משרד הפנים מקבל זרים באהבה ושולף אזרחות ! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משרד הפנים מקבל זרים באהבה ושולף אזרחות !

משה פייגלין

Recommended Posts

מה קרה פתאום ?

משרד הפנים ניהיה לארג' ?

מה זאת הצביעות הזאת ? אולי זאת הסיבה שבכל העולם שונאים אותנו ?

מגיע שחקן סוג ז' נותן כמה שערים בליגה והופה אזרחות ! למה ? כי יש תקשורת יש מצלמות יש בחירות בקרוב כולם לארג'ים פתאום ..

הוא זר לכל דבר ! והוא צריך לעוף מפה לכל הרוחות יש עוד 1000 כמוהו בארץ למה אותם לא מאזרחים ? כי הם לא משחקים בהפועל פ"ת ?

איזה עסקן סוג י"ז ' עם "עבר" בכדורגל אמר בכתבה לערוץ 5 שהוא חשוב לנבחרת וחייב לאזרח אותו יש בארץ זידאן ואני לא יודע ?

טוטו זידאן תמוז ?

טוטו תמוז צריך להיות בגיל 18 בניגריה ! אבל זאת מדינה צבועה וזאת התוצאה.

אם זה היה מישהו אחר מזמן הוא היה עם האריות והפילים בחום של אפריקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תקשורת..כן עוד מעט בחירות כולם צדיקים ..

המדינה שלנו מנוהלת בצורה חובבנית ומושחתת וזה המצב !

כולם תוקפים את ש"ס והמפלגות הדתיות לפחות שאלי ישי היה לא הצליחו לעשות מחטף ולתת לרוסו אזרחות !

קבלו את הילד של משרד הפנים טוטו "זידאן" תמוז :

25589tamuz20gf.jpg

ילד הבקיע כמה שערים בליגת הדייגים שלנו וכבר הכתירו אותו למראדונה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חביבי אבל אתה לא מדבר פה על חלוץ ליגה ז', אתה מדבר על מספר 9 רוברטווווווווווווווו קולאוטייייייייייייייייייייי...!

החלוץ מספר 1 בליגה ואיתו יכולה להגיע למונדיאל.

4832hh.jpg

רוברטו בפוזה אופיינית מאז הגיע לישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מר דודי מה קרה ? בא שחקן נתן עונה בינונית וכבר נבחרת ?

מי הוא בכלל ? מה הוא עשה בכדורגל ?

באירופה לא סופרים אותו בכלל !

הוא בדיוק תופעת רוסו טוב עונה שניים בינוני חלש באירופה ויגמור בעגלקטיקוס של מכבי ...

ראינו את השוער מס' 1 שלכם "ניר דוידוביץ" שבולטון קבוצה מקום אחרון באנגליה לא רוצה אותו !

25460davidovich27ty.jpg

תפסיקו להמליך כל שחקן שנותן כמה גולים

רק בארץ הוא יכול ללכת במגרש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מר דודי מה קרה ? בא שחקן נתן עונה בינונית וכבר נבחרת ?

מי הוא בכלל ? מה הוא עשה בכדורגל ?

באירופה לא סופרים אותו בכלל !

הוא בדיוק תופעת רוסו טוב עונה שניים בינוני חלש באירופה ויגמור בעגלקטיקוס של מכבי ...

ראינו את השוער מס' 1 שלכם "ניר דוידוביץ" שבולטון קבוצה מקום אחרון באנגליה לא רוצה אותו !

25460davidovich27ty.jpg

תפסיקו להמליך כל שחקן שנותן כמה גולים

רק בארץ הוא יכול ללכת במגרש

תשמע תשמע, אני לא אכנס עכשיו להעלבות ילדותיות, אני פשוט אומר שאם יש שחקן שמתחתן עם אישה ישראלית אז כמו כל אדם אחר, מגיע לו אזרחות ישראלית.

אלה שעוסקים ומבינים בכדורגל יגידו לך שזה יכול לעזור מאוד לנבחרת , אז למה לא לתת לו ?

היו מקרים של שחקנים אחרים שנמצאים בארץ יותר מ-9-10 שנים ועדיין לא קיבלו...

ולידעיתך החלוץ שאני מדבר עליו לא נתן עונה בינונית אלא סיים כמלך השערים של הליגה מה שאומר שזה שחקן שטיפה'לה מעל הרמה של הכדורגל בארץ.

לגבי דוידוביץ', הוא לא נבחן בבולטון אלא בסנדרלנד, בולטון היא קבוצתו של בן חיים ונמצאת כיום בצמרת הכדורגל האגנלי אבל מי סופר...

אבל זה לא הנושא!

אני אומר שמגיע לו זכויות כמו שלכל אדם אחר היה מגיע אם וכאשר היה מתחתן עם אישה ישראלית ולא משנה מה היא דתו ומהו מוצאו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעיתי צודק סנדרלנד ..

זה שהוא מלך השערים לא עושה אותו שחקן גדול הוא שחקן בינוני ברמה של נבחרות באוקראינה וקפריסין ..

דיברתי על טוטו תמוז הזידאן הניגרי שצריך ללכת הביתה עם פרחים ..

הוא לא שייך למדינה הזאת ושיגיד תודה שניתנה לו הזכות להיות פה עד גיל 18 ..

בושה וחרפה שאחד שאין לו שום זכות להישאר פה נשאר בגלל פוליטיקה של שכונה ..

אבל מה לעשות טוטו תמוז זה עוד כמה מנדטים ומנדטים זה דבר חשוב אז למה לא ?

זה מצטייר יפה לתקשורת השמאלנית פלסטינית ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוטו תמוז הוא שחקן בינוני עם של הבוסקה בשכונה עם כל הכבוד הוא רחוק מלהיות איגביני והוא גם לא יהיה ..

לצערי הוא עומד לקבל את האזרחות בכי לדורות .

המדינה מוצפת זרים שמישהו יעיף את העלוקות האלה מפה !!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע עם טוטו תמוז שעד כמה שהבנתי, הבנאדם מעבר להיותו שחקן טוב (ות'אמת זה ממש לא משנה וזאת צביעות לאזרח שחקנים טובים) הוא ישראלי לכל דבר מבחינה האזרחית של המילה, הוא כנראה לא יהודי אבל הוא לא מכיר שום מנטליות אחרת חוץ מישראל, הוא לא מכיר מדינה אחרת מישראל, הוא לא מכיר שפה אחרת מעברית (אולי אני טועה...) ומבחינתו הוא ישראלי לכל דבר יותר מכל לאום אחר על הכדור הזה, אז אם בא מישהו חילוני כמו רוב אזרחי המדינה שחי פה כבר שנים רבות אולי אפילו נולד פה, באמת שאני לא יודע... ורוצה לחיות פה ולתרום למדינה, מה כבר יכול להיות רע ?

בסדר הוא לא יהודי ואני גם חושב שזה חשוב לשמור על המדינה כמדינה יהודית אבל העובדה שיש פה מיעוט זר לא תחסל אותנו.

תסתכל על שחקן כמו דריק שארפ, הוא עבר לגור פה, הוא חי את , אוהב את המקום אני מניח ואני בטוח שהוא לא מזיק לאף אחד... אם לא להפך.

אז אני לא בא לומר שצריך להביא לכל ענף במדינה הזאת אנשים זרים ולאזרח אותם אבל ראבאק... אם זה קורה אחת ל300 שחקנים (ובעיקר בספורט) אז מה כבר קרה אם הם יקבלו אזרחות !? המדינה תהרס ?! יתחיל גל טרור ?! נהפוך לגויים ?!

ולגבי העובדים הזרים (בעיקר החוקיים), אתה לא מצפה להזמין עבדים מאסיה, לתת להם לעשות את כל העבודות השחורות ואז הילדים שלהם שנולדים פה וחיים פה כבר כמה שנים טובות פתאום לזרוק אותם ביחד עם ההורים ברגע שנגמרת הויזה או שאיזה קבלן עבריין כבר לא צריך אותם.

מעבר לזה שזה מגעיל זה גם לא ריאלי, האנשים האלה מרגישים ישראלים לכל דבר, אין להם שפה אחרת, מולדת אחרת, כל החברים שלהם והתרבות שלהם מישראל ... לאן תשלח אותם ולמה ?

מה שצריך לעשות זה להפסיק להביא עובדים זרים, לא בגלל הילדים שלהם אלא בגלל שזאת תופעה מגעילה והיא בדיוק כמו עבדות, ועוד עם משטרת הגירה כזאת נוראית כמו אצלנו אני ממש מרחם על אנשים שמגיעים לפה לעבוד.

זה נורא קל לכלך על אנשים כאלה כשההורים שלהם סוללים לך את הכבישים, בונים לך את הבתים ומנגבים לסבתא את התחת אחרי ארוחת הצהריים שהם גם בישלו ותאמין לי שאני רואה עובדים זרים ברחוב אני אף פעם לא רואה התנהגות שלילית או זניחות מול הזקנים או הנכים שהם מטפלים בהם.

קודם כל אני רוצה לראות אותך בונה כמה בתים ועושה עבודות שחורות ואז מתלונן נגד זרים.

אם בגן למדנו את השיר "אני בניתי בית בארץ וכו'..." אז את השיר הזה שרים כבר ברומניה כמה שנים טובות.

איך אתה היית מרגיש אם הייתי נולד במדינה חילונית ופתוחה שכולם שווים, ואתה מרגיש כמו כולם בגן ובבית ספר ואתה חושב ללכת לצבא כמו כולם ופתאום אומרים לך בגיל 18 תעוף מפה לך לאיזה "חור" באפריקה שבחיים לא היית בו, תנסה לשים את עצמך בנעליים של אדם כזה ונראה מה תחשוב.

והכינוי שלך רק מוסיף לפאטתיות של ההודעה שלך, ות'אמת אני ממש לא משונאי פייגלין למרות שאני עכשיו רואה אותו מהצד "השני".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל עם כל הכבוד לרגשות משרד הפנים זה לא לשכת הרווחה לא נותנים אזרחות לבנאדם בגלל שהוא מקסים !

יש בארץ תופעה של זרים !!! הפכנו להיות מדינת של זרים ! צריך להעיף את המגיפה הזאת מפה וכמה שיותר מהר !

גם זר אחד פה זה יותר מדי שאותו זר יקים את ביתו בצרפת או תימן שם יקבלו אותו בשמחה

גם ככה יש לנו פה את ערבי הסרטן השקט לקחת כספי מדינה הם יודעים פה זה שיוויון אבל להסיע מחבלים לקניונים פה הם לא אזרחי מדינת !

ועוד משהו ! שמביאים עובד זר לפה מביאים אותו אך ורק לעבוד כמו שחקן כדורגל לכל דבר ! בסיום החוזה בעיטה בתחת הביתה !

מה זה הדבר הזה שמאזרחים שחקן בגלל שהוא משחק שנים בארץ או אזרח זר שעשה בארץ ילדים ?

אם הייתי כושי הייתי משחק ב NBA לא בא לארץ לעשות ספונג'ה .. אפסים כאלה ..

עם הנפט והיהלומים שיש להם הם יכולים לקנות את מדינת ואת גאיידמק פרימיטיבים שלא התפתחו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל עם כל הכבוד לרגשות משרד הפנים זה לא לשכת הרווחה לא נותנים אזרחות לבנאדם בגלל שהוא מקסים !

יש בארץ תופעה של זרים !!! הפכנו להיות מדינת של זרים ! צריך להעיף את המגיפה הזאת מפה וכמה שיותר מהר !

גם זר אחד פה זה יותר מדי שאותו זר יקים את ביתו בצרפת או תימן שם יקבלו אותו בשמחה

גם ככה יש לנו פה את ערבי הסרטן השקט לקחת כספי מדינה הם יודעים פה זה שיוויון אבל להסיע מחבלים לקניונים פה הם לא אזרחי מדינת !

ועוד משהו ! שמביאים עובד זר לפה מביאים אותו אך ורק לעבוד כמו שחקן כדורגל לכל דבר ! בסיום החוזה בעיטה בתחת הביתה !

כל מילה בסלע ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה הדבר הזה שמאזרחים שחקן בגלל שהוא משחק שנים בארץ או אזרח זר שעשה בארץ ילדים ?

אם הייתי כושי הייתי משחק ב NBA לא בא לארץ לעשות ספונג'ה .. אפסים כאלה ..

עם הנפט והיהלומים שיש להם הם יכולים לקנות את מדינת ואת גאיידמק פרימיטיבים שלא התפתחו ...

HAIL HITLER.

למה מי אתה שתגיד על אנשים זרים מגיפה ? אפשר לחשוב איזה תכשיט אתה ?

מגיפה... אולי אפשר לקרוא לזה בעיית הגירה של כוח עבודה זר וזול, נכון זאת בעיה שהמדינה צריכה לטפל בה אבל זה שיש ביקוש במדינת לשוק עבדים זול זאת בעיה שלך ולא של האנשים שבאים לפה כדאי ועושים עבודות שחורות בשביל כלום כסף כדאי לפרנס את המשפחה שלהם ותוך כדי זה גם בדרך כלל מנצלים אותם טוב טוב (כמו שאמרתי קודם) בשביל שיכולו לנגב את התחת לסבתא שלך.

לפני שאתה מטפל בבעיות הגירה שלא מפריעות לך תדאג למערכת החינוך שלך... תראה איך אנשים כמוך יוצאים משם, מפחיד :-\

ותלמד לחבר פסקאות לפני שאתה ממהר להגיב אחרי כל תגובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את בעיות החינוך הביאו הפלנגות של עמיר פרץ מאפריקה ...

והרוסים שבאו לארץ במסווה של יהודים 90 % מהם גויים .. ו 10% מהיהודים שבינהם עולים לארץ רק בגלל האוטו הבית והכסף שמבטיחים להם .

שאחרי זה לא יתפלאו שהרמה בארץ שואפת למצרים של מובארק,אבל זה דבר ידוע צה"ל צריך בשר (חיילים)אפשר להבין את אלה שלמעלה חושבים כמה צעדים קדימה...

המדינה מעל הכול הרי מה זה משנה יהודים גויים העיקר חומת מגן אנושית בסופו של דבר אנחנו מדינה מוקפת אוייבים מפלסטלינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...