משרד הפנים מקבל זרים באהבה ושולף אזרחות ! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משרד הפנים מקבל זרים באהבה ושולף אזרחות !

משה פייגלין

Recommended Posts

לא רק גזען אלא גם טיפש. למזלנו משרד הפנים לא סופר אנשים כמוהו ונותן אזרחות מוצדקת לטוטו תמוז שגר פה מגיל קטן, מנסה לתרום למדינה (בין אם זה שירות צבאי עתידי ובין אם זה זימון לנבחרת ישראל) ומתנהג בצורה מכובדת ומנומסת יותר מאשר הרבה ישראלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

במה בדיוק טוטו זידאן תמוז תורם למדינה ?

בזה שהוא מבקיע גולים ?

טוטו מביא כסף לעניים ? תורם ? מוריד את העוני והאבטלה ? עוצר את השחיתות ? הוא בעצמו חלק מהשחיתות והצביעות במדינה !

משנה לשנה אנחנו מאבדים את הרוב היהודי במדינה והופכים למדינה אירופאית לכל דבר אז למה שלא נחזור לגרמניה וזהו ?

טוטו תורם לעצמו ורק לעצמו הוא מרוויח כסף ובכסף הזה אפשר להאכיל משפחה של כדורגלן בדרום

הוא לא שייך לפה הוא לא חלק מהעם הזה הוא זר לכל דבר ובגמר החוזה עם פ"ת הוא צריך לעוף חזרה לניגריה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין על הבן של ויקי כנפו לא ממש השקיעו תשומת לב עד שהתאבד ..

אבל לשחקן סוג ז' לא יהודי -זר שכבר מכתירים אותו כדויד בקהאם הבא נותנים אזרחות ! מה לעשות זה מצטלם טוב בעיתון .

ועוד משהו..מה הפוליטיקה המסריחה והזולה הזאת מילא אזרחות גם נבחרת ? מספיק עם המינויים של "חבר מביא חבר" !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכללות, גזענות וטיפשות לא יובילו לשום מקום, באמת :s07:

אני מת על איך שכולם אומרים "כל הרוסים, כל התימנים, כל הרומנים, כל השד-יודע-מה", ואף אחד לא מניף מילימטר מרובע של השכל שלהם כדי לקלוט שהם גם אנשים, והם גם שונים אחד מהשני (וואו איזו הפתעה). ואם כבר מדברים על מי בנה את המדינה, אז תחזרו על החומר בהיסטוריה של כיתה י"א, תעשו טובה :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולנו יהודים !

הבעיה שיש פה יהודים ששכחו שהם יהודים וששכחו למה הם פה במדינה הזאת אולי בגלל היותם יהודים ?

אז אתם רק יהודים שנוח לכם ? כדי להשתקע ולשגשג בארץ אתם יהודים אבל לעשות משהו בשביל המדינה כולם "ליברלים" .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה דיון מיותר ופאטתי ...

מר פייגלין היקר, אתה כנראה חי באיזה סרט שאזרחות ישראלית זה איזה משהו נחשק ברחבי העולם וזכות בלתי רגילה שששמורה רק לטובים שבטובים,

ועל זה יש לי רק דבר אחד להגיד - פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח .

תגיד תודה ששחקנים זרים בכלל מוכנים לבוא למדינה הקטנה והנחשלת שלנו ולתרום לספורט המקומי שהמצב שלו בזבל בכל הענפים ובכל הליגות

חתיכת גזען מתנשא והזוי שכמותך, צא מהבועה הקטנה שאתה חי בה ותתעורר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין על הבן של ויקי כנפו לא ממש השקיעו תשומת לב עד שהתאבד ..

אבל לשחקן סוג ז' לא יהודי -זר שכבר מכתירים אותו כדויד בקהאם הבא נותנים אזרחות ! מה לעשות זה מצטלם טוב בעיתון .

ועוד משהו..מה הפוליטיקה המסריחה והזולה הזאת מילא אזרחות גם נבחרת ? מספיק עם המינויים של "חבר מביא חבר" !

תפסיק להתלהם זה דבר ראשון, ודבר שני איך אתה משווה נער כדורגלן שנולד במדינה הזאת ולא מכיר אף מקום אחר לעומת מסומם שהתאבד בכלא ? איפה השכל שלך ? :kopfpatsch:

מה הקשר בכלל... אתה פשוט לא קשור לעולם הזה.

אני יהודי לא דתי ואני חי פה, טוב פה, זאת המולדת... ולא מפריע לי שאחת ל10000 איש יבוא מישהו לא יהודי שנולד פה ויקבל מעמד של אזרח, אל תדאג האימפריה לא תפול, הבעיה היא אנשים כמוך שהם גזענים ורואים איש שחור או מלוכסן ברחוב ובא להם לזרוק אותם לים במקרה הטוב.

מזהמים את הגזע הנבחר עם איש שחור שמקבל אזרחות, שמו שמיים הלכה המדינה... אין יותר גזע טהור.

אתה יכול לרדת מהקטע של להשוות אותו לבקהאם, זה לא מעניין לי את הביצה אם הוא רונלדו הבא או הומלס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה?

תגיד פייגלין מה אתה קשור ?? איך הגעת לפה בכלל??

אתה מעוד מעצבן עם התגובות המטופשות שלך יהודי הוא יהודי באשר הוא גם אם הוא לא מקיים את מצוות היהדות אם אמא שלו יהודיה יש לו זכות מלאה לעלות לארץ!!

ועוד דבר זה שהוא לא שחקן טוב או מה שלא יהיה לא מונע ממנו לקבל אזרחות מה תגיד על כל הדוסים האלה ששורצים בארצות הברית?? מה הם קשורים הרי הם לא נוצרים נכון??

תתעורר אנחנו חיים בשנות ה2000 בישראל יש הפרדה בין דת ומדינה!!

וזה לא קשור לשום פוליטיקה מושחטת או לא זה כבר עניין אחר לגמריי..

ועוד סתם שאלה?

זה לא קשור לפורום אקטואליה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת מדינה יהודית וזכות הקיום שלנו פה תלויה בזה שניהיה רוב יהודי.

ואת הכסף והמשאבים של המדינה יהודים צריכים לקבל לא פלסטינאים ולא עובדים זרים .

חוץ מזה טוטו עלה לארץ בגיל 3 ! הוא לא נולד פה הוא נולד בניגריה ...

זאת הסיבה שצריך מנהיגות יהודית שאלי ישי היה שר הפנים תופעות כאלה לא היו דוגמא : גו'באני רוסו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו בכלל שכנעת אותי שאתה סתם זאטוט משועמם שמשתעשע בפרובוקציות לא מצחיקות , אין מצב שאפשר להיות כל כך טיפש וגם לדעת לתפעל מחשב

(או שכן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק כדאי שתשנה את השם שלך, למה מי אתה בכלל שתדבר בשמו של משה פייגלין ?

מזה מנהיגות יהודית ? למה אריאל שרון או ביבי או עמיר פרץ לא יהודים ? עשה לי טובה...

את הכסף של ה"מדינה" אריאל שרון משיג אחרי שהוא יורד לקונדליסה וישראל מקבלת עוד כמה מיליארדים מארה"ב הנוצרית...

ואכן ההיסטוריה מוכיחה שיהודים זה עם חכם אז כנראה שהשכן לא בא לבקש סוכר מאמא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...