בעייה עם שיתוף קבצים בין xp ל xp ואיך אפשר לדעת שאני מוגן מפני פריצת שיתופים? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה עם שיתוף קבצים בין xp ל xp ואיך אפשר לדעת שאני מוגן מפני פריצת שיתופים?

ExploiT

Recommended Posts

אוקי כולם עשיתי את המדריך לתקשרות ICS וחבירתי בין שני מחשבים ככה

מודם --> כבל רשת רגיל ---> מחשב של אחי עם 2 כרטיסי רשת אחד למודם אחד לי ---> כבל רשת מוצלב -----> המחשב שלי

עכשיו עבדתי לפי המדריך שיתפתי את ה dilar ושמתי עליו ת firewall של ה xp

עכשיו על ה local area conicton כלומר הכרטיס רשת OB שמחבר בין המשחב למודם גם שמתי עליו firewall של xp

וה local area conitcon כלומר הכרטיס רשת pci ששמתי שמחבר בין המחשב שלי למחשב של אחי וגם עליו שמתי firewall של xp

עכשיו אצלי יש firewall של ה 3 250gb שעובד ובכול זאת שמתי על ה local area conitocn עוד firewall של ה xp

קיצר בוא נתחיל מזה שאני רוצה לדעת האם אפשר לפרוץ אלי בגלל השיתופים ?

ואיזה firwalls אני יכול לסגור ?

עוד משהו שרציתי לדעת עבדתי לפי המדריך של השיתוף קבצים בין ווינדוס ל ווינדוס ובכול זאת אצל אחי רואים רק תמחשב שלו ואצלי רק תמחשב שלי

שניהם על אותו workgruop שהיא MSHOME ועדיין איני יכול לשתף קבצים בין המחשבים אבל בכול זאת האינטרנט עובד אבל השיתוף קבצים ומדספות לא עובד

מה ניתן לעשות ?

מצטער שזה ארוך אבל אני פשוט אוהב לתת הרבה פרטים וכ'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שזה ארוך אבל אני פשוט אוהב לתת הרבה פרטים וכ'ו

זה רק עוזר להבין מה הבעיה ברוב המקרים.

קיצר בוא נתחיל מזה שאני רוצה לדעת האם אפשר לפרוץ אלי בגלל השיתופים ?

ואיזה firwalls אני יכול לסגור ?

עוד משהו שרציתי לדעת עבדתי לפי המדריך של השיתוף קבצים בין ווינדוס xp ל ווינדוס xp ובכול זאת אצל אחי רואים רק תמחשב שלו ואצלי רק תמחשב שלי

שניהם על אותו workgruop שהיא MSHOME ועדיין איני יכול לשתף קבצים בין המחשבים אבל בכול זאת האינטרנט עובד אבל השיתוף קבצים ומדספות לא עובד

מה ניתן לעשות ?

1. אם הפעלת את הפיירוול של XP ואתה משתף מקומות ברשת לא יוכלו לגשת אליהם מרשת האינטרנט, אלא רק מהרשת הביתית שלך.

אתה יכול לסגור לדעתי את פיירוול החומרה של , אבל את שני הפירוולים על המחשבים הייתי משאיר.

2. אתה באמת אמור לראות את שניהם. הרץ את "אשף הרשת" של ווינדוס - במחשב שמשתף את האינטרנט בחר באפשרות הראשונה, ובמחשב השני- באפשרות השניה. (תעשה את זה שוב אם כבר עשית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ אבל יש 4

על השרת המארח יש על היחגן על הכרטיס של החיגן ועל הכרטיס שמוביל אלי

ואצלי יש גם אחד על הכרטיס והמנובה של הלוח שהוא יותר טוב משל האקס פי כי הוא חומרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשאיר על כולם... אם זה לא מפריע אז זה ממש לא משנה.

ולא, זה לא אמור להפריע לשיתוף קבצים (בדוק בהגדרות של הפיירוול בין כרטיסי הרשת אם File and printer sharing מסומן שם בV - דהיינו מורשה לעבור).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...