו אפשרי מסיבות שרוב המידע חייב להשאר ביחד ואי אפשר להפריד אותם אחד מהשני

וכאשר כל פעם מגבים אז זה בסביבות ה300 מגה..

העניין של הכסף לא רציני פה.. כי להשקיע 200 ש"ח אני מוכן כדי שזה יתן לי ראש שקט (לי ולאבי)

אז אם יש לכם רעיונות לגיבוי או תוכנות שהתשמשתם בהם בהן טובות אז תציעו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית, pc anywhere תעבוד על כבלים, בדיוק כמו כל תוכנה לשליטה אחרת. בכל אופן חפש בפורום UltraVNC הזכרתי אותה מספר פעמים - יש לה פיצ'רים שעלולים לעזור למצבך כמו התקנת "קליק בודד", שליטה במישהו שמאחורי חומת אש (listening mode אצלך) וכד'.

עם זאת, לעצם הבעייה שאתה מתאר יש פתרון מאוד פשוט. קרא את תגובתי מס' 29 פה. הפרוצדורה תהיה מעט שונה לגרסה 7 החדשה אולם הבנת את הפרנציפ. תפרמט עבור הבחורה כמה DVDRW או CDRW והיא תבצע את הגיבוי ע"י העתקה של תיקייה מכונן C לכונן F נניח (או דבל-קליק על אייקון בדקסטופ שיעשה זאת עבורה). את זה היא בטוח מסוגלת לעשות. כל מי שהתקנתי אצלו את ה-InCD הילל ושיבח אותי כאילו הייתי לפחות הרב כדורי.  ;D

כמו כן יש שירותי גיבוי אונליין חינמיים שאנשים ממליצים עליהם:

http://foldershare.com - נרכשו ע"י מיקרוסופט שכנראה תעשה בזה שימוש במסנג'ר 8 (פיצ'ר ה-Shared Folder).

http://mozy.com - גיגה או שני גיגה גיבוי - מאוד פופולרי בארה"ב.

בהצלחה, מתוק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...